מתי כבר לי תיהיה אהבה?!

אוקיי... אז איך אני אתחיל את זה... אולי בכך שאני לא יודעת תחת איזה קטוגוריה לרשום את מה שאני הולכת לכתוב אך שמתי את זה תחת הקטגוריה הזו... אתם תבינו לבד.

אז ככה אני בת 20 אני די מתוסכלת נקרא לזה עצובה?? מהחיים... למה? כי אולי אני בן אדם מסובך או משהו בסטייל אבל הסיבה היא שאני בחורה מלאה ולא אני לא רושמת את זה פה לצורכי רחמים ממש לא,אולי כרגע אני נמצאת במשבר של רחמים עצמיים.. 

אבל לא טוב לי... אני בת 20 ולא התנשקתי,אני בת 20 שלא חוותה אהבה אני בת 20 שלא יודעת איך להתנהל עם גברים אני בת 20 שלא יודעת מזה בכלל קשר אך רוצה בכך..

אני נראית טוב באמת.. אני פשוט מלאה תמיד אומרים "מה הבעיה תעשי דיאטה" זה קשהה... זה כ"כ קשה עשיתי המון המון דיאטות אך ללא יעילות... אני רוצה לרזות ותמיד גם מוסיפים ואומרים זה עניין כל כוח רצון יש לי אך כנראה לא מספיק אני כן רוצה להיראות עוד יותר טוב להיות עם עוד ביטחון עצמי להרגיש.. להרגיש שאני על "גג העולם" אוף... 

בא לי פשוט להיכנס לפאב ופשוט שיתחילו איתי גברים ואני אסנן אותם! למה תמיד איתי מתחילים אנשים שהם פשוט לא הטעם שלי!

זה אולי קצת מצחיק השורה שלמעלה רשמתי^^^ אבל זה כ"כ מתסכל... מתי יבוא גבר שיאהב אותי כמו שאני בגלל מה שאני ולא ישפוט אותי על פי המראה החיצוני שלי...

אני רק חייבת להציל את כבודי אני לא מכוערת אני באמת נראית טוב אך שמנה.  

פווווו.... זה כיף לפרוק! 

תודה:) 

אלמונית.

בתור גבר שמגיב למה שכתבת אני מוכרח לומר שאת נשמעת די פטאתית... כמו ילדה קטנה שעוד לא התבגרה...

אלה הם עובדות החיים והן קשות. יש לי הרגשה שאם תפסיקי להתעסק במחשבות על הנושא של א י ן לך אהבה, האהבה פשוט תבוא אלייך...

ובקשר למשקל היתר שלך, את תמצאי את הרצון לטפל בעצמך רק אם את באמת רוצה, ששום דבר אינו עומד בפני הרצון. ורק אם עצם היותך שמנה לפי הגדרתך מפריע לך....

לידיעתך אנשים עם עודף משקל/שמנים בד"כ סובלים מתישהו בחייהם מבעיות בריאותיות בגלל זה...

בריאותך צריכה להדאיג אותך מספיק כדי לטפל בבעיית עודף המשקל שלך.

וכשאת תרגישי טוב עם עצמך באופן כללי, את תקריני את זה החוצה וגברים יימשכו אלייך בלי שתתאמצי בכלל...

בתור גבר שמגיב למה שכתבת אני מוכרח לומר שאת נשמעת די פטאתית... כמו ילדה קטנה שעוד לא התבגרה...

אלה הם עובדות החיים והן קשות. יש לי הרגשה שאם תפסיקי להתעסק במחשבות על הנושא של א י ן לך אהבה, האהבה פשוט תבוא אלייך...

ובקשר למשקל היתר שלך, את תמצאי את הרצון לטפל בעצמך רק אם את באמת רוצה, ששום דבר אינו עומד בפני הרצון. ורק אם עצם היותך שמנה לפי הגדרתך מפריע לך....

לידיעתך אנשים עם עודף משקל/שמנים בד"כ סובלים מתישהו בחייהם מבעיות בריאותיות בגלל זה...

וכשאת תרגישי טוב עם עצמך באופן כללי, את תקריני את זה החוצה וגברים יימשכו אלייך בלי שתתאמצי בכלל...

אולי במונחים שלך אני עדיין לא התבגרתי... אבל אין אפשרות לא לחשוב ולהתעסק בנושאים האלה... פשוט אין.

אולי במונחים שלך אני עדיין לא התבגרתי... אבל אין אפשרות לא לחשוב ולהתעסק בנושאים האלה... פשוט אין.

אלמונית היקרה שלום.

את נשמעת קצת כעוסה... ולדעתי מקרינה קצת חולשה...

ככל שתרגישי ותראי שאת נצרכת/מתוסכלת מחוסר אהבה ואולי אפילו מדוכאת מהעיניין, את בעצם מרחיקה מעצמך את מה שאת רוצה, מעין חוק מרפי הפוך... ולמה? כי את מקרינה את זה, את התיסכול וזה מה שאנשים סביבך קולטים עליך, תיסכול...

כשמתוסכלת/נצרכת/מדוכאת צריכה להיות שמחה ושלימה בנפשה כדי להשיג את אהבתה המבוקשת זה סוג של מילכוד 22 כי יש פה ניגוד.

אז מה עושים? זה אולי ישמע לך הזוי ולא הגיוני בעליל אבל, עליך לנטוש את האובייקט - המטרה הרצוייה, כדי להתמקד ולהביט פנימה לתוך עצמך ולעשות סדר בבלגן החוגג בראש.

כשאת תקריני 'אנרגיות' טובות ויפות את תמשכי אלייך את מבוקשך (עם או בלי עודף משקל זה לא ישנה).

ואם את חשה פגיעה או עלבון מדברי אני מתנצל כי לא לכך כיוונתי.

המון אנשים רוצים המון דברים ולא מצליחים להשיג את מבוקשם בגלל סיבות מגוונות... אני חושב שהכל בראש.... והמבין יבין.

אוקיי... אקח זאת כחומר למחשבה תודה על כל פנים..

שיהיה ערב מקסים:)

ערב טוב לך אלמונית

דעי לך שיש 'חוק' רוחני שאומר שדומה מושך אליו דומה.

ועוד דבר, אהבת אמת הרגש העילאי הזה, לא תלוי בשום דבר, כלומר באף אחד... רק בך.

אם תדעי להקרין רגש כזה במהותו הטהורה, כל מי שיביט בך ירגיש מאוהב בך....

מאחל לך מציאת זיווג משמיים.

אילו היית מכיר אותי כמו שצריך היית מבין מה אני מקרינה או משדרת... אך אתה לא מכיר אז נסתפק בזה תודה בכל אופן ליל מנוחה:)

אילו היית מכיר אותי כמו שצריך היית מבין מה אני מקרינה או משדרת... אך אתה לא מכיר אז נסתפק בזה תודה בכל אופן ליל מנוחה:)

אלמונית יקרה, בואי נכיר. חוף הים מתחמם כעת, הרבה דייגים, הרבה דגים. כדי לקבל ניסיון

לא חייבים כולם.

בהצלחה

ואהבה לנו

מה???? הבאת פה סוג של דימוי לא מובן....

מה לא מובן הוא מציע להעמיס אותך!

לכי על זה, אולי תתחתנו...

אני חייב להגיב

אלמונית שלום רב לך

אני מסכים איתך אני באותה בעיה כמוך רק שאצלי זה הפוך כי אני גבר

ואנשים אתם חייבים להבין כי לשמנים הבעיה היחדיה היא חוסר הביטחון אבל אנחנו אנשים נחמדים ולא נושכים וכן גם אנחנו בני אדם

זה הייתי חייב להגיב

בכל אופן שיהיה שבוע טוב

לאלמונית היי

גם אני באותה בעיה,אני מרגישה שהעולם מתנהל רק לפי אנשים רזים,יפים,חכמים,ושאר האנשים הם צריכים כל הזמן להוכיח את עצמם שוב ושוב.

לפי דעתי אנחנו צריכות/ים לחשוב בצורה חיובית על העולם,ולא להיכנס לדיפרסיה ולמחשבות רעות(להתמקד בטוב).

לאלמונית היי

גם אני באותה בעיה,אני מרגישה שהעולם מתנהל רק לפי אנשים רזים,יפים,חכמים,ושאר האנשים הם צריכים כל הזמן להוכיח את עצמם שוב ושוב.

לפי דעתי אנחנו צריכות/ים לחשוב בצורה חיובית על העולם,ולא להיכנס לדיפרסיה ולמחשבות רעות(להתמקד בטוב).

לפי איך שאת כותבת ראה שאת בחורה על הכיפך חיננית ושובבה .כנראה שבחורים שמכירים אותך ככזאת לא מנסים להתחיל איתך בצורה רצינית .צורה חיצונית כן קובעת במבט ראשון אך צריך להכיר את האופי שלך כשמדובר בבחורה מלאה,אל תתיאשי את עדיין צעירה ואני מאמין שיבוא האחד שיואב אותך.סבלנות ובהצלחה.

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר