שאלה לנשים שבינכן "?"

יש לי שאלה ודי קשה לי לנסח אותה, מה אתן חושבות על "התחלות" ברחוב ? מה בעצם אתן חושבות שזה טוב או לא טוב ? האם היחס שלכן להתחלות ברחוב קשור לזה שמי מנסה להתחיל, ז"א אם אתן מעוניינות בו אז זה בסדר ואם לא אז זה לא בסדר ? מה האופן שבו אתן מוכנות לקבל התחלות ?! האם אתן מצפות שיתחילו איתכן ?! ואם לא עושים את זה מה אתן חושבות ? האם אתן עושות רמזים כדי שיתחילו איתכן ? אני לדוגמה בחיים לא ניסיתי להתחיל עם מישהי ברחוב שאני לא מכיר ! כי זה נראה לי פשוט מגוחך ! ולדעתי אני יקבל סירוב גם אם היא הייתה די מעוניינת בי לפני ניסיון ההתחלה. אני גם לא יודע איך אפשר להתחיל ? כאילו פשוט אין לי מושג מה להגיד או לעשות ?! רק מה אני לפעמים מרגיש(אולי אני טועה) שאתן דבקה כן רוצות שאני יתחיל איתכן ! כי לפעמים אתן מתחילות לגעת בשער וכאילו לסדר אותו בהפגנתיות כזאת כשאתן ראות אותי, האם זה סימן ?! למרות זה אין לי שום שמץ של מושג מה לעשות במקרים כאלה או אחרים.

אני לא אישה אבל...

יש דבר אחד שלמדתי עם השנים. נשים הן לא כמו כדורי טניס - לא כולן אותו הדבר. לכן אי אפשר ממש לענות לשאלה שלך. כשאתה זורק כדור טניס על הריצפה הוא יקפוץ חזרה. כשאתה מתחיל עם מישהי ברחוב יכולים לקרות המון דברים שונים. לא תדע עד שתנסה, מה יש לך להפסיד?

לדעתי העסק הזה הוא קצת יותר מסתם לנסות או לא לנסות

שאלה לנשים שבינכן "?"

יש לי שאלה ודי קשה לי לנסח אותה, מה אתן חושבות על "התחלות" ברחוב ? מה בעצם אתן חושבות שזה טוב או לא טוב ? האם היחס שלכן להתחלות ברחוב קשור לזה שמי מנסה להתחיל, ז"א אם אתן מעוניינות בו אז זה בסדר ואם לא אז זה לא בסדר ? מה האופן שבו אתן מוכנות לקבל התחלות ?! האם אתן מצפות שיתחילו איתכן ?! ואם לא עושים את זה מה אתן חושבות ? האם אתן עושות רמזים כדי שיתחילו איתכן ? אני לדוגמה בחיים לא ניסיתי להתחיל עם מישהי ברחוב שאני לא מכיר ! כי זה נראה לי פשוט מגוחך ! ולדעתי אני יקבל סירוב גם אם היא הייתה די מעוניינת בי לפני ניסיון ההתחלה. אני גם לא יודע איך אפשר להתחיל ? כאילו פשוט אין לי מושג מה להגיד או לעשות ?! רק מה אני לפעמים מרגיש(אולי אני טועה) שאתן דבקה כן רוצות שאני יתחיל איתכן ! כי לפעמים אתן מתחילות לגעת בשער וכאילו לסדר אותו בהפגנתיות כזאת כשאתן ראות אותי, האם זה סימן ?! למרות זה אין לי שום שמץ של מושג מה לעשות במקרים כאלה או אחרים.

תשובה לגברים שביניכם

התחלות ברחוב: מחמיא - מאוד! פוטנציאלי -ממש לא ! (אצלי לפחות) ממישהו שמתחיל איתי ברחוב אני לא מצפה להרבה א' כי הוא התחיל איתי ברחוב ב' כי הוא התחיל איתי על סמך הופעה חיצונית בלבד אני מתארת לעצמי שיש בנות שלא איכפת להן אבל אני חושבת שצריכים להכיר מישהו, קצת לפחות, לדבר איתו, לפני שמחליטים אם על פניו הוא מוצא חן. לא הייתי רוצה לצאת עם מישהו שלא נמשך אלי ולא הייתי רוצה לצאת עם מישהו שבחיים לא החליף איתי מילה לפני זה. אגב אותו כנ"ל להתחלות במועדונים פאבים וכו'. (לא אם יוצאים בחבורה ומדברים ומשם מתפתח משהו)

הופעה חיצונית בלבד ?!?

תסלחי לי אבל אני לא מחפש שותף לדוקטורט ?! ברור שההופעה החיצונית היא הגורם הראשון והחשוב ! ורק אחרי שההופעה החיצונית התקבלה בחיוב אפשר לעבור לשלב השני והוא האופי של האדם. שלא יהיו לך אי הבנות האופי הוא רק אחרי היופי.

תהנה לזיין את העולם

ברור שלא תצא עם מישהו שלא תימשך אליו אבל זה לא קודם כל זה גם וחשוב גם מישהו שהוא בראש שלך שנחמד לך לדבר איתו כי אחרת כל מה שנשאר לך זה זיון (משיכה) ובסןף זה וד יכול לצאת זיון רע (לא כל מי שיפה טוב במיטה) אני אמרתי שצריך לדבר עם מישהו איזה חצי שעה כדי לקלוט אם הוא בראש שלך מראה רואים מיד ואחרי שני אלה (לא רק אחד מהם) אפשר להחליט אם רוצים לנסות. אני אישית ארגיש חרא לצאת עם בנאדם שהלהב אך ורק מאיך שאני נראית, זה כיף אבל זה משפיל. האופי שלי לא פחות רוונטי. ואת זה לא רואים ברחוב!

נושא השיחה הוא התחלות ברחוב !

חצי שעה זה בסדר אפשר לדעתי אפילו לצמצם את הזמן ל 15 דקות אבל אני מדבר על התחלות ברחוב, מדובר על פרק זמן של שניות !

נכון וזה ההסבר למה לדעתי זה חסר טעם!

רגע רגע רגע

אולי אנחנו מדברים על דברים שונים ! כי את אומרת שאת לא רוצה לצאת אם מישהו רק על סמך המראה החיצון, לדעתי את גם לא צריכה ! כי לדעתי לא צריך לצפות שאחרי מספר שניות של התחלות ברחוב אתם תתחילו מיד לצאת בלי כודם להכיר ! אלה אחרי מספר שניות של התחלות ברחוב יבוא השלב של החצי שעה שדובר עלו כודם ורק אחרי זה תתחילו לצאת. או שאני טועה ?! כי מה שאת אומרת זה נשמע כמו מייד לצאת אחרי השניות הראשונות, וזה קצת לא רציני !

או קיי

אבל כנראה תהיה לי בעיה לדבר עם מישהו שהתחיל איתי באמצע הרחוב אישית! זה נראה לי קצת וולגרי לא יודעת למה זו דעתי האישית בלבד

מצוין ! זה מה שרציתי לדעת, ומה חושבות האחרות ?

שאלה לנשים שבינכן "?"

בלי שריקות, טוב?

דווקא יצא לי פעם לנהל שיחה נחמדה של 25-30 דקות עם שומר צעיר ששמר על ספרית בן-גוריון בתל-אביב, סתם כי עברתי שם ועקב אחרי איזה חתול ובגלל זה התחלנו לדבר. זה היה נחמד ואז ישבתי שם לעוד סיגריה אחת ועוד אחת.. אבל בטלפון התברר שאין לנו על מה לדבר כל כך וכך זה נגמר. בעיקרון, התחלות ברחוב טובות לאגו וזהו. אבל יש גם כאלו שמעצבנות למשל: - אם אתה נהג מונית ואתה רואה אותי הולכת ברחוב ומסתכלת בחלונות ראווה, מה גורם לך לחשוב שאולי אני צריכה שתסיע אותי לאן שהוא? - שריקות בכל הסוגים והערות על הגוף שלי - ככה לא מתחילים עם בחורה. משעשעים במיוחד הם אלו, שאחרי שאני לא נענית ל"חיזוריהם העיקשים", נפגע להם כל כך האגו ששניה אחרי שהייתי "כוסית" עכשיו אני "מכוערת ומשקפופרית" (עוד משתמשים במילה הזו?!?!) ענב

בלי שום קשר אני ממליץ לך להפסיק לעשן סיגרייות ! עדיף שתעשני גראס, הרבה יותר בריא !

מצוין ! זה מה שרציתי לדעת, ומה חושבות האחרות ?

לפי דעתי

יש צורות נאותות יותר ופחות יש גם דרכים לקלקל "התחלה" עם בחורה שיושבת בבית קפה עם חברות שלה למה זה מקום יותר טוב מהרחוב? ובדיסקוטק?!?!?! פחות וולגרי? ובאוניברסיטה למשל, זה בדיוק כמו ברחוב, רק שאפשר למצוא תירוצים רבים להתחיל לדבר ולא לשאול כמו מפגר מה השעה.. (אתה לא רואה שאין לי שעון בכלל?) ענב
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר