אופציה אחרונה

אולי היא דלוקה על מישהו והוא לא רוצה אותה או שחבר שלה זרק אותה או ש... והיא החליטה לעשות לו מן דווקא פנימי כזה \ להוכיח לעצמה שהיא מושכת(אולי לא אותו אז גברים אחרים) אתה לא מכיר את התופעה הזאת שגבר בוגד כי אישתו לא רוצה לשכב איתו והוא רוצה להוכיח לעצמו שהוא עדיין גבר? כמובן שיכול להיות שהיא סתם ברחה ממוסד סגור לחולי נפש וכדרך אגב:כל המשחקים ה''אירוטיים'' הללו עם ההגה ואיך שאתה מספר עליהם נשמעים לי לא כל כך בוגרים גם מצדך(אני מתכוונת לתגובה שלך עליהם) סורי

את די צודקת

אני הייתי צריך לקחת אותה לצד ופשוט לזיין אותה ! זה נכון, אבל רק אם היא הייתה בוגרת ! אבל תביני גם אותי, ילדה שפשוט לא עושה לי את זה כי היא קטנה, מנסה בכוח ... מה הייתי צריך לעשות ? בטח של לחשוב על זיון

למרות שאני לא אישה יש לי את התשובה שאתה רוצה לשמוע

כי אתה תותח ואין עליך הבחור הכי חכם והכי יפה עלי האדמות מתת האל לנשים ואף אחד לא יוכל לעמוד בדרכך ובטח שאף נערה ואתה הכי טוב ולכן מגיע לך הטוב ביותר

תשובה משעשעת..... :)

מצאתי את תשובתך מאוד משעשעת, מנוסאת בצורה מרשימה....

אני לא חושבת שזה המקום להעליב ולהיות צינית כלפי אנשים שאת לא מכירה

אני לא "יפת נפש" אבל יש לי הרגשה שאני קצת יותר מבוגרת ממך.. לילה טוב, ענב

ענב אני מקווה שהפסיכולוגיות ההפוכות שלך מרגיעות את האגו הפגוע שלך...

דבר ראשון אינני צינית.. שנית כל..להעליב?אוקיי אני מודה אינני חנפנית! אומרת כל העולה על רוחי ואם פגעתי בך איתך הסליחה..אבל להתנשאות עליי?.?? חומד אינני יודעת בת כמה..וזה לא הופך אותך ליותר חכמה או יותר נבונה או יותר איכותית אם הגיל שלך עושה לך את זה..תהני חומד.כי חוץ מגילך המופלג..אין לך ממש קלף ביד! להתראות לך וכדרך אגב...למה את לוקחת את כל הדוגמאות אישית ?...לא דיברתי עלייך..דיברתי באופו כללי

למרות שאני לא אישה יש לי את התשובה שאתה רוצה לשמוע

כי אתה תותח ואין עליך הבחור הכי חכם והכי יפה עלי האדמות מתת האל לנשים ואף אחד לא יוכל לעמוד בדרכך ובטח שאף נערה ואתה הכי טוב ולכן מגיע לך הטוב ביותר

TRY TO PUSH YOUR LITTLE BRAIN BEYOND

אני יודע טוב מואד מי אני וגם איפו אני עומד ! אבל הכי חשוב אני יודע שאני יכול להרביץ לך מאוד חזק ! פשוט לפתוך לך את הגולגולת ! SO WHAT YOU SAY

תספר על ארבע חברים שוב .

הוא גדול.

תאמת לא חשבתי שזה כזה סיפור ! לא בה לי לראות אותה בכלל אחרי מה שאמרת לי !

מנאייק עם יד על הלב...צרכת סמים באותו ערב?

TRY TO PUSH YOUR LITTLE BRAIN BEYOND

אני יודע טוב מואד מי אני וגם איפו אני עומד ! אבל הכי חשוב אני יודע שאני יכול להרביץ לך מאוד חזק ! פשוט לפתוך לך את הגולגולת ! SO WHAT YOU SAY

שלום לך מר מצב רוח רעעעעע!

אני רואה בפורם הזה, פורם נחמד, עם אנשים נחמדים, אתה באת, בקשת עזרה, ואנשים עזרו לך, יפה. אני אפילו שלחתי לך תשובה הישר לתיבת דואר שלך, אז מאיפה כל הרוע הזה?

מנאייק עם יד על הלב...צרכת סמים באותו ערב?

לא !

וגם לא יפה שאת קוראת לגראס "סם" . גראס זה לא סם ! אם כבר מדברים על סמים תחשבי על סיגריות שאגב אני לא מעשן כי אני לא אוהב סמים.

כרגע נכשלת במבחן

מותק שלי נכון שאת גדולה וכל הכבוד לך ! אבל את לא יודעת שאני לא מחפש מבחנים פסיכמטריים! כי זה לא מדד !!! לא מודדים אנשים על פי הציונים שלהם בבית הספר ! כי אפילו פרופסור יכול להיות טיפש גדול מבחינה אנושית! לא משנה מה הציון שלך את תמיד תיהיה ילדה ! וזה לא אומר שזה לא בסדר לדוגמה אם אני הייתי בן 30 והיא בת25 אז זה כן בסדר, אבל 19 זה פשוט עוד לא זה .

I Disagree with you

I've seen alot of people in my life, from alot of places over the world, and "Yaldonet" sounds more intelligent then alot of people, and she also seem to have great people skill, I think you are looking at age as a status quo Cause on the other hand, i've seen alot of 25 or 30 and even older, which wouldn't know the first thing about human behaviour and/or even responsbility You may not like or think 16 to 19 year old girls are grownups, but some of them will put you to shame, and you should respect them, not sculd them

YES YES

the only detail that you missed is that you don't know ME! Try to understand i am not an ordinary person ! The grownup man find it hard to cope, the little girl simply has no chance

? And do you know me

? Or do you know who she is ? Have you met any of us in person ? What makes you so perfect and beyond and above everyone else By the way, you can type in hebrew, I can read it, just not type it from home

listen to this

i refuse to fuck you or your little friend! Any attempts will be depressed

וההודעה הזאת למשל ממש מצביע על הבגרות שלך

גבר בוגר זה אחד שיש לו סובלנות כלפי אנשים, הוא מאופס, אין לא התפרצויות גסות. הבגרות שלנו כוללת למידה של אומנות הויקוח. אפילו את זה אתה לא יודע... חבל.. אגו בשמים זה עדיין לא בגרות רגשית

??? What on earth are you talking about

!For one, i'm not a girl, I'm a guy !For Second, I don't know "Yaldonet" I was just responding to your disgusting behaviour Number Three, you just proved to be LESS then who you think you are, cause you jumped into a conclusion that was WRONG and far far from the truth You may be perfect, but only in your own little private world, cause from the way I see it so far, the little 16 year old girl has more maturity then you'll have in your 25+ years of living, cause you show no respect to people, and for that, you should get no respect back

וההודעה הזאת למשל ממש מצביע על הבגרות שלך

גבר בוגר זה אחד שיש לו סובלנות כלפי אנשים, הוא מאופס, אין לא התפרצויות גסות. הבגרות שלנו כוללת למידה של אומנות הויקוח. אפילו את זה אתה לא יודע... חבל.. אגו בשמים זה עדיין לא בגרות רגשית

!Exactly

!She said it perfectly !You are nothing more then a Ego Maniac who thinks he is the god of the planet !Sorry to disappoint you, but reality check, you are NOT
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר