בעיה

בעיה

אז רקע בכללי הכרתי בחורה מדהימה דרך האינטרנט בדרך לא דרך דיברנו והיתאהבנו ממש על התחלה אנחנו כבר חודש ביחד אבל הבעיה היא יותר גדולה היא ניפרדה מחבר שלה חודש לפני שהכרנו והיא הייתה איתו 4 שנים היא טוענת שהיא כבר לא שם והיא לא רוצה אותו אבל היא כל הזמן בהסתייגויות בקשר לקשר שלנו והיא כל הזמן מספרת עליו דברים זה מאוד מפריע לי אני מדבר איתה על זה כל פעם מחדש ואנחנו רק חודש ביחד והיא מרגישה שהיא לא רוצה שאני יעלם רוצה שאני ישאר אבל היא לא שלי היא איתי ככה היא אומרת ואני מרגיש שאני אובד עצות אני כל כך מאוהב ואני כל כך לא רוצה להיות לבד שוב וזה מייאש אותי כל פעם מחדש הדיון בנושא ואני עושה הכל בשבילה ואני מוכן לקטוף לה את הירח והיא מערכיה את זה אבל כל פעם יש סרט אחר והיא כל פעם בהסתייגויות ואני אובד עצות אני נשבר מבפנים אני לא מתנהג אני לא נהנה מהתאהבות הזאת מה עלי לעשות שיגרום לה להישאר איתי? (מצטער על החפירה פרקתי מהלב)

תשובה לרונן

בת הזוג שלך עדיין לא סיימה מצד אחד את תהליך הפרידה שלה, ולסיים את התהליך מצריך הרבה יותר זמן. אני מבין את המצוקה שלך שאתה נמצא במקום של השוואה לחבר הקודם שלה. מצד שני אתה לא יכול לגרום לה למחוק את עברה ואת החוויות דווקא לשתף אותך בחוויות שלה מן העבר. תן לה לדבר ולספר ואל תיקח את מה שהיא אומרת לחייך שלך זה שלה בלבד.

בתור בחורה!

רונן היקר! אולי יהיה לך קצת קשה לשמוע את זה אבל עדיף אמת כואבת משקר מתוק... אם היא עדיין מדברת עליו סימן שהיא עדיין תקועה שם ואתה ממש לא אמור לסבול את זה. אם תיתן לה לדבר על זה כמה שבא לה היא רק תישאב לזה יותר ולא תפסיק לחשוב על הבחור הקודם שלה ואליך בלי שהיא תשים לב היא תתחיל לייצר זלזול. אני מדברת כבחורה שהייתה בצד של חברה שלך...מניסיון כמו שאומרים. אל תתן לה לדבר על זה תראה לה שזה מפריע לך ולא נעים לך לשמוע על זה לדעתי הבעיה היחידה שלך כרגע זה שאתה מוכן לקטוף לה את הירח היא כנראה מרגישה את זה. אני מניחה שהיא כבר יודעת איזה מקסים אתה....אולי אם תתרחק טיפה אחרי כל פעם כזאת שהיא מדברת עליו היא תבין שאתה לא ברור מאליו ושהיא בהחלט יכולה לאבד אותך...והגיע הזמן שלה לבחור חתונה אחת ולא להמשיך לרקוד בשתיהם בהצלחה....

בעיה

אז רקע בכללי הכרתי בחורה מדהימה דרך האינטרנט בדרך לא דרך דיברנו והיתאהבנו ממש על התחלה אנחנו כבר חודש ביחד אבל הבעיה היא יותר גדולה היא ניפרדה מחבר שלה חודש לפני שהכרנו והיא הייתה איתו 4 שנים היא טוענת שהיא כבר לא שם והיא לא רוצה אותו אבל היא כל הזמן בהסתייגויות בקשר לקשר שלנו והיא כל הזמן מספרת עליו דברים זה מאוד מפריע לי אני מדבר איתה על זה כל פעם מחדש ואנחנו רק חודש ביחד והיא מרגישה שהיא לא רוצה שאני יעלם רוצה שאני ישאר אבל היא לא שלי היא איתי ככה היא אומרת ואני מרגיש שאני אובד עצות אני כל כך מאוהב ואני כל כך לא רוצה להיות לבד שוב וזה מייאש אותי כל פעם מחדש הדיון בנושא ואני עושה הכל בשבילה ואני מוכן לקטוף לה את הירח והיא מערכיה את זה אבל כל פעם יש סרט אחר והיא כל פעם בהסתייגויות ואני אובד עצות אני נשבר מבפנים אני לא מתנהג אני לא נהנה מהתאהבות הזאת מה עלי לעשות שיגרום לה להישאר איתי? (מצטער על החפירה פרקתי מהלב)

להכיל

אם אתה מעוניין להמשיך את הקשר , תןלה את המקום לשחרר את העבר , זה תהליך , להפך תהיה שם, תקשיב , תכיל .... אם האהבה נכונה וטובהה , עם הזמן זה יתמוסס

עצתי,

חפש חברה אחרת,‏ בחורה שתהיה פנויה רגשית רק בשבילך.

הי רונן! א. תן לה זמן ואם לא רוצה שהיא תדבר עליו תעסיק אותה צאו לבלות לטייל תביא פרח תביא שוקולד שהיא

תהיה במחשבות עליך תפתיע בחולצה לא צריך במאות שקלים בשימלת קיץ לים יש בעשרות סתם דברים מתוקים כרטיסים לסרט למזמז אותה בחושךךךךךךךךךך צאו למסעדה לפיצה כל הזמן תתזז אותה שלא יהיה לה זמן לחשוב עליו אל תנסה להשוות עצמך ואל תיתן לה כל הרגשה שהיא מבאסת אם אתה אוהב יתכן וההוא נטש היא ניפגעה יש געגוע רק ברר אם יש לו חברה אחרת אז אתה מסודר יקח לה זמן להיגמל לשכוח כי זה עניין של קשר הרגל ריח גוף שלו קח אותה לחנות בשמים לחג יש בהוזלות כעת בסופרפרמים וכדומה תן לה לבחור את הבושם שהיא אוהבת שיהיה עליך ברר מה מושך אותה בריח אם תסביר שאוהבת יתכן והקודם הישתמש כי איך יודעת? אולי מצא חן בעיניך ולה יהיה עדיין אולו ריח אבל קנה גם מה שאה אוהב ורק שלא תישנא את הריח וככה פעם בשבוע שים את ההוא וכל השבוע את שלך ולאט לאט היא תתרגל אליך לריח שלך לכל שתעשו יחד וההוא ישכח זה כמו שיש לך ילד ונולד אחר אי אפשר לשכוח את הראשון נכון בזוגיות זה מבאס כואב מרגיז אבל זה מה יש בחיים ואם למרות הכול אחרי חודשיים שלושה היא תמשיך בינתיים דווקא הקשב לה ברר איך היה מה אהבה איתו וכו' אז תדע מה משמח אותה מה משך אותה היא תיפרוק את האהבה שנעלמה או היתפרקה וגם תדע שיש לה חבר ואוזן קשבת לכל בעיה ואולי זה ימשוך אותה אליך יותר באהבה חייבים סבלנות הקשבה יש המון דבים מבאסים בזוגיות אבל מי שחכם וטוב לב עובר את זה ואם באמת יש אהבה ומשיכה צריך רק להיות בטוח שהיא אכן סיימה את הסיפור אז מדי פעם זרוק ואם הוא יבוא עכשיו תלכי איתו? ולעיתים דווקא היחס החם המבין הוא שמקר לבבות ומחזק קשר ברר אם היא רוצה קשר ארוך טווח ואם זו אהבת חייך מי יודע אם לא וזה סטוץ אז תנצל את הטוב וחפש משהוא לטווח ארוך לפעמים טוב יחד תקופה ומחפשים אחרים ובינתיים יש מי לאהוב לחבק להיתנשק וזה כלל לא רע כל עוד יש פתיחות ויושר ביניכם שלא תימצא את עצמך מול מטה שבור וכואב!! אולי תזמינו אותנו לחתונה מי יודע נישמח שתמשיך לדווח? שיהיה במזל בהצלחה והמון אהבה ואושר! כל פעם שאל איזו שאלה שתהיה בטוח שהבחורה איתך גם אם הלב והראש עדיין מתגעגע לשם כי שנים לא הולכות ברגל ורצוי שיהיה סוף טוב.. חג שמייח ובחור רציני נותן לה זמן עוזר לה להיתגבר

אהבה חדשה מחליפה את הישנה

חבר יקר, לכל בחורה שתכיר יהיה אהבה ישנה או בחור קודם. עצם זה שהיא מספרת ומשתפת זה מראה על אינטימיות וקירוב בינכם. ספר לה גם אתה על הקודמות שלך אם בא לך ופשוט תוך כדי שהיא מספרת לך תחבק ותנשק אותה והיא תספר על עברה לך יתממש את האהבה העכשווית איתך. בהצלחה..

להמשיך הלאה..

לגיטמי בעייני לשתף את בן זוגך הנוכחי בנושאים מסוימים, אך חשוב שתדעו לשים גבול בפרטים מסוימים או בשיתוף יתר עד כדי פגיעה בצד השני.. החיים ממשיכים, זורמים הלאה ואין צורך להיתקע בעבר. וכפי שהחיים זורמים כך גם המים בגופנו אשר מטהרים את הגוף מרעלים, מחלות וכו, לכן חשוב לשתות מים מזוקקים - מרכך ללא מלח יאפשר לך לשמור על מצב זה.

עצתי,

חפש חברה אחרת,‏ בחורה שתהיה פנויה רגשית רק בשבילך.

חן

אבישג את קנאית.

שחרר הנדברקס

בתגובה לרונן

שחרר הנדברקס

בתגובה לרונן

בהקשר לבעייתך

לרונן שתחרר ממנה כנראה שהיא לוקחת אותך כפלסטר למכאוביה

בהקשר לבעייתך

בהקשר לבעייתך