TRY TO PUSH YOUR LITTLE BRAIN BEYOND

אני יודע טוב מואד מי אני וגם איפו אני עומד ! אבל הכי חשוב אני יודע שאני יכול להרביץ לך מאוד חזק ! פשוט לפתוך לך את הגולגולת ! SO WHAT YOU SAY

אלאיסטור...אין לימילים

עכשיו החלטת להפגין את הבגרות שלך כך: החלטת לשחק אותה עבריין צמרת. זה ממש בוגר מצדך ''אני ארביץ לך'' תוסיף גם''אני הכלי של השכונה'' וגם''אני אקרא לאמא'' ותצא גדול

יש לי שאלה לנשים שבפורום וחשבתי שאולי תעזרו לי ? בבקשה !

יש לי מספר שאלות, אני חושב שהתשובה לשאלות האלה הם בתחום האינטלקט של נשים בלבד ולכן אני פונה אליכן ומבקש עזרה ! כדי להבין את מהות השאלה אני יצתרך לספר סיפור שלם שממנו יהיו השאלות. לפני שבוע הייתי במסיבה קטנה בטבע. במסיבה הזאת הייתה בחורה אחת שהתנהגותה גרמה לי לכתוב כאן היום. בשיא של המסיבה הבחורה הזאת החליטה "להתחיל" איתי ! עכשיו המעניין הוא איך שהיא עשתה את זה. ראשית היא התחילה ללכת אחרי, אני הולך לפה היא הולכת אחרי אני הולך לשם היא הולכת לשם. בכל רגע שהיה לנו פרטיות היא הייתה עושה(אפילו קשה לי להסביר) תנועת ארוטיות עם הידיים אבל לא רק ! לדוגמה כשהיית לרגע ברכב וישבתי במושב של הנהג היא ניגשה למושב שליד והתיישבה, ואחרי זמן מה של שיחה היא התחילה "לגעת" בהגה שהיה מולי בצורה מאוד ארוטית! ברגע הזה אני לראשונה הבנתי מה קורה ושהיא בעצם מנסה "להתחיל" איתי! עכשיו אני לא הכרתי אותה וגם במסיבה לא דיברנו בכלל, אולי רק שאלתי אותה מוקדם יותר בערב האם לא אסור לה לשתות וודקה שהיא הייתה שותה, אבל היא אמרה לי שהיא כבר בת19 ושכן מותר לה. אני לא התעניינתי בה כי היא עוד קטנה בת 19 מתי אני בן 24(אני אוהב נשים בגילי), אבל היא הייתה מאוד כוסית !! אני אפילו זוכר שדיברו על זה שהיא "פצצה" לפני כמה זמן אבל לא חשוב. בקיצור היא התחילה לגעת בהגה, אני החלטתי לא "לענות לה בחיוב" אחרי ניסיון כזה פתאומי ויצאתי מהרכב, היא כמו תמיד הלכה אחרי. בהמשך של הערב היא הייתה כל הזמן על-ידי שאגב גם אני התחלתי להתעניין בה ולהתנהג בהתאם, אבל עדיין שום דבר רשמי! בשלב מתקדם של הערב מישהו התחיל לנסות "להתחיל" איתה, ממש מתחת לאף שלי. זה גרם לי לתחושה של תחרות ואני החלטתי "לענות לה בחיוב(בכך שהתחלתי לגעת בה בחזרה)" כנראה בגלל תחושת התחרות, ואנחנו המשכנו "לגעת" ביותר ביטחון אבל לא משהו רציני. בהמשך הניסיונות להתחיל איתה מתחת לאף שלי המשיכו ואף התגברו, ואני נאלצתי לבצע מספר מניפולציות בשטח כדי לקבוע את הדומיננטיות שלי בין היריבים. אחרי זה היא פשוט לא הפסיקה לגעת בי! היא ליטפה אותי, הצמידה את עצמה אלי, תפסה תנוחות ארוטיות, חיבקה אותי בכל הכוח וגם בשלב מסוים היא התחילה ללקק לי את היד ואת האצבעות(בפני כל הנוכחים). עכשיו את זה אני הצלחתי להפסיק על-ידי זה שאמרתי לה שאני כרגע סיימתי לאסוף את הזבל מהשטח ושהיד שלי מלוכלכת, זה עזר והיא הפסיקה לבלוע לי את היד. בהמשך הכול היה די דומה, אנחנו לא קיימנו יחסי מין ואפילו לא התנשקנו וגם לא נגעתי לה בחזה, אבל היינו די "צמודים". רק מה ההשתלשלות של העניינים גרמה לזה שאנחנו נפרדנו בצורה פתאומית ולא צפויה, ואני לא לקחתי לא את המספר שלה וגם לא קבענו פגישה. לא ראיתי אותה מאז למרות שאני יכול בקלות לברר את המספר שלה וליצור קשר. והשאלה שלי למה היא בעצם "התחילה" איתי בצורה כזאת אגרסיבית ?! אתן יודעות היו שם גם נשים אחרות שלמרות שהיו עם הבעלים והחברים שלהן פשוט לא הפסיקו להסתכל עלי !!! ואני גם לא יודע למה ? אולי האור מהתאורה במקום נפל עלי בצורה מיוחדת או משהו. בכל מקרה לא נתקלתי בעבר בכזאת נחישות.. ושוב השאלה שלי למה ?! האם זה היה סתם משחק נשי שהיא משחקת אותו עם כל אחד(סביר להניח שכן), או אולי היא הרגישה בהתחלה שאני לא מתייחס אליה כי היא קטנה והיא רצתה להוכיח את עצמה לעצמה(סביר להניח שגם זה), או שאולי היא סובלת ממין obsession ואני סתם הייתי שם במקרה. וגם עוד שאלה מה אתן חושבת האם כדי לי ליצור איתה קשר ? או שיותר בדיוק האם נראה לכן שהיא תרצה בזה ? או שזה היה משהו "זמני" רק לאותו ערב? אגב יש לה "כאילו" חבר שהיה באותו יום בצבא! לי זה לא ממש מזיז, אבל יכול להיות שהפרט הזה יעזור לכן בתשובה.

אני חושבת שמה שאתה מחפש...

זה שיגידו לך: תרדוף אחריה! היא הזיון שתמיד רצית! למה אתה מחכה? אל תתן לחוסר הבטחון שלך לנצח! אתה שווה עשר כמוה! אתה הרי לא צריך לדבר איתה, רק לזיין! זה מה שרצית מההתחלה, לא? וכשהיא התחילה עם השני, אז הרגשת נחות - ואז רצית להחזיר אותה לעצמך...ואז היא נעלמה... אתה אומר שאין בעיה להשיג אותה אז יאללה למה אתה מחכה??? אולי אתה מפחד שהיא לא תזכור אותה לא תרצה הוודקה שיגעה אותה, והיא תחשוב שאתה מכוער וטיפש? אולי זה בדיוק מה שאתה חושב על עצמך.. ולתקוף אותנו זה להתגונן.. אבל בפני מה? אנשים פה הביאו את כל התשובות האפשריות.. ואתה לא מסכים!!!! איך אתה יודע שהם טועים,...אתה באת לעזרה.. אז אם כולם פה עונים לא לעניין..אז כנראה שאתה יודע את התשובה...נו, אז מהי?

HADASH0 אני ממליץ לך לא לעשות צחוק מעצמך !!!

קודם-כל רוצה להגיד לך שמריחואנה זה בכלל לא סם ! זה כמו תה, אפשר לשתות ללא הגבלה וזה לא מזיק אפילו בכלל אלה רק תורם לבריאות! שנית בקשר לעבודה וסמים, פעם עני עבדתי בחברה X כמובן HITECH ושם ראש צוות המתחנתים שלנו גם היה מעשן וגם לא מסתיר את זה מאיתנו! אני דבקה לא חשפתי את התחביב כי לדעתי אין מקום לערבב עבודה עם תחביבים, אגב דבר שאני מאוד מצטאר על זה היום. דבקה שם כן היית צריך לחשוף.

ואני ממליצה לך להוריד את השמש מהודעותיך שממש לא תואמת את מילותיך...ולמאיה למחוק את כל השרשור שאיבד כל פרופורציה

לא !

וגם לא יפה שאת קוראת לגראס "סם" . גראס זה לא סם ! אם כבר מדברים על סמים תחשבי על סיגריות שאגב אני לא מעשן כי אני לא אוהב סמים.

מנאייק יש לי שאלה אלייך.....

ובכן קראת שוב את הסיפור כמו שביקשת ממני...והאמת היא...שאני לא מבינה למה לנתח כל כך הרבה את התנהגותה..אינני יודעת האם זה מאלכוהול כמו שרוב האנשים ניחשו או שזה בגלל גילה התנהגה כפי שהתנהגה וכן הלאה..וכן הלאה..וכמו שאמרת שללת את האפשרות שהיא שיכורה..ואת האפשרות שאולי היא מנסה לפתות מישהו אחר דרכך...אז איך אפשר לנתח אותה אלא אם כן יש לה צורה מוזרה להביע את כוונותיה בצורה זולה מה שהכי חשוב...זה שניי דברים: למה היא כל כך מענינת אותך? ושנית כל מה קרה בסוף הערב שלא החלפתם מספריי טלפון?????!!!

אני חושבת שמה שאתה מחפש...

זה שיגידו לך: תרדוף אחריה! היא הזיון שתמיד רצית! למה אתה מחכה? אל תתן לחוסר הבטחון שלך לנצח! אתה שווה עשר כמוה! אתה הרי לא צריך לדבר איתה, רק לזיין! זה מה שרצית מההתחלה, לא? וכשהיא התחילה עם השני, אז הרגשת נחות - ואז רצית להחזיר אותה לעצמך...ואז היא נעלמה... אתה אומר שאין בעיה להשיג אותה אז יאללה למה אתה מחכה??? אולי אתה מפחד שהיא לא תזכור אותה לא תרצה הוודקה שיגעה אותה, והיא תחשוב שאתה מכוער וטיפש? אולי זה בדיוק מה שאתה חושב על עצמך.. ולתקוף אותנו זה להתגונן.. אבל בפני מה? אנשים פה הביאו את כל התשובות האפשריות.. ואתה לא מסכים!!!! איך אתה יודע שהם טועים,...אתה באת לעזרה.. אז אם כולם פה עונים לא לעניין..אז כנראה שאתה יודע את התשובה...נו, אז מהי?

אכן לזיין בכיף ! אבל לפני זה אני רוצה לעצור לרגע ולהטיל ספק בדברים הנראים כטריוויאליים בעין הלא מצויד !

רק אחת ממכן הצליחה לעלות על הבעיה האמיתית !! והיא "ענב זהב" כל בכבוד לך ענב ! הנה ההודעה של ענב זהב http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=6990339 ההודעה שלה גרמה לי לחשוב שוב על מה שקרה באותו ערב וזה הזכיר לי מאמר בפסיכולוגיה ושמו "איך לתפוס זיון קל". מהות העניין: קיימת תופעה מיוחדת אצל הנשים. התופעה הזאת היא דיכאון רדום מסוג מיחד שחולות בו רק נשים. הדיכאון הזה הוא מאוד קשה לגילוי ואף החולה עצמו לא ממש מדע לו! עכשיו למה הדיכאון הזה נוצר קשה להסביר, הסביר הוא שההורים של הילדה לא התנהגו איתה נכון, והיא נשארה עם הרגשה(בתת מודע כמובן) שהיא "לא בסדר". אולי לא היה לה אף אחד שיתמוך בה פה ושם במצבים שדורשים בכך. עוד סופר במאמר שלחולות בדיכאון הזה יש התנהגות מינית ספציפית! ז"א אם מישהו מגלה קלפיה את מה שהיה "חסר" לה, ז"א הוא מתחשב בה ובעצם לוחץ על הכפתורים הדרושים, אז כל הדיכאון שלה ביחד עם הרגשות הופך(בלא מודע) לדחף מיני טהור כלפי אותו האובייקט ! אחרי שאני חשבתי שוב על הערב הזה אני הבנתי שאני בלא מודע לחצתי על הכפתורים האלה ! אני עכשיו מבין מה בדיוק אני עשיתי כדי לגרום לזה. מה שהבחורה הזאת צריכה היא לא זיון אלה טיפול מקצועי ! אבל על תדאגו לי ! אני ימצא משהו לזיין !!! ושוב כל הכבוד ל"ענב זהב" !! אתן כולכן צריכות לקחת דוגמה !

הלכתי לשם..וגם שם תקפת את תשובתה..רשמת שהיא לא מרוכזת..ופתאום אתה מסכים..?

אני שמחה שעזרתי

אני רק מקווה שיהיה מי שיעזור לבחורה המסכנה.. ענב

הלכתי לשם..וגם שם תקפת את תשובתה..רשמת שהיא לא מרוכזת..ופתאום אתה מסכים..?

זה בסדר גם את לא מרוכזת !

כי היא שאלה אותי האם אני מכיר אותה מלפני זה ? ואני עניתי לה שהיא לא מרוכזת כי אני כבר ציינתי בסיפור שלא הייתי מכיר אותה מלפני זה !

הכל בסדר

אני לא פוליטיקאית, אני מביעה את דעתי - ולא מנסה לשכנע בכלל יכול להיות שאני טועה למרות שאני לא חושבת כי אני מכירה את ההתנהגות המדוברת במאמר שהוא ציין. ענב
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר