שייט רומנטי

שייט רומנטי

לצאת מהשגרה בשייט רומנטי זוגי

כמה פעמים סיימתם יום עבודה מפרך והחלתטם לצאת לבילוי משותף זוגי,יצאתם למסעדה יוקרתית, הגעתם לפאב, או אולי מועדון לילה,אנו ממליצים לכם לצאת מהשגרה ולנסות בילוי רומנטי שונה,שייט רומנטי על יאכטה מפנקת במרינה הרצליה, קחו לכם פסק זמן לאטרקצית בילוי זוגי שונה מן הרגיל.

כאן ממש קרוב לבית ולחוש ממש הרחק מהציביליזציה, אתם שרועים על גבי מזרנים מפנקים על היאכטה, מוסיקה חרישית ברקע, שטים אל עבר האופק לקראת שקיעה, הפלגה רומנטית זוגית שכזו מאפשרת לכם לצאת מתלאות החיים למספר שעות, להרגיש קרובים האחד לשניה, ביד אחת אתם אוחזים כוס של יין משובח ובשניה אתה חובק אותה אליך, אתם חשים רומנטיקה באוויר כאשר היאכטה חותכת את המים, האופק משנה צבעו לפני השקיעה והשמים מקבלים גוון ורדרד, ממעל הכוכבים כבר מאירים ומתחתכם מי הים רגועים, אורות הכרך מתרחקים אט אט ואתם שועטים לעבר האופק בתקווה לאופקים חדשים ושיאים חדשים ביחסים בניכם, אכן רגעים מדהימים בהם אתם מתנתקים מכל הבלגנים וחשים את השלווה.

בדרך חזרה למרינה מהשייט הזוגי, אורות העיר כבר מתקרבים, ברגע שאתם שומעים את שאון העיר אתם מבינים כמה היה טוב, הראש יורד מהשחקים לקרקע ואתם נשארים עם טעם של עוד. 

שייט רומנטי או הפלגה רומנטית זוגית יכולה להיות מתנה נהדרת ליום נישואין, יום הולדת, הצעת נישואין או סתם בשביל לצאת מהשגרה כפי שאמרנו

 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה