אשמח לעצה, לגבי בחור

אממ אני לפני שבועיים שלושה הכרתי בחור..אומנם ההיכרות הייתה לא ממש רגילה..הכרנו בצ'ט (לא משנה איזה).דיברנו המון..וכיף לי לדבר איתו..החלפנו תמונות...התחלנו להכיר אחד את השניה.

אחרי שבוע הוא שאל אותי אם אני רוצה לצאת איתו..ואמרתי שבכייף..בדייט הוא היה קמצן בוא נגיד את זה ככה..אבל אז זה לא עניין אותי

הוא אמר לי שהוא שקט והוא לא אוהב לדבר כל כך.אבל כשישבנו שם לא הפסקנו לדבר..אולי רק לדקה.

אבל מה שמפריע לי כרגע זה שהוא אדיש..אני לא יודעת אם זה באופי או שהוא כזה אליי אבל הוא נורא אדיש וזה פוגע..

מחזרים אחרי כמה בחורים ואני סירבתי לכמה כי יצאתי איתו..הוא לא ישלח לי לבד סמס וישאל מה שלומי..

אם אני לא אשלח אנחנו יכולים לא לדבר שבוע..

לפני יומיים הוא עבר ניתוח והתקשרתי לשאול מה שלומו..הוא אמר שמציק לו כשדואגים לו ,אמרתי אוקיי ושאלתי למה..ניסיתי להבין..

לאחר מכן הוא פשוט שתק..כשנגמרו לי המילים שאלתי אותו למה הוא לא אומר משהו הוא אמר :"את התקשרת את תדברי" 

ואז הוא פשוט התחיל לעצבן אותי..בכוונה..הוא אמר שהוא אוהב לעצבן ואותי במיוחד אבל לא חשב שזה יהיה כל כך קל..

התעצבנתי וניתקתי.

בלילה לא התאפקתי ושלחתי לו הודעה כי רציתי להבהיר לעצמי איפה אני נמצאת שאלתי אותו מה הוא רוצה ממני...בשביל מה התחיל איתי וביקש ממני לצאת איתו ואמר שנהנה אם הוא מתייחס אלי מגעיל..ומדבר איתי על סטטיסטיקות שעל כל גבר יש שלוש בחורות אז טכנית יש לו עוד שתיים.

הוא אמר שאין לו סיבה להתייחס אלי אחרת..והוא חושב שהוא ניטרלי בכלל וממש לא מגעיל אליי..

הייתה לנו שיחה ארוכה באותו לילה ואז פתאום הוא אומר לי נדבר אחר כך...אני באמצע סרט בקולנוע..

לא היה מעליב אתכם?אם הייתם מדברים שיחה רצינית ואז היו אומרים לכם תירוץ כזה עלוב???

אי לא יודעת מה לעשות איך להתנהג..מה להגיד אם להגיד בכלל..

ואני לא מבינה מה כוונותיו אליי...אני מבולבלת..

חמודה את ככל הנראה נמשכת אליו כי הוא רע אלייך.

את בעצם צריכה לשאול את עצמך ורק את עצמך....מה את רוצה???

אוקיי...ואם אני יודעת מה אני רוצה..

איך אני מגלה מה הוא רוצה??? אם הוא לא אומר לי ומתחמק?

איך אני גורמת לו לבוא אלי?

מה יש לך להיות מבולבלת? הוא לא בעניין שלך ולא לוקח אותך ברצינות..

תמשיכי הלאה הוא לא שווה את זה

פשוט..אולי הוא באמת לא מאלה שמדברים הרבה..לא שווה לי לחכות קצת?

עדיף לחתוך ישר?

היי חמודה

עדיף לא להיות בקשר כזה.

הוא סגור ומשועמם ואפילו אין לך נושא לשיחה איתו , עד כמה שאת משתדלת ...

אין צורך בכזה בחור שחושב רק על התחת שלו , תחפפי אותו ומהר .

תרדי ממנו ומהר, מתכון להרבה בעיות והרבה עצבים, וחבל שהוא מזלזל בך ככה באמת שתוותרי

חמודה את כנראה לא הבנת אותי...

ככששאלתי מה את רוצה?? הכוונה היתה שאם את אוהבת שמתייחסים אלייך בזילזול תחכי בסבלנות עד שיחליט אם בכלל להתייחס אלייך.

כולם כאן אומרים לך דבר אחד!! שזה אומר שכששני אנשים אומרים לך שאת שיכורה, כנראה שהם צודקים.

שורה תחתונה...החלטה שלך.

שלום יקירה,

אני איתך ויודעת כמה "בחורים" יכולים להיות כאלה.

מ את צריכה אותו אם יש לו עוד שתיים?

תמצאי לעצמך גבר טוב שייתיחס אליך יפה.

אני נתקלת גם בכאל שנעלמים בלי סיבה זה מרגיז.

בהצלחה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר