בזוגיות פרק ב' -מענין לשמוע את דעתכם...

שלום רב,

אני גרושה + 2 עוד מעט 5 שנים. לאחר כמות לא קטנה של דייטים, יציאות, מערכות יחסים קצרות של מס' חודשים ספורים והרבה שברון לב הכרתי מישהו דרך חברה ואנחנו כבר 3 חודשים ביחד.

בהתחחלה לא כ"כ היה לי קליק איתו, לא התחברתי , לאט לאט הוא התאהב בי, והראה לי רצינות  מרובה ויותר מזה, הוא הרבה יותררצינו מגברים קודמים שיצאתי איתם "שעשו טובה" שהרימו טלפון ונפגשו איתי, הוא מחזר בצורה מדהימה, כל שבת פרחים, קנה לי מתנות וגם אם עשיונו קניות ביחד, היה משלם בלי לשאול בלי חשבונות בכלל.

הציע לי לשלם חוב, הפגיש אותי עם משפחתו, הזמין אותי לשני אירועים משפחתיים, תיקן לי דברים בבית ועוד ועוד.

אפילו נסענו ביחד לאילת. והכל על חשבונו.....

בהתחלה יותר הרגשתי אליו, לאט לאט הרגשתי אהב אליו והוקרתי כל מה שעשה למעני.....יותר הערכתי אותו והרגשתי שאני רוצה להעניק לו יותר, כמוהו - לי.

אני אציין כאן שלפניו הייתי בקשר עם מישהו תקופה ארוכה, אהבה גדולה אבל לא רלוונטית היות והיה לא פנוי...אז ניסיתי בכל כוחי להתנתק ממנו לטובת הנוכחי......

לפני שהכרתי אותו הייתה לי "רשימת פרמטרים" שבלעדיהם אין לי זוגיות טובה, הוא אמנם עונה על רוב הפרמטרים אך ישנם כאלו שקשה לי בלעדיהם: מבחינה חיצונית אם הייתי רואה אותו ברחוב לא הייתי מתחברת אליו, ובשבת האחרונה הייתי איתו שבת שלימה וגיליתי שיש לו בעיה בריאותית - בעבר הוא חטף התקף לב קל ובשבת היו לו סימנים חוזרים...כמו כן הוא אסמטי..מה שעוד מפריע לי הוא שהוא לא הגייני במאה אחוד לדוגמא: צחצוח שיניים.....

אם נניח אנחנו מדברים ומגיעים לויכוח, הוא לא מנסה לפתור את הבעיה או להתווכח, הוא פשוט עובר לצחוק, להומור שזה קצת מעצבן אותי כי חלק מתקשורת זה גם לומר את דעתך, להתווכח וויכוח לא חייב להגיע למריבה.....ככה לדעתי.

חוץ מהדברים האלו, הוא אבא מדהים לילדיו,  הוא מפרגן, אוהב, מעניק, עוזר, מחמיא מחזר וטוב לי איתו בסקס, הוא איש שיחה...... ומקבל אם משהו מפריע לי ומפנים ומיישם.

היום בגלל שאני מחפשת זוגיות טובה, יציבה וטובה לי ולילדי, חשוב לי להיות מאושרת ולא מודאגת....

חשוב לי לשמוע את דעתכם באובייקטיביות...

אני

עושה רושם שהכרת גבר טוב לב שינסה לרצות אותך בכל דרך, יכול להיות בגלל שהוא ממש לחוץ לקשר וכמעט נואש או בגלל הסיבה הפשוטה שהוא כזה אדם טוב ומעניק. 

מבחינת מראה חיצוני, זהו דבר שחולף ולא הכל מסתכם במראה. עם זהמן כשאוהבים את הפנימיות של האדם לומדים לאהוב גם את המראה שלו. את בטוח מרגישה זאת על עצמך... איך את מתסכלת עליו היום לעומת הפעם הראשונה. 

מה הסיבות לבעיות הבריאותיות? הוא מזלזל בעצמו? או שהוא דואג לטפל בזה? זה מאוד חשוב, כי את לא צריכה בנאדם שמזניח את עצמו- בעיקר את הבריאות שלו... בעתיד הרחוק זה רק יכול להתנקם בך, למרות שאני לא חושבת שצריכים לפסול אדם בגלל בריאותו. 

לפי מה שהבנתי מדברייך, כל שתבקשי הוא יעשה, אז לכן את יכולה לומר לו בעדינות בלי לפגוע על העניין ההגייני וגם הבריאותי שמטרידים אותך וכמובן, על כך שהוא לא יורד לשורש הבעיה כשמתפתחים ביניכם וויכוחים ו/ או מחלוקות, זה כנראה נובע מכך שהוא לא רוצה להימנע מאי נוחות והוא לא יודע להתמודד עם מצבים שהם מחוץ לטווח הנוחות שלו. 

מקווה שעזרתי, שיהיה בהצלחה! 

בורה בורה- מתנה בנימה אישית

מתנות לגבר ולאישה, מתנות למשתחררים, מתנות לעובדים ועוד... 

http://www.borabora.co.il/

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק: http://www.facebook.com/BoraBora.co.il

לבלוג שלנו: http://awit-borabora.blogspot.co.il/

נשתמע.... :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר