שיר

שיר

"לא חשוב לאן נלך ולא חשוב מה נעשה העיקר שנעשה את זה ביחד זו עם זה. כי אני אוהב אותך. פשוט מאוד אוהב אותך..." היום שמעתי ברדיו. ורציתי לשתף. אבל אני לא זוכרת של מי השיר.

גבי שושן, לא ?

'להשתטות לפעמים' - גבי שושן

למרות שנושא השיר הוא ה-נושא לפורום הזה, זו שאלה שמתאימה יותר לפורום 'מוסיקה ישראלית', ואל דאגה פיק-פיק-פיק, תוכלי לפגוש אותי גם שם...

להשתטות לפעמים \גבי שושן

בואי לרכב איתי על גב הקשת בענן זה דבר אשר שרציתי לעשות מזמן אך עם לא נצליח את עצמנו שם לשים לפחות נרכב על גב סוסים בואי ונקנה אופנוע ואיתו נדהר נחרוש את הדרכים בעמק ובהר אך עם לא יספיק לכך כספינו השנה אז נקנה מאתיים גרם גבינה כי לא חשוב לאן נלך ולא חשוב מה נעשה העיקר שנעשה זאת רק ביחד זו עם זה רק שניהיה ביחד זו עם זה אני פשוט אוהב אותך פשוט מאוד אוהב אותך חושב עלייך בלילות בימים ולא אכפת לי להשטות קצת לפעמים בואי ונסע לג'ונגל שבאפריקה לא נאמר לאף אחד ואיש גם לא נקח ואך אם לא יצא לנו לשם להגיע לפחות ניסע להרצליה כן, היה נחמד וגם ואפילו קצת נעים טוב נורא שעושים דברים משוגעים עוד דבר אחד נותר רק עם תגידי כן בואי נשתכר ונתחתן כי לא חשוב לאן נלך ולא חשוב מה נעשה העיקר שנעשה זאת רק ביחד זו עם זה רק שניהיה ביחד זו עם זה אני פשוט אוהב אותך פשוט מאוד אוהב אותך חושב עלייך בלילות בימים ולא אכפת לי להשטות קצת לפעמים

'להשתטות לפעמים' - גבי שושן

למרות שנושא השיר הוא ה-נושא לפורום הזה, זו שאלה שמתאימה יותר לפורום 'מוסיקה ישראלית', ואל דאגה פיק-פיק-פיק, תוכלי לפגוש אותי גם שם...

זו לא הייתה שאלה,

זה היה שיתוף בשיר.. ומצב רוח! אבל אם אתה אומר, אני אקפוץ גם לשם.. פיק-פיק-פיק
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר