חברה שלי מאוהבת בערבי

חברה שלי הולכת לקורס בישול ואפייה ושם היא הכירה בחור שלטענתה היה מאוד חמוד וגנטלמן כזה
לאט לאט העניינים התפתחו הם התקרבו ושכבו כמובן, ואז הוא סיפר לה שהוא ערבי.
היא לא הבחינה בזה קודם כי כמעט ואין לו מבטא (חשבה מרוקאי) והשם שלו אמיר
בהתחלה היא כעסה שהוא לא סיפר לה קודם, אבל האהבה חזקה מהכל והיא מאוהבת בו חזק
אז הם עדיין יחד. כבר שלושה חודשים.
היא מאושרת. אין לי ספק בזה אבל מה הלאה? ההורים שלה עוד לא יודעים. ההורים שלו עוןד לא יודעים
אני לא רואה עתיד ואמרתי לה שעדיף לחתוך עכשיו מאשר למשוך את זה ולהסתבך ריגשית עוד יותר
היא כמובן לא מקשיבה לי ואפילו התרחקה ממני קצת

איך אני גורמת לה להבין?? הוא ערבי למען השם! זה לא יצליח!!

נשמע כמו אוי אוי אוי, יאללה איתך. מה את מתערבת זה החיים שלה. טוב שהיא מתרחקת ממך

שתעזוב אותו ויפה שעה אחת קודם!! את צודקת אין שום עתיד!

איזו טיפשה החברה שלך. מה היא רוצה לחיות בעזה?

תראי איזה עולם קטן . במקרה גלשתי כאן . וראיתי את ההודעה .  לפני זמן רב . היה לי  מסעדה . והכרתי את הבחור הזה  אמיר .

הוא עבד כטבח באולם אירועים . וראיתי אותו מתחיל עם כל בחורה יהודיה ויצא איתן . הוא אומנם יפה . ותו לא . הוא מנסה להשכיב כל בחורה יהודיה . תעשי הכל להזהיר את החברה שלך . . רוצה להוכיח ? תעקבי אחריו . ותראי שכמעט כל יום הוא עם בחורה אחרת .

אני לא זוכרת את השם של הארגון שאחראי על העניין של היהודיות שהולכות עם ערבים אבל דברי איתם הם יעזרו לה

חבל עליה

ערבים צרכים להיות בעזה לא פה

שיגידו לו להתגייר.

הארגון שמטפל במקרים כאלה הוא יד לאחים מס' הטלפון שלו 1800-620-640

עדיף לפנות אליהם בשלבים המוקדמים, לפני שיהיה מסובך להציל אותה. (יש מקרים קשים שמעורבים ילדים בתמונה)

אז מה ?????מה זה משנה מה הדת??כשמתאהבים לא לוקחים תעודת זהות!ומי אמר שכדי לצאת עם ערבי צריך לגור בעזה????

יש לי מכרה  שהייתה נשואה ליהודי שמירר לה את החיים במכות סמים והשאיר אותה לגדל ילדה לבד עד שהכירה ערבי שאיתו התחתנה והם נשואים באושר ועושר כבר 24 שנים .

כמו נסיכה הוא מתייחס אליה ואל משפחתה.אז מה זה בגלל שהוא ערבי /יהודי /נוצרי???

ממש לא בן אדם טוב יהיה טוב ואחר ישאר כזה לא משנה מוצאו!

על מה המהומה בכלל שתגיד תודה שהוא מתעניין בה בכלל אחרי שבטח שכבה עם חצי מדינה 

זה משנה מאוד אסור לבחורה יהודיה להסתובב עם ערבי זה אסון לה ולמשפחתה ולילד שיגיע  פשוט אסור לה להיסתובב עם המוטציה הזו .

זה משנה מאוד אסור לבחורה יהודיה להסתובב עם ערבי זה אסון לה ולמשפחתה ולילד שיגיע  פשוט אסור לה להיסתובב עם המוטציה הזו .

הערבים עושים זאת בשיטטיות-הם מתנהגים כגנטלמנים וברגע שהבחורה נישבת ב"קסמיו" הם מגלים את עורם האמיתי והופכים למפלצות אלימות ואכזריות.

איזה כחבה לא מהעולם הזה

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר