אין נושא

רוצה כל כך לבכות והדמעות אינן יוצאות המון רגשות מעורבבים בבטן כל כך הרבה רגש של כאב געגוע, אהבה, אכזבה שברון של לב. כל כך רוצה לבכות והדמעות אינן יוצאות כמו לב שהחל להחלים ולפרוח ואז נתנו לו בעיטה והפילו אותו לקרקע. חוסר הבנה, של מה שאני רוצה הרצון להיעלם ולברוח צריכה איזה מישהו אוהב באמת שרק יתן קצת כוח. להתגבר על כל האנשים ההם להתמודד עם כל הרגשות להיאחז בתקווה אחת שאולי לפחות תעזור לי לבכות. וזה כל כך כואב, ואהבה זה לא רק רומנטיקה אהבה זה גם חברים טובים ומשפחה, וזה כל כך כואב, והכל כל כך מבלבל ויש כל כך הרבה שהצטבר לי בלב יש לי בעיה עם אנשים אני נקשרת, הם הולכים, ואותי אחר כך זה לא עוזב ... אז למה הכל אבוד לי כל כך ? למה תמיד ישנה נפילה ? למרות שעכשיו זה לא קשור רק בו צריכה כוח, צריכה אהבה.

כשרון שכמותך

יש אתר newstage אולי תנסי לכתוב שם, אני בטוח ששם יעריכו אותך יותר מאשר בפורום הזה (גם אני התחלתי שם) אני גם רוצה להגיד לך שהחיבורים שלך קורעי לב ואני מזדהה עם כל מילה מהם.

מזדהה......

לכולנו יש תקופות כאלה, תקופות קשות. זה יעבור , תנסי לשמור על אופטימיות למרות שזה קשה. תגידי לעצמך "עוד שבוע זה כבר לא יהיה ככה....." ואם התמיכה היחידה שיש לך היא פה...אז גם משהו! תעזרי בנו! מחזיקה לך אצבעות אחותי M.

אוהב לקרוא

אני רק רוצא להגיד לך שאני אוהב לקרוא את השירים שלך.התגובות שלך לאנשים פה בפורום ולפעמים אני ניכנס לכאן רק כדי לראות אולי כתבת לנו משהו. רציתי לשאול אותך אני חדש כאן בפורום ורוב הפעמים אני לא כותב תגובות ורק קורא הודעות ויש מישהי שיצא לי להיתפס לשירים שלה במיוחד קוראים לה "בשם האהבה" אולי תבקשי ממנה שתכבד אותנו בנכחותה מדי פעם כי אני ממש אוהב לקרוא את השירים שלה ושלך.והיה ניראה לי מההודעות בינכם שאתן די מכירות אחת את השנייה

אפשר לעשות עצומה להחזרת "בשם האהבה" אל הפורום

הלוואי והייתה לי הזכות להכיר את "בשם האהבה" באופן יותר אישי מאשר התמיכה בינינו בפורום הזה. אבל אני מכירה אותה מכאן ותו לא. בשם האהבה - אם את קוראת את זה חמודה, תראי - אנחנו רוצים שתחזרי. מתגעגעים למילותייך החמות , היפות, התומכות. אני מתגעגעת. אני חושבת כמוך - היא כותבת מדהים ! שלך כוכב הצפון

שלוחת לך

לכולכם ...

תודה רבה רבה לכם. עטפתם אותי חום, שהייתי נורא צריכה עכשיו. אני לא חושבת שיש לכם מושג איזה הרגשה נתתם לי עכשיו - מרגישה קצת יותר טוב, ואולי אפילו אוכל לישון קצת יותר טוב הלילה, בניגוד ללילות האחרונים. תודה על החיוך בחיבוק ענק כוכב הצפון

אפשר לעשות עצומה להחזרת "בשם האהבה" אל הפורום

הלוואי והייתה לי הזכות להכיר את "בשם האהבה" באופן יותר אישי מאשר התמיכה בינינו בפורום הזה. אבל אני מכירה אותה מכאן ותו לא. בשם האהבה - אם את קוראת את זה חמודה, תראי - אנחנו רוצים שתחזרי. מתגעגעים למילותייך החמות , היפות, התומכות. אני מתגעגעת. אני חושבת כמוך - היא כותבת מדהים ! שלך כוכב הצפון

העברתי את המסר לבשם האהבה

והיא מאד התרגשה... אני לא יודעת אם זה מה שיחזיר אותה לפורום (אני יכולה רק לבקש אינספור פעמים...) אבל ללא ספק עשיתם לה את השבת :-) מאיה

לכולכם ...

תודה רבה רבה לכם. עטפתם אותי חום, שהייתי נורא צריכה עכשיו. אני לא חושבת שיש לכם מושג איזה הרגשה נתתם לי עכשיו - מרגישה קצת יותר טוב, ואולי אפילו אוכל לישון קצת יותר טוב הלילה, בניגוד ללילות האחרונים. תודה על החיוך בחיבוק ענק כוכב הצפון

מתוקונת

הלוואי וכל הדמעות והצער יצאו מליבך! סבלת מספיק! אני כאן, מתי שאת רק צריכה!!! מאיה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: shirligi1
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר