אקס שהחליט שהוא אוהב פתאום

היי חברים,

מצאתי אהבה חדשה, כבר חודשיים ביחד, המון אהבה ורצון לבנות עתיד ביחד,

עד ש... לפני כמה ימים, הגיע לה זר פרחים מהאקס שהחליט פתאום שהוא אוהב ורוצה לחזור,

הוא כתב הודעה כזו שמאז שמאז שקיבלה אותה היא איתי אבל הראש שלה לא נמצא איתי.

אני מרגיש בהכל והשינוי הוא קיצוני ברמה כזו שאני ממש שבור.

היא אומרת שהיא אוהבת אותי ורוצה אותי, אבל בכל זאת הראש שלה נראה ממש במקום אחר,

פתאום נעלמו כל המילים היפות, ההודעות, המגע.

מה עושים???? חייב את עזרתכם דחוף חברים.

אבי

אני חושבת שיהיה כדאי לשניכם לדבר.. לדבר פתוח כמה שאפשר. לפני שהיא מדברת תגיד לה אתה הכל, כל מה שיושב על הלב, כל מה שמפריע, תגיד שאתה רואה הכל. שהיא לא איתך, שהראש שלה לא איתך, שקשה לך וזה מפריע לך.

ההצעה היחידה שאוכל לתת לך שעוזרת מנסיון היא שברגע שהיא תכריע ותגיד שהיא איתך ורוצה אותך, לא חשוב איפה הראש שלה יהיה, תלך עם מה שהיא אמרה ואל תיסחף לראש שלה. ז"א תשנה את מצב הרוח 180 מעלות ותחזור להיות בעיניך מה שהיה לפני הזר הזה. היא תיסחף אחריך ולאט לאט תשכחו ממנו. אבל זה יקרה לאט לאט, כי כמובן ייקח לה זמן. אם אתה רוצה להחזיר את מה שהיה לפניו אז רק אתה יכול, אל תחכה לה שתהיה בסדר. ברגע שאתה תהיה בסדר ותראה לה שהוא לא מזיז לך ולא מאיים עליך ולך כיף איתה וטוב איתה אז היא תאמין לך ותהיה גם כזו. בהצלחה (:

זורק אותה יש עוד הרבה  בחורות,  אם היא כבר לא איתך עכשיו  אז מה יהיה בעוד כמה שנים 

היי,

מציעה לך להתייעץ גם באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

זה אתר מעולה שעזר לי המון, יש שם אנשים מדהימים!!!

http://www.askpeople.co.il/

יש שם גם קטעים מאוד מעניינים שאנשים כותבים על הבעיות שלהם בחיים,

קיצר אתר מומלץ בחום, בהצלחה לך :)

אני חושבת שיהיה כדאי לשניכם לדבר.. לדבר פתוח כמה שאפשר. לפני שהיא מדברת תגיד לה אתה הכל, כל מה שיושב על הלב, כל מה שמפריע, תגיד שאתה רואה הכל. שהיא לא איתך, שהראש שלה לא איתך, שקשה לך וזה מפריע לך.

ההצעה היחידה שאוכל לתת לך שעוזרת מנסיון היא שברגע שהיא תכריע ותגיד שהיא איתך ורוצה אותך, לא חשוב איפה הראש שלה יהיה, תלך עם מה שהיא אמרה ואל תיסחף לראש שלה. ז"א תשנה את מצב הרוח 180 מעלות ותחזור להיות בעיניך מה שהיה לפני הזר הזה. היא תיסחף אחריך ולאט לאט תשכחו ממנו. אבל זה יקרה לאט לאט, כי כמובן ייקח לה זמן. אם אתה רוצה להחזיר את מה שהיה לפניו אז רק אתה יכול, אל תחכה לה שתהיה בסדר. ברגע שאתה תהיה בסדר ותראה לה שהוא לא מזיז לך ולא מאיים עליך ולך כיף איתה וטוב איתה אז היא תאמין לך ותהיה גם כזו. בהצלחה (:

תגובה לעניין !!!

לדעתי דיקי פרטה בדיוק מה צריך לעשות ואני מסכימה עם כל מילה שלה !!!

תזכור ששלילי מושך שלילי וחיובי מושך אליו את החיובי

אז תחשוב טוב. תזרום עם מה שיהיה.

ובאמת..בדיוק כפי שהיא ציינה..שיחה הכי פתוחה שיש. כל הקלפים על השולחן בלי חשבון ובלי בושה וכמובן כל האגו בצד.

בהצלחה לך emo_91.png

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

היי

אני הייתי במצב שלך..........אני יודע כמה שזה כואב

אני יכול לומר לך שבהחלט תשים את הדברים על השולחן

אם היא אוהבת תישאר

אם היא מגמגמת....תחתוך...מבלי להביט לאחר .....

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

היי,

מציעה לך להתייעץ גם באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

זה אתר מעולה שעזר לי המון, יש שם אנשים מדהימים!!!

http://www.askpeople.co.il/

יש שם גם קטעים מאוד מעניינים שאנשים כותבים על הבעיות שלהם בחיים,

קיצר אתר מומלץ בחום, בהצלחה לך :)

אולי דייייייייי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר