איך?

איך?

פעם שמעתי מישפט נוראי, משהו כמו: "אם רוצים להרוג מישהו-נותנים לו לחיות בלי אהבה" ואני מרגישה ככה הערב. היו לי אהבות נהדרות, אבל בשלב מסויים הכל נעצר ועברה לי מחשבה נוראית בראש: "אולי ניגמרה לי ההקצבה" כבר כמה שנים שלא אהבו אותי ושלא אהבתי, וזה מאוד מוזר, פשוט לא נידבק אלי אף-אחד. אני לא היסטרית, אני לא נואשת,ואני אפילו מאוד אופטימית מטיבעי, אבל אני מרגישה שניכבה לי האור לאט בפנים, ודי, אני לא רוצה יותר לבד. אני מתגעגעת למישהו שעוד לא היכרתי. אז איך מחזיקים מעמד? עוד קצת? למרות האופטימיות הספקות מתחילים לכרסם.

טוב, כולנו.

היינו שם, הרבה מאתנו עדיין שם. כל מה שאני יכול להציע לך זה לנסות ולהיות יותר פתוחה. אני לא עושה שום דבר הערב.

אם את מחפשת אהבה אמיתית תקני חתול ! או שיותר נכון יהיה לך לקנות כלב כי החתול על פי פסיכולוגיה יותר חיה לגברים

דווקא החתול שלי הוא חתול של בנות

הוא ישן רק עם בנות אם אני לא בבית,הוא הולך לחברה של השותף שלי. אבל חתול זו לא אהבה אמיתית - אם תפסיק לתת לו אוכל הוא ילך ולא יחזור.

טוב זה ברור כי הוא יהיה רעב ויצתרך ללכת לחפש משהו לאכול

מה שניסיתי להגיד שהגברים על פי פסיכולוגיה צריכים לאהוב חתולים ! כי החתול מייצג נשיות.

איך?

פעם שמעתי מישפט נוראי, משהו כמו: "אם רוצים להרוג מישהו-נותנים לו לחיות בלי אהבה" ואני מרגישה ככה הערב. היו לי אהבות נהדרות, אבל בשלב מסויים הכל נעצר ועברה לי מחשבה נוראית בראש: "אולי ניגמרה לי ההקצבה" כבר כמה שנים שלא אהבו אותי ושלא אהבתי, וזה מאוד מוזר, פשוט לא נידבק אלי אף-אחד. אני לא היסטרית, אני לא נואשת,ואני אפילו מאוד אופטימית מטיבעי, אבל אני מרגישה שניכבה לי האור לאט בפנים, ודי, אני לא רוצה יותר לבד. אני מתגעגעת למישהו שעוד לא היכרתי. אז איך מחזיקים מעמד? עוד קצת? למרות האופטימיות הספקות מתחילים לכרסם.

קשה לענות היות ולא ציינת בת כמה את

אבל אני יכולה לומר לך דבר כזה, עוד לא הכרתי פה בפורום בשלוש שנים האחרונות אדם שלא התאהב בשלב זה או אחר. לכל אחד יש את הקצב שלו ולכל אחד יש תקופות ארוכות בחיים שפשוט מה שהוא צריך ויכול להתמודד איתו וטוב ללו איתו זה הלבד. אל תדאגי, כשתהיי מוכנה לאהוב, האהבה כבר תמצא אותך... בינתיים תשמרי על האופטימיות, על החיוך ותהני לך מהלבד שגם לו יש יתרונות רבים. אנחנו כאן :-)

אני

בת 37. ואני מודה לאלוהים יום-יום, שאני נראית הרבה הרבה פחות מזה. מזל גדול בינתיים. תודה מאיה, אבל ליפעמים שוקעים קצת.

יש אנשים שמוצאים גם בגיל 50 נשמה תאומה...הגיל לא משחק תפקיד...

העיקר שאת חיה ויש לך עדיין את האהבה שלך בפנים כדי שתוכלי לשתף אותה כשהוא יגיע
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר