אני צריך עזרה דחוף! בבקשה..

האם לדעתכם יש לעתיד לקשר אמיתי בין הגילאים 23 (שלי) לבין 33 (שלה)? מה עוד שאני הוא הצד המאוהב?

אני מכיר....

הינו 2 ידידים-בגיל 20 יצאנו עם 2 מורות מבוגרות יותר ידיד שלי היתחתן ויש להם 3 ילדים ההורים שלו...לא באו לחתונה! זה אישי מבחינת "מין" ישנם כלהיתרונות לקשר טוב-לפחות לעוד כ 25 שנה!-תלוי במצב האישה! בהצלחה Keep smiling יוסי

מי רוצה לעזור?

אני בת 29 חברי גרוש בין 33 לפני כ-3 חודשים בישר שברצונו לנסוע לטיול במזרח ואח,כ לחזור ולהתחתן הבחור נסע ופתח עינים" ועכשיו יש לו כל מיני רעיונות מוטרפים בראש אני נוסעת להודו להיפגש איתו, באיזו גישה לבוא ? בבקשה בבקשה קצת חיזוקים שהכל יהיה בסדר....תודה

האם לדעתכם יש לעתיד לקשר אמיתי בין הגילאים 23 (שלי) לבין 33 (שלה)? מה עוד שאני הוא הצד המאוהב?

מה שהכי חשוב-המחש בפניה אץ תחושותיך! שלא יהיה פה בלבול כואב, חוץ מזה, אם מתאים לה אז למה לא?

אם גם היא תהיה בצד המאוהב....יש סיכוי....

הבט, עשר שנים הפרש זה נראה עכשיו עקרוני אבל כשתהיה בן 75 והיא בת 85 זה לא ישנה הרבה...נכון ? בהצלחה !

מי רוצה לעזור?

אני בת 29 חברי גרוש בין 33 לפני כ-3 חודשים בישר שברצונו לנסוע לטיול במזרח ואח,כ לחזור ולהתחתן הבחור נסע ופתח עינים" ועכשיו יש לו כל מיני רעיונות מוטרפים בראש אני נוסעת להודו להיפגש איתו, באיזו גישה לבוא ? בבקשה בבקשה קצת חיזוקים שהכל יהיה בסדר....תודה

אוה המזרח...

הילה שלום בתור אחד שחזר לא מזמן מטיול ארוך בהודו, ושהספיק לצלול בקטע הרוחני אני חושב שאני יכול לעזור לך להבין מה עובר על הבן אדם אני מבקש ממך לפרט על איזה שגעונות בדיוק אנחנו מדברים?

חייב להסכים

שלא היתי יכול לתת תשובה יותר טובה מ SCHOOLOFLIFE בהצלחה !

המממ...לא!

בן אדם, תעשה לעצמך טובה ותחתוך הלאה... יש הרבה דגים בים, אל תתייאש

מי רוצה לעזור?

Every man(women) is the ARCHITECT of his own fortune

היי אם אני היתי בגיל 29-וגם אישה-לא היתי נוסעה להודו...להיפגש על מנת לברר...מה???? ברור ש"פותחים עניים" בחו"ל--השאלה למה פותחים עניים--סמים-נשים-עסקים???? תבדיקי את סדר עדיפויות שלך בחיים לפני שיהיה קצת מאוחר LOVE your friend,but look to yourself Keep smiling יוסי

לאהבה אין גיל , הכרתי בחור שהיה בן 24 עם ראש הרבה יותר בוגר מהרבה בחורים מבוגרים

ממנו בהצלחה

אני חושבת שהבעיה העיקרית היא לא הפרש הגילאים

אלא שרק אתה הצד המאוהב. בכל מערכת יחסים, בלי קשר לגילאים, חשוב ששני הצדדים יאהבו ויהיו מעורבים באותה מידה, אחרת אין לקשר עתיד ממשי. האם אתה ממש שוקל לשאת אותה לאישה, או לצאת איתה כמה חודשים עד שימאס ולעבור הלאה משום שלקשר כזה זה לא ממש משנה מה היא מרגישה, לא ?

יש עתיד

הגיל הוא לא פונקציה להצלחת או כישלון הקשר. אני בת 24 וחבריי בן 33 וטוב לנו כלכך יחד,ואף מתחננים את העתיד יחד.. אם אין בעיות שנראות לך לעין שקשורות לפער הגילאיים.. לך על זה..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר