אלבום הזכרונות

לפעמים אני מתגעגע אליך. בעיקר בזמנים שהמחשבות נודדות למחזות היפים שחווינו ביחד. בדרך כלל זה רגע לפני השינה כשהעניים מעצמות את שם באה לתוך המחשבה מתוך הלב ומעוררת את התשוקה והבעירה. בטקס קבוע עם תמונות מארכיון הזכרונות מלילות קרים וחמים מכורבלים זה בזה.

מדשדשים בעונג והנאה במרחבי הגוף ברוך ועדינות, בתשוקה פראית, כמו סירה בים סוער שטים יחד לאי התענוגות, בדממה משחררת ללא מעצורים, משוררים שירים בשפות לא מובנות בקולות יבבה כמו חיות היוצאות לטרף בחשכת הליל, כמו שיכורים משיכרון חושים מחכים לרגע בוא תבוא האנחה מלווה בצמרמוררת רטובה הניגרת על גופנו.

זה רק אני שכותב לעצמי רגע לפני השינה כשאת מזמנת אותי במחשבות ומעלה תמונות של זכרונות מאלבום התמונות, איך השתרענו עירומים על החול בחוף הים לאור הירח מבודדים מקשיבים לרחש גלי הים השוטפים את כפות רגלנו, מביטים למעלה נוגעים בכוכבים הקורצים אלינו, פטמותיך הזקורות מתחככות ברוך במעלה גופי, נוגעות בעדינות במגדל השן הזקוף כמגדלור, שמצא מחבוא בין שדייך היפים במלוא החן והחושניות מגע רך כקטיפה לבנה. ואז באת אלי רטובה מחדירה בעדינות את מעון קסמיך תוך כדי ישיבה כשרגליך סוגרות את גופי, מתרפקת בשיא התאווה התשוקה וההתרגשות בגניחות ולחישות בתנעות איטיות הפולשות לכל פינה במעונך הרטוב והנוטף, וככל שהזמן חלף הקצב התגבר הלחישות הפכו לצעקה פראית של אורגזמה פראית עד בוא הפורקן ורעד אחז בגוף נטול נשימה ותנועהמשך דקה ארוכה כמו נצח

עכשיו זה רק אני עם התמונות מאלבום הזכרונות מחפש את הרגעים היפים בפינה חשוכה לאור נר בפאב תל אביבי בפינת הרחובות ירמיהו הירקון, בין משקה למשקה ידייך מחטטות בין רגליי, פותחת את רוכסן מכנסי, משרבבת את כפות אצבעותיך סביבו מעוררת אותו לחיים, שאילץ אותי להוריד את תחתוניך מתחת לחצאית מיני ולהשתעשע עם שפתייך עד שנגעתי בכפתור שריגש אותך והקפיץ את תשותקך מתוך האפלה באפב במבטים מצטלבים ושפתיים שנשוקות זה לזה ובשקט שקט לבא יתפסו ויחשפו אותנו גרמנו זה לזה להשתחרר ביחד, ואחרי זה צחקנו מהנאה כי הבנו שהעולם שייך רק לי לי ולך.

ואני כמו ילד קטן מדפדף בתמונות שבאלבום הזיכרונות עד אשר עיניי נעצמות ונותר רק החלום.

שלמה טל מיסטיקן מתקשר מדריך יועץ ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. מנהל מ.ג.ע מודעות והגשמה עצמית.  מומחה לפתרון חלומות, מתקשר ויועץ רוחני לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. תשובות לשאלות ייעוץ והכוונה וסיוע אישי להגשמה עצמית, הסרת חסימות מתקשרים 072-2280545

דפי אלבום קסומים!

חתימה טובה !

חתימה טובה

שלמה טל מיסטיקן מתקשר מדריך יועץ ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. מנהל מ.ג.ע מודעות והגשמה עצמית.  מומחה לפתרון חלומות, מתקשר ויועץ רוחני לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. תשובות לשאלות ייעוץ והכוונה וסיוע אישי להגשמה עצמית, הסרת חסימות מתקשרים 072-2280545

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר