ממה עשויים אביזרי מין - סקס פלאנט

החומרים מהם עשויים אביזרי מין

מטרת המדריך הינה בראש ובראשונה לספק לקהל הגולשים ידע נרחב יותר הקשור לעולם אביזרי המין וזאת על מנת שאותה לקוחה תוכל לבצע רכישה חכמה יותר. מדריך זה אותו כתבנו הינו המקיף ביותר בשפה העברית ומכיל את המידע העדכני והמקצועי ביותר שיש היום להציע אודות אביזרי המין השונים.אנו ממליצים מאוד להתעדכן ולדעת מאיזה חומר עשוי אביזר המין ובכך נוכל לשמור על תקינותו ועל אורח חייו והכי חשוב הוא לשמור על בריאות המשתמשת והמשתמש.

 במדריך זה אנו נתמקד במספר חומרי גלם מובילים בתעשיית אביזרי המין.


פלסטיק קשיח (ABSׂ):

תרכובת זו נחשבת לאחת הנפוצות והזולות ומשכך הן הינם מועדפות למי שרוצה להשתמש במוצר למתחילות ולכן מוצרים אלו מסוג חומר זה מועדפים גם על לקחות וגם על חברות המותגים, כידוע אביזרי פלסטיק מתאימים לנשים המחפשות  אביזר קשיח במיוחד.מכיוון שאביזרי פלסטיק נחשבים ל-“מעבירי” רטט מצויינים עקב רמת הקשיחות ועל כן נפוצים מאוד בעיקר בויברטורים. אביזרי פלסטיק הם מהבריאים ביותר לשימוש עקב קלות הניקוי ואינם מכילים חומרים רעילים (רעלנים).

אופן השימוש בחומרי סיכה: חומרי סיכה על בסיס מים וסיליקון. כמו כן, ניתן להשתמש גם בשמנים.

ניקיון ותחזוקה: ניתן להשתמש במים חמימים וסבון, מגבונים ותרסיסים המיועדים לאביזרי מין.

 

 ויברטור סיליקון (Silicone):

בשנות 2010 המאוחרות חברות אביזרי המין הבינו את הפוטנציאל הגלום בחומר הסיליקון כי הם בריאים יותר, ויברטורים העשויים מסיליקון נחשבים למוליכי רטט מצויינים ולכן אביזרי מין העשויים סיליקון הינם מהיקרים ביותר בעולם אביזרי המין ונחשבים למועדפים בקרב הצרכנים והמותגים המובילים. לסיליקון יתרונות רבים, כגון: עמידותו לאורך זמן, היותו היפואלרגני ומתאים לשימוש של נשים וגברים אשר רגישים לחומרים שונים, עמידותו בחום והאפשרות ליצור אביזרי מין קשיחים או גמישים. היתרון המרכזי ואולי החשוב ביותר הינו בהיותו נחשב לאחד החומרים הבטוחים ביותר לשימוש בעולם אביזרי המין ולשמירה על היגיינה. היות והסיליקון איננו נקבובי לחומרים השונים קשה להצמד אליו וקל מאוד לנקותם.

חומרי סיכה: יש להשתמש אך ורק בחומר סיכה על בסיס מים. אסור להשתמש בחומר סיכה על בסיס סיליקון דבר אשר פוגם באביזר.

ניקיון ותחזוקה: אביזרי מין ללא רכיבים חשמליים ניתן להכניס אותם לתוך מים רותחים במשך 3 דקות. ניתן הלשתמש גם במים חמים יחד עם סבון עדין.

חשוב לציין: לא כל אביזרי המין העשויים סיליקון זהים. ישנן רמות שונות של איכות סיליקון  ועל כן יש להקפיד לקנות אך ורק אביזר של מותג מוכר. כמו כן, ישנה תופעה הרווחת בארץ של חנויות המציינות כי האביזר הנמכר עשוי סיליקון במטרה להעלות מחיר או במטרה להגביר את האטרקטיביות של המוצר אך בפועל אותו אביזר עשוי מחומר אחר. אנו ממליצים כי בעת קנייה בחנות או לאחר שהמוצר מגיע בדואר לבדוק קודם כל על גבי האריזה אם המוצר אכן עשוי סיליקון.

 

ויברטור Loveclon RX:

זוהי תרכובת סיננטית אשר נמצאת בשימוש בעיקר על ידי המותג NMC ומצטיינת בעמידות, גמישות, ובעלת מגע ריאליסטי.

חומרי סיכה: חומרי סיכה על בסיס מים.

ניקיון ותחזוקה: ניתן לשטוף באמצעות סבון עדין ומים חמים או באמצעות מגבונים ותרסיסים המיועדים לניקוי אביזרי מין.


PVC (פי.וי.סי):

תרכובת זו הינה הנפוצה ביותר בתחום אביזרי המין בזכות היתרונותיה הרבים: אפשרות ליצור אביזרים קשיחים או גמישים, עמידה במים, עמידה יחסית בחום, קלת משקל, עמידה לאורך זמן. תרכובת זו נפוצה באביזרי מין הזולים ביותר ונמכרים בעיקר במזרח הרחוק.

חומרי סיכה: ניתן להשתמש בחומרי סיכה על בסיס מים וסיליקון.

ניקיון ותחזוקה: מומלץ לשטוף תחת מים חמימים ולהשתמש בסבון אנטי-בקטריאלי או להשתמש במגבונים או תרסיסים המיועדים לאביזרי מין.

חשוב לציין: אנחנו לא ממליצים לרכוש אביזר PVC אשר איננו Phthlate Free (פתליטים).

בסקס פלאנט אנו נמנעים מלמכור אביזרי מין מ-PVC מסוג זה – אנחנו נמנעים ממכירתם עקב מחויבותינו ללקוחותינו.

 


PVC Phthlate Free:

תרוכבת זו בעלת מאפיינים דומים ל-PVC אשר אוזכרה קודם אך ללא חומרים אשר עלולים להוות סכנה בריאותית הידועים בשם Phthlate (פתליטים).


חומרי סיכה: ניתן להשתמש בחומרי סיכה על בסיס מים וסיליקון.


ניקיון ותחזוקה: מומלץ לשטוף תחת מים חמימים ולהשתמש בסבון אנטי-בקטריאלי או להשתמש במגבונים או תרסיסים המיועדים לאביזרי מין.


חשוב לציין: אין לרכוש אביזרי מין העשויים מתרכובת זו ממותגים לא ידועים ומוכרים עקב החשש כי הם בפועל כן מכילים פתליטים וחומרים נוספים אשר השימוש בהן מבחינה בריאותית עלול להיות מסוכן לאורך זמן.


Sil A Gel:

זוהי תרכובת המורכבת מ-PVC, אך בניגוד לתרכובת PVC רגילה אשר אוזכרה קודם, Sil-A-Gel הינה אנטי-בקטריאלית לחלוטין ועל כן קלה יותר לניקיון לאחר השימוש. תרכובת זו נמצאת בעיקר בשימוש בקרב אביזרי המין האנאליים של המותג האמריקאי Doc Johnson.

חומרי סיכה: ניתן להשתמש בחומרי סיכה על בסיס מים וסיליקון.

ניקיון ותחזוקה: מומלץ לשטוף תחת מים חמימים עם סבון עדין.


Super Skin (סופר סקין):

נחשב לאחד החומרים היקרים בתחום אביזרי המין ומוגן תחת פטנטים שונים בארה"ב. סופר סקין מצטיין בהיותו אחד החומרים הריאליטסטים ביותר בעולם אביזרי המין והנעימים והרכים ביותר למגע.

חומרי סיכה: חומרי סיכה על בסיס מים.

ניקיון ותחזוקה: יש לשטוף אך ורק עם מים חמימים ולהניח המוצר עד שהמים יתנדפו. אין לשטוף עם סבון על מנת לא לפגוע בתקינות המוצר.

חשוב לציין: ישנם זיופים רבים של חומר זה על ידי מותגים ויצרנים שונים.


TPE (טי.פי.אי):
זהו סוג גומי בעל תכונות הכמעט זהות ל-TPR.


TPR (טי.פי.אר):

זהו גומי הבטוח לשימוש בעל מרקם רך יותר מסיליקון ונחשב לאחר החומרים הנעימים ביותר למגע בעולם אביזרי המין. נשים רבות אשר מחפשות אביזר רך יותר מעדיפות אביזרי מין העשויים TPR על פני סיליקון וחומרים נוספים אחרים. לעיתים קרובות מוסיפים חומר זה למוצרים אחרים על מנת להגביר את גמישותו ורכותו. יתרון נוסף הינו היותו עמיד לאורך זמן.

חומרי סיכה: ניתן להשתמש בחומרי סיכה על בסיס מים וסיליקון.

ניקיון ותחזוקה:ניתן להשתמש בתרסיסים או מגבונים המיועדים לאביזרי מין או לחילופין להשתמש במים חמימים עם סבון עדין.

חשוב לציין: לעיתים מותגים ויצרנים לא מוכרים מציינים על האריזה כי המוצר עשוי TPR אך בפועל הוא עשוי מחומרים אחרים. מומלץ אך ורק לקנות אביזר העשוי TPR ממותג מוכר.

אנו בסקס פלאנט מוכרים את מיטב אביזרי המין המופיעים בכל החנויות וככלל אנו מחזיקים מוצרים ממותגים בלבד ולא מחזיקים מוצרים פשוטיםוזאת לשמירה על הגיינת הציבור 

אגם אוהבת סקס בטלפון

אני חמה ורטובה שאוהבת לעשות סקס בטלפון עם בנים

זה מה שמדליק אותי כל פעם מחדש.

1901728808 או 0722735164

מחכה לכם חמודים שלי

או כנסו לאתר שלי 

שיחות סקס

שיחות סקס, שיחות סקס מדליקות, שיחות סקס בערבית, שיחות סקס ישראליות, שיחות סקס, שיחות סקס בחינם, שיחות אירוטיות, שיחות ארוטיות, שיחות סקס בטלפון,שיחות סקס לוהטות,שיחות ארוטיות,הכרויות בטלפון,הכרויות סקס,
שיחות סקס בעברית, שיחות סקס בוואצפ, שיחות סקס בטלגרם, שיחות סקס חרדיות, שיחות סקס ארוטיות בטלפון,שיחות סקס לייב, סקספון, סקס בטלפון, שיחות סקס עם ישראליות, שיחת סקס, שיחות סקס עם רוסיות,
שיחות סקס ברוסית, ahju, xex' ahju, truyhu,' ahju, thruyhu,المحادثات والجنس, محادثات الجنس, Секс разговоры

אמור חנות סקס מספקת אביזרי מין איכותיים במחירים מפתים במבחר ענק מהיבואן לצרכן 

ממיטב החברות המובילות בשוק אביזרי המין. 

אביזרי מין עם תו תקן אירופאי / אמריקאי בטוחים למגע עם הגוף 

תכשירי סקס לגבר ולאישה באישור משרד הבריאות , משלוחים
דיסקרטיים ומהירים לכל הארץ. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר