איך לגרום לגבר לרצות לעזוב

אנחנו יחד 3 שנים אני לא יודעת איך לגמור את זה אני כל כך רוצה שזה יבוא ממנו איך?

למה ככה?

למה לא להגיד את האמת? למה לפגוע בו ולהכאיב לו? למה לעשות לו רע בשביל שיקום ואלך? פשוט תשחררי אותו.

שטויות במיץ

אחרי שלוש שנים את אמורה להכירו טוב כדי לדעת כיצד לעשות זאת.זמני אותו לשיחה ותאמרי לו שזה לא מתאים מנימוקים כאלו ואחרים שלך וזהו.זה קשה נכון ,אבל את יכולה לעשות זאת בהצלחה

חת מאמינה בךךךךךךךך!

תקשיבי: הסיטואציה בהחלט לא נעימה זה ללא ספק! והידיעה שאת נמצאת עם גבר ואת לא כל כך נמשכת אליו עוד יותר כואבת כי בסך הכל את עם כל הכבוד שאת רוכשת לו צריכה להבהיר לו שהקשר שלכם כבר לא כמו פעם כמובן שאת צריכה לעשות את זה בצורה יפה ומנומסת בלי לפגוע ברגשותיו כי גם לגברים יש רגש מופנה מתפרץ אם זה קשור למישהי שהם מעריכים במיוחד שמדובר בבחורה תשתדלי שזה יעשה בצורה היפה והטובה ביותר האופן בו יפרדו תסבירי לו כמו שאת יודעת לעשות ואני מבטיחה לך שיהיה לו קשה לקבל את זה אם הוא יקללו אותך ויכעס עליך תודי לאלוקים שאת נפרדת ממנו כי הוא פרטנר לא רציני בגרוש שהיה חבר שלך רק למטרות גופנית ותודי להשם אבל אם הוא יקבל את זה בהבנה תסכמי איתו שתהיו ידידים טובים ויש מצב שאחרי זה תתאהבי בו שוב והוא רק יראה שהוא בחור על רמה יכול להיות שהוא יראה לך שהוא מבועס אבל אין מה לעשות אל תתרגשי תעבדי אותו אבל גם תבהיר לו שזהו! השמחה שלך חשובה יותר מכל . מאחלת פוווול הצלחות איתך ומחזיקה לך ידיים

תשובה לשאלתך

פשוט תגידי לו זה יכאב פחות מאשר לא להתייחס בכלל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר