אהובי הישן

קצת כועסת אבל מבינה
לא נעלמת לי בכוונה
פשוט שבינתיים כאן כל-כך הרבה קרה
עכשיו אתה חוזר בחזרה....חוזר ומבקש בלעדיות על ליבי שבמהלך השנים הספיק להתאחות, ולבנות את עצמו מחדש. לשכוח אותך ולהאמין באהבה כמו אז.

נתתי לך שנה ויותר מחיי, איך לא התביישת לגזול ממני שנתיים של ניסיונות לשכוח ממך, אהובי הראשון, היחיד. שנתיים של לילות לבנים מלאים בך. ברגעינו היפים על שפת הים לפנות בוקר, בפארק הגדול בשעות הערביים ובחדרך הקטן, מקשיבים לליבנו עושים אהבה.

ערב חזרתך לחו"ל שם למדת, חיבקת אותי בפעם האחרונה. בדמעות ביקשתי ממך להודיע לי כשתנחת, שאדע שהכל בסדר אתך. הסתכלת עמוקות לתוך עיניי לרגע חשבתי שתבכה. לא אמרת כלום, הסתובבת והלכת. ומיותר לגמרי לציין שמאותו היום נעלמת.

שלחתי לך הודעות אינסוף, ניסיתי להבין איפה אתה ומה עובר עליך. לא הגבת, לא התייחסת, אבל השמועות אמרו שאתה חי לך את החיים הטובים, ובכלל שהכרת אחרת, ילדונת צעירה שהקסימה אותך ומאז אתה שבוי באהבתה.

לא היה לי מקום לאחר ונשארתי בודדה. נעשיתי מרירה ועצבנית, הקאתי בלילות ובכיתי בימים. הייתי בטוחה שתחזור, הרי נשבענו להתחתן.

אומרים שכשהגוף סופג מכה, ההלם מונע מאתנו להרגיש את הכאב. אבל למה אף אחד לא אמר לי שהימים ירוצו וההלם יעלם. והכאב, אלוהים הכאב. יישאר וישטוף אותי בכל נשימה של זיכרון ממך ובכל פעימה של ליבי בלי ליבך, בכל טלפון שלא היה ממך ובכל יום שהעברתי בלעדיך.

בסופו של דבר נכנעתי לחיים בלעדיך אהובי היקר. ברחתי מכל חברינו המשותפים, הדחקתי מקומות בהם בילינו יחד ולבסוף הדחקתי גם אותך.

למדתי לשמור לך מקום איפשהו בדרך לליבי, אך אף פעם לא בתוכו. למדתי לאהוב בידידות את הבנאדם שהיית. למדתי להבין שכבר לא תחזור.

היו אחרים, אהובי. הם לא הצליחו לגעת בנשמתי. הם אף פעם לא הצליחו לעשות זאת כמוך. אבל הם סיפקו לי נחמה לשעות המתות, בהן הייתי בורחת ממך בזיכרונותיי.

ורק אחרי שנתיים מצאתי את הכוח לסלוח לך ולהסתכל על אהבתנו הישנה באור אחר. קיוויתי שאתה מאושר לך אתה, ושהיא אוהבת אותך לפחות כמו שאהבתי אני. למרות שידעתי שזה בלתי אפשרי.

אחרי שנתיים של דמעות כבר יכולתי לצחוק בקול. והרשיתי לעצמי שוב לאהוב. לא אהבתי בטירוף מלאך שלי, אבל לפחות יכולתי להרגיש את ליבי שוב.

ערב אחד קיבלתי ממך טלפון, שאלת אותי אם אני מזהה את קולך. ולא זיהיתי אהוב שלי. ביקשת לראות אותי ואמרת שזה דחוף. התהפכה לי הבטן. רציתי ולא רציתי לראות אותך. אתה שייך לעבר, אז בשביל מה להחיות אותו?

יום שישי בערב, שנתיים אחרי שהייתי שיכורה מאהבה אליך ומכורה לכל הוויה בגופך. אחרי שטעמתי מאחרים ולא שבעתי כי נפשי רק רצתה אותך, אתה שואל אותי אם אני רוצה לחזור לאותן התחושות הבתוליות הטהורות ההן. אני לא בטוחה, קצת מבולבלת אבל בסוף מסכימה.

ומרגישה פתאום את טעם שפתיך על שפתיי, נושקות לי ברכות. ושומעת את קולך אומר, שתקלל אותי כל חייך אם לא איתי תתחתן.

מאוד אוהבת, לא זאת השאלה
אתה מבין נכון, אני לא יכולה
שוב לתת ללב שלי לחטוף ממך כזאת סטירה
אז עכשיו אתה חוזר בחזרה?

כתבת יפה וכואב מה שעולל לך אותו אהוב וחבר

אולי בכל זאת הבין שאת האהבה שהוא רוצה

אולי בסוף הבין והרגיש את חסרונך בלב שלו

ומצד שני ההתעלמות כואבת ומצלקת את הלב שלך

לדעתי אולי בכל זאת תני לו את ההזדמנות להחיות מחדש את אותה אהבה

מאחל לך את ההצלחה !!

כתבת יפה וכואב מה שעולל לך אותו אהוב וחבר

אולי בכל זאת הבין שאת האהבה שהוא רוצה

אולי בסוף הבין והרגיש את חסרונך בלב שלו

ומצד שני ההתעלמות כואבת ומצלקת את הלב שלך

לדעתי אולי בכל זאת תני לו את ההזדמנות להחיות מחדש את אותה אהבה

מאחל לך את ההצלחה !!

אחרי פגיעה כזאת ואחרי נטישה כזאת

וליבך מתחיל להשתקם

פתאום הוא חוזר, מתקשר, ופונה לליבך שוב,

ואני אומרת

לך מפה, כי המכה הכואבת תשאר לעד

כי מספיק חיכיתי וחיכית ואתה נעלמת

אז עכשיו תעזבני לנפשי

ותן לי להמשיך את חיי

ואילו אתה עם מצפונך מציק

אז זה מגיע לך, רק

תעזבני לנפשי

ואל תיצור איתי שוב קשר לעולם

וואו...... מרגש..... ונוגע ללב.לדעתי תחיי את חייך מחדש תניחי לאותה אהבה, אהבה שגרמה

להרבה כאב, עצב , ודמעות, זאת לא קלישאה הזמן עושה את שלו, לכן אל תתקדמי ברוורס.

לכל אלה שחיים בסרט רומנטי ואומרים לך תחזרי זה לא נכון לומר את זה כי זה נכון ויפה

לטלנובלה, ולא לזוג שמתחיל לחיות את החיים.

כדי להתחיל לחיות בזוגיות בריאה ויפה צריך דף נקי ממשקעים, ופה יש משקע של כאב, נבגדות, צער.

חבל..... מאחלת לך מכל הלב שתמציאי את האחד שידע להעריך אותך ואת האהבתך

שיהיו לך חיים טובים ומאושרים

:-))

לדעתי חזר לא בגללך רק בגללו.........יעשה את זה שוב חבל

וואי מרגש וכואב לא פחות .

אבל מניסיון שלי עדיף לא לחזור אחורה ,הוא פשוט לא סגור על עצמו ועלול לעשות לך את זה שוב !

יש חיים יפים בחוץ גם בלעדיו ,זה פשוט עניין של זמן ,והוא עוד יצטער תאמיני לי.

מאחלת לך חיים יפים ומאושרים . :)

תודה לכולכם, ריגשתם אותי! רציתי לשתף אתכם, ולעדכן שהבחור הספיק להיעלם לי שוב. הפעם לא רדפתי אחריו, לא התקשרתי ולא חיפשתי אותו. מסתבר שהבחור היקר חזר לאותה אחת.... שבוע טוב לכולם ואל תפסיקו לאהוב לעולם!

זאת בחירה של בחורים רוצים להיות בשתי המקומות גם יחד הבטחות לחוד,מצאות לחוד.חלוממם הוא שלישיה ואידליה ,עד יפגוש את השלישית.אבל להתחתן רק בתולה יד ראשונה .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר