לפי איך שאת כותבת ראה שאת בחורה על הכיפך חיננית ושובבה .כנראה שבחורים שמכירים אותך ככזאת לא מנסים להתחיל איתך בצורה רצינית .צורה חיצונית כן קובעת במבט ראשון אך צריך להכיר את האופי שלך כשמדובר בבחורה מלאה,אל תתיאשי את עדיין צעירה ואני מאמין שיבוא האחד שיואב אותך.סבלנות ובהצלחה.

היי. אני יכולה להבין אותך, גם אני מלאה ותמיד הייתה כזאת. יש לנו רק הבדל אחד אני אף פעם לא הרגשתי פגומה בלל זה ותמיד היה לי גבר שרצה אותי כפי שאני. אני תמיד נראתי מעל גילי וזה התחיל מגיל 14. התחילו לחזר אחרי. את צריך להפסיק לחשוב על כך שאת מלאה כי איך שאת מסתקלת על עצמך זה מה שאת משדרת אחוצה. עם תלמדי לאהוב אותך כפי שאת גם אחרים יואבו אותך. היום אני בת 31 ואני נשואה + 2 ובעלה כמה מצחיק מאוד רזה ואני כמו תמיד מלאה , אבל את צריך לשים לב יכול להיות שמשהו כן רוצה להתחיל איתך אבל הוא ביישן מידי. זה מה שקרה לי עם בעלי. הוא היה כל כך בישן שלא ניגש אלי אבבל עשה הכל כדי שאני יוכל לפנות אם אני צריך. עד כדי כך שהוא התחיל לעשן בגללי כדי שאני הפנה עם בקשה לסיגריה. אבל היו לי חברים שראו את זה והם התחילו לעשות דברים שהקרבו אותנו. תנסי לבדוק סביבך אולי גם לך יש אחד כזה.

עכשיו אם את רוצה להוריד במשקל אני ממליצה לך דיאטה של hcg, אני עכשיו עושה אותה ולא בגלל שמפריע לי עודף משקל רק בגלל הבריאות.

אני עד עכשיו ירדתי 15 קילו תוך 40 יום. וזאת דיאטה שאת לא מרגישה רעב. את אוכלת 700 קלוריות ביום ולוקחת תרסיס שהוא מפרק עוד 4000 קלוריות ביום ולכן אין לך תחושת רעב. תנשי את זה. לי זה עוזר ואני לא אדם שלא אוהב לאכול.

בהצלחה לך. :)

לפי איך שאת כותבת ראה שאת בחורה על הכיפך חיננית ושובבה .כנראה שבחורים שמכירים אותך ככזאת לא מנסים להתחיל איתך בצורה רצינית .צורה חיצונית כן קובעת במבט ראשון אך צריך להכיר את האופי שלך כשמדובר בבחורה מלאה,אל תתיאשי את עדיין צעירה ואני מאמין שיבוא האחד שיואב אותך.סבלנות ובהצלחה.

מה אפשר  להוסיף את בחורה מלאה טוב ויפה מי שחושב שזה לא יפה שיחפס מקלות את יפה גם מלאה ביייי

מה אפשר  להוסיף את בחורה מלאה טוב ויפה מי שחושב שזה לא יפה שיחפס מקלות את יפה גם מלאה ביייי

אני גבר שפעם היה עם משקל עודף, ושנים לא טיפלתי בזה עד שהחלטתי פשוט לשנות אורך חיים,

התחלתי לעסוק באומניות לחימה וספורט ופחות באוכל ורחמים עצמיים, וככה ירדתי במשקל בלי שום דיאטה !

עכשיו אני נראה מעולה, שרירי חטוב ומרגיש מעולה עם הרבה ביטחון עצמי.

בחורות מתחילות איתי ואין לי שום בעיה לגשת אליהן גם,

המסקנה שלי שאם באמת רוצים שינוי אז צריך לעשות אותו עם כח רצון, כי לבד זה לא יבוא,

את צריכה לקחת את עצמך בידיים ולתחיל לעשות פעילות,

ואם את רוצה להכיר גבר את צריכה לטפל בצעמך קודם, את צריכה לאהוב את עצמך ואז יאבהו אותך

, אז עם שינוי כזה בטוח תבוא גם האהבה,

ושיהיה לך בהצלחה.

אוקיי... אז איך אני אתחיל את זה... אולי בכך שאני לא יודעת תחת איזה קטוגוריה לרשום את מה שאני הולכת לכתוב אך שמתי את זה תחת הקטגוריה הזו... אתם תבינו לבד.

אז ככה אני בת 20 אני די מתוסכלת נקרא לזה עצובה?? מהחיים... למה? כי אולי אני בן אדם מסובך או משהו בסטייל אבל הסיבה היא שאני בחורה מלאה ולא אני לא רושמת את זה פה לצורכי רחמים ממש לא,אולי כרגע אני נמצאת במשבר של רחמים עצמיים.. 

אבל לא טוב לי... אני בת 20 ולא התנשקתי,אני בת 20 שלא חוותה אהבה אני בת 20 שלא יודעת איך להתנהל עם גברים אני בת 20 שלא יודעת מזה בכלל קשר אך רוצה בכך..

אני נראית טוב באמת.. אני פשוט מלאה תמיד אומרים "מה הבעיה תעשי דיאטה" זה קשהה... זה כ"כ קשה עשיתי המון המון דיאטות אך ללא יעילות... אני רוצה לרזות ותמיד גם מוסיפים ואומרים זה עניין כל כוח רצון יש לי אך כנראה לא מספיק אני כן רוצה להיראות עוד יותר טוב להיות עם עוד ביטחון עצמי להרגיש.. להרגיש שאני על "גג העולם" אוף... 

בא לי פשוט להיכנס לפאב ופשוט שיתחילו איתי גברים ואני אסנן אותם! למה תמיד איתי מתחילים אנשים שהם פשוט לא הטעם שלי!

זה אולי קצת מצחיק השורה שלמעלה רשמתי^^^ אבל זה כ"כ מתסכל... מתי יבוא גבר שיאהב אותי כמו שאני בגלל מה שאני ולא ישפוט אותי על פי המראה החיצוני שלי...

אני רק חייבת להציל את כבודי אני לא מכוערת אני באמת נראית טוב אך שמנה.  

פווווו.... זה כיף לפרוק! 

תודה:) 

אלמונית.

ברגע שאת תיהי מסוגלת לאהוב משהו כמו שהוא ולא אם היית כוסית היית מסננת חצי מהגברים אז משהו יבוא ויאהב אותך כמו שאת

בדיוק התאם שלי. אני אוהב מלאות. זה רק תרבות לא נכון, מי אמר שאישה צריכה להיות רזה כדי למשוך גברים ההפך הוא נכון. 

דבר ראשון את צריכה להחליט אם את מלאה או שמנה !emo_01.png לאחר שהחלטת תצטרכי לקבל את ההחלטה אם את שלמה עם עצמך באיך את נראת !emo_02.png

בעידן שיויון בן המינים את יכולה בתור התחלה להתחיל עם גברים שנראים לך (פעם זה היה בושה היום גם לגנוב זה לא בושה)

אל תתיאשי אם הראשון ,שני ,שלישי ידחה אותך על הסף !  כמו בכל דבר שקיים היום הכל עומד למכירה ואת בעצם מוכרת את עצמך עם הופעתך ועם משקלך (יהיו כאלה יקנו יהיו שלא ירצו לקנות)

טיפ אחרון מי שלא מנסה לא מצליח, אני לדוגמא לא יזכה בטוטו לוטו אף פעם !(כי אני לא ממלא)

אז שיהיה בהצלחהemo_01.png

אלמונית יקרה

קראתי את כל שכתבת ואת כל התגובות. אני רוצה לספר לך שגם אני בחורה מלאה וכן יש לי אהבה ואת יודעת למה כי לא ישבתי בבית מול המראה וחיכיתי שידפקו לי בדלת. הייתי חיה את החיים שלי! כפי שנראה לי! ולא כפי שאחרים היו חיים את סביבתם.

במה הרזה טובה יותר ממך - במשקל שלה?

חמודה, קומי מהכיסא תסתכלי על עצמך ותשנני אם את לא אוהבת את עצמך גם אחרים לא יאהבו אותך. השינוי מתחיל מבפנים. וחוץ מזה מי אמר שגברים חייבים להתחיל איתך? זה יכול להיות גם ההפך- תעיזי, תיזמי, תתחברי לאתרי היכרויות שונים ותצאי לפגישות. מקסימום תקבלי סירוב זה לא סוף העולם. גם את יכולה ומותר לך לסרב.

זה שאת מלאה ממש לא סיבה לרחמים עצמיים ולחוסר יזום מצידך! אני בטוחה שיש אחד שקבוע לך את רק צריכה לחפש אותו הוא לא יבוא וידפוק על דלתך.  

שלום אלמונית

שמי רונית ואני  נשואה ואם לילד מדהים ואני משתפת אותך בזה כי אני שוקלת 150 קג ולעולם לא הפריע לי המשקל שלי

להפך הוא הנכון עשיתי חיים משוגעים בגיל שלך ומיד היו לי מחזרים  בעודי ענקית וגאה.

הכל תמון בך מתוקה ולא משנה מה אחרים חושבים עלייך

אם את רוצה לחיות כמלכה אז תיתנהגי כך וך יהיה אשמח לסייע לך המייל שלי ronit70_il@walla.co.il

יום קסום

רונית

שלום אלמונית

שמי רונית ואני  נשואה ואם לילד מדהים ואני משתפת אותך בזה כי אני שוקלת 150 קג ולעולם לא הפריע לי המשקל שלי

להפך הוא הנכון עשיתי חיים משוגעים בגיל שלך ומיד היו לי מחזרים  בעודי ענקית וגאה.

אם את רוצה לחיות כמלכה אז תיתנהגי כך וך יהיה אשמח לסייע לך המייל שלי ronit70_il@walla.co.il

יום קסום

רונית

שלום אלמונית

יום קסום

רונית

שלום לאלמונית

מהיותי בעל נסיון ואני מבוגר ממך בלא מעט שנים, אצין שכמו כולם חיפשתי/חיזרתי/חשקתי בנשים רזות במידות קטנות מאחר וזו האפנה העכשווית (בערך ב50 שנים האחרונות) הכרתי לא מעט נשים/בחורות מלאות שמנות מלאות חיים הומור ואינטיליגנטיות שהיה ממש נהדר לדבר להחליף דעות עימן. אך בכפוף לתכתיבי החברה תמיד נמנעתי מל"צאת" או להראות בפומבי איתן.

לפני כעשור היה לי קשר עם אשה שמנה מעבר לרגיל כ150 ש"ח שהתגלגל לקשר מיני מלהיב מעורר מסחרר. ומאז נהפכתי לחובב מלאות! מלאות בגוף ומלאות בנשמה שלרוב הן גם יותר חכמות מהממוצע.

המגבלה שלך לא נמצאת בהיותך מלאה/שמנה או כל הגדרה אחרת המגבלה נמצאת בראשך בהליך מחשבתי שאומר אני מלאה=לא שווה.

צאי מהלך הרוח הזה וסף ביתך יהיה עמוס מחזרים ואני הראשון מהם.

(איך אמר אוסקר ווילד? "למה לי לחלוש על 50 ק"ג של נשיות שאני יכול לחלוש על 100 ק"ג")

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר