חברה שלי עזבה את הדירה, מה עושים

היא עזבה את הדירה השאירה פתק, לא אמרה שהיא עוזבת אותי, אמרה שהיא רוצה את המרחב שלה, ושאני לא אצור איתה קשר אני מאד אוהב אותה ורוצה להיות איתה. אני יודע שהיא טעונת כעסים אליי (בצדק) מה עושים ?

בתור התחלה נותנים לה מה שהיא מבקשת - מרחב

תן לה כמה ימים לבד, היא בטח צריכה לעשות חושבים וסדר בראש. דבר שני, תתחיל לעבוד על עצמך, להשתנות. אתה טוען שהיא עזבה אותך בצדק, שיש לה הרבה כעסים, אז למה חיכית עד היום ? תתחיל לעשות משהו, לפצות אותה, להשתנות כל מה שצריך כדי שהיא תשאר - אם זה מה שאהת רוצה. אבל השינוי חייב להיות עמוק, לא רק ע"פ השטח, לא רק כדי להחזיר אותה אלא כזה שגם אם היא לא תחזור אתה עדיין תהיה אדם יותר טוב. אם תשתנה רק בשבילה, מתי שהוא ימאס לך ותחזור לסורך.

תודה ותגובה

אני מסכים איתך, אני לא אשתנה בשבילה, אלה בשבילי. ואני מתכוון לעשות כן. את אומרת לפצות אותה, אבל איך אני יכול להגיע אליה?

Try this:

Give her some time to cool off, then leave her a single, short message: You love her, you want to make up for all you did. No flaming, no blaming, just those words. Then let her make the move. If she's up to it, she'll make it. If not, well, accept the loss and move on.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר