לא הולך לי בפרק ב' בחיים למרות שאני עשיר ונאה

כמה שנים לאחר שהתאלמנתי קיבלתי אומץ לחפש אהב חדשה ולבנות לי זוגיות חדשה ואהבה יפה... אבל לא כל כך הולך לי בשוק הפו"פ למרות שאני די נאה ועשיר ומאוד מאוד מפרגן לנשים וממש לא פרמיטיבי.

אז מה לא בסדר במשוואה הזאת ?

• גבר נרדף הקיסר,באתי ראיתי ניצחתי.

• ירושלים בירת ישראל לנצח.

• כולנו מתנחלים. 

מאיזה מגזר אתה? דתי\חרדי\חילוני

נרשמת לאתרי הכרויות? לאיזה?

מאיזה מגזר אתה? דתי\חרדי\חילוני

נרשמת לאתרי הכרויות? לאיזה?

אני חילוני עם זיקה למסורת

• כולנו מתנחלים. 

אין לי מושג בן כמה אתה וכמה שנים אתה לבד, אבל מנסיון של הזמן האחרון, באיזשהו מקום אנחנו מאבדים את היכולת ליצור זוגיות. "מבדידות האנשים הופכים קשים..." זו בעייה להפרד מהעצמאות המוחלטת ולצעוד אל תוך מורכבות של יחסים מחייבים. גם אני נראה טוב (אמנם לא עשיר אבל קיבוצניק), ועדיין מתקשה ומתלבט ומהסס..... וכנראה רואים את זה עלי. בכל דייט שהיה לי (והיו לא מעט כאלה)

אני נישאל לגבי תוכניות לעתיד ומיד מתחיל להתפתל ולהסתבך, כאילו שזוגיות היא סוג של מתקן כליאה. (האמנם?).

אז כנראה מבלי משים אנחנו משדרים סוג של רתיעה וזה נקלט והופך לחרב פיפיות.

יהודי בנשמה, נראה לי שפשוט אתה לא נרשמת לאתר היכרויות הנכון.

גרי550, אל תשדר שאתה פרפר והכל יהיה בסדר. נשים בדרך כלל מחפשות עוגן, מקום בטוח, אתה לדעתי משדר הפוך (לפי מה שאתה כותב פה).

ליהודי שלום -

אולי איבר מינך פשוט לא מספק להן את הסחורה? כנס לאתר שלך ומדוד...

ליהודי שלום -

אולי איבר מינך פשוט לא מספק להן את הסחורה? כנס לאתר שלך ומדוד...

אני מצוייד טוב מאוד ומענג נשים על הצד הטוב ביותר (רצוי אנאלי חחח)

• כולנו מתנחלים. 

גרי שלום רב,

מאוד מתחברת למה שכתבת, גם אני מנסה פרק ב' וזה לא קל, הרפים גבוהים הן מבחינת הגברים והן מהנשים.

פתאום הסטנדרטים משתנים, מסתכלים על הכל מאוד אחרת מהרווקות.

יש בזה משהו מאוד מרתיע ועם כל זה, לא יוכלים להיות לבד.

ספציפית אצלי קשה לי מאוד להיות לבד, ואני צעירה בת 33 ומתמודדת עם המון קשיים עם שני ילדים קטנים כך שהלבד נחמד אבל זקוקה לזוגיות יציבה ,אוהבת ומפנקת........

הצרה היא שמתרגלים ללבד, לבדידות וכשנכנס בן זוג לחיים צריכים להתרגל למשהו חדש פתאום.

אני

אגב, גרי וגבר נרדף בני כמה אתם?

כנראה שהבעיה שלך היא לא פיזית....כסף וסיפוק נשים....

הבעיה שלך רגשית..ואני חושב שאתה זקוק לסיוע ריגשי כדי לפתח או להשתחרר מכל מיני דברים שעוצרים אותך רגשית.

גרי שלום רב,

מאוד מתחברת למה שכתבת, גם אני מנסה פרק ב' וזה לא קל, הרפים גבוהים הן מבחינת הגברים והן מהנשים.

ספציפית אצלי קשה לי מאוד להיות לבד, ואני צעירה בת 33 ומתמודדת עם המון קשיים עם שני ילדים קטנים כך שהלבד נחמד אבל זקוקה לזוגיות יציבה ,אוהבת ומפנקת........

הצרה היא שמתרגלים ללבד, לבדידות וכשנכנס בן זוג לחיים צריכים להתרגל למשהו חדש פתאום.

אני

כמה שאת מקסימה ורגישה 

• כולנו מתנחלים. 

שלום לכולם

מסתבר שרובנו כך פרק ב בחיים זה לא פשוט זה לא בגלל שאתה או אני לא ניראים טוב. אני יכול לספר בקצרה עלי. אני בן 66 ניראה כמו בן 50 לפי מה שאנשים אומרים שעד כדי כך לי מגיעה הנחה של אזרח וותיק ולמרות הרב קו נהג או מבקר מבקשים ממני תעודת זהות. מצד אחד זה מחמיא מצד שני בענין זוגיות בני גילי נוצרת בעיה כי הבת זוג הדבר הראשון שהיא מתעניננת זה כסף רכוש בקיצור הן רוצות בטחון כלכלי. עכשיו אני צריך להפעיל שיקול דעת. אשה שבאה ללא כלום והיא רוצה חצי מהבית על שמה בטבו האמת אני לא מוכן. וזאת משום שטרם הכרנו לעומק אחד את השני לסיכות ידידי אתה לא היחידי

בהצלחה

לנרדף קיסר שלום

כנראה שלא חסר לך......emo_02.png אתה צריך לעשות תהליך ניפוי של הנשים בחייך... אבל איך? חפש את הנכונה לך, דרך הנאות עם כל הלא נכונות.... יש?

ולכל הבודדים/ות יש לומר שאת שמרגישים בפנים בד"כ גם מקרינים החוצה... ואם מקרינים נואשות בדידות דחייה ופחד ממערכת יחסים מורכבת, לא ימשך אליכם בן זוג חדש... שלעולם תהיו צעירים/ות ברוחכם עם יצר הרפתקני, משוחררי עכבות וחופשיים.... כי זה מה שמושך אנשים

אני אישית עם כל האהבה אוהב לישון לבד.....emo_02.png

גרי שלום רב,

אני

אוףףףףףף

• כולנו מתנחלים. 

כמה שנים לאחר שהתאלמנתי קיבלתי אומץ לחפש אהב חדשה ולבנות לי זוגיות חדשה ואהבה יפה... אבל לא כל כך הולך לי בשוק הפו"פ למרות שאני די נאה ועשיר ומאוד מאוד מפרגן לנשים וממש לא פרמיטיבי.

אז מה לא בסדר במשוואה הזאת ?

ראשית- סורי על ההתאלמנות ועל מצבך, תנחומיי וברכותיי להתחלה חדשה אופטימית ושתמצא את המיוחלת !!

זה שאתה עשיר ונאה זה יפה ולבריאות, מכאן ועד לזוגיות או אהבה עשה הפרדה, כסף=חומרניות ולא בהכרח יספק לך אהבה או את המיוחלת כפי שביקשת לאהבה יפה ..... הכסף יכול דיי בקלות למשוך את רודפי הבצע או בקטנה :סטוצים ! בשביל אהבה או זוגיות אמיתית וטובה, צריך פרנסה טובה נכון אבל ממש לא להיות עשיר !! נאה זה מאוד נחמד שאתה אבל שוב אל תחשוב שיטחי !

חשוב שתהיה יותר חברותי ותאמין בעצמך יותר, צא החוצה, לכל מקום אפשרי הכולל אנשים ולא כולל אנשים, שם תגלה עולם מלא בייצורים חיים, אם אתה מחפש אהבה רצינית ולא קשר שמבוסס על לא להיות לבד נטו: זה כבר יבוא כשיבוא, תתפלא גם בפרק א' של החיים אנשים פגשו את בת הזוג במקומות הכי לא צפויים והכי לא שגרתיים (ספונטניות) אבל גם להם לקח זמן בלתי מוגבל, יש אחד שמוצא את אהבתו כעבור חודש ויש אחר כעבור שנים ! כך או כך אל תתיאש ותן לספונטניות לעשות את שלה, אתה רק תדאג להיות ערוך לכך, להיות אופטימי ומלא שמחת חיים, להיות חבר טוב ואיש של שיחה נעימה וכ"ו ואל תשכח לצאת להיות בסביבת אנשים ואל תיסתגר בבית חלילה ! מה שצריך לבא כבר יבוא emo_01.png ואני מאחל לך שייבוא במהרה וייתרה מכך שתבוא המיוחלת לזוגיות טובה ופוריה ולא חלילה רק זוגיות ללא אהבה !האינטרנט והלוחות זו גם אלטרנטיבה אם כי בעיני פחות טובה, אין על ספונטניות , ובכל זאת נכון ששם כללי המשחק שונים:אנונימיות,שפע של היצע חוסר אימון וחשדנות כל אלו רק מוסיפים את ההססנות ומעצימים את הסטנדרטים שתיארת בדיוק כמו בשוק בשר ! אבל לך תדע גם שם יש אנשים ואולי משם "תצא הגאולה", כך או כך אל תאמר נואש ואל תנפנף בכסף !

המון הצלחה- ושתמצא את המיוחלת בקרוב מאוד מאוד לזוגיות פורייה,משגשגת ומלאת אהבה !!!

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר