הגשם הראשון

הגשם הראשון ריח נעים של גשם ראשון באויר הכל נקי, מבריק ובהיר יש מה שמשמח יש מה שמעציב עונות השנה מתחלפות בקצב מהיר וכמעט אין זמן לנשום, להקשיב

שבת שלום צח וזך!

טיף טיף טיפותי גשם גשם רבותי.. גשם גשם משמיים האדמה רוותה מים... אהבת האל אליה תברכנו בבירכותיה(פרותיה)! שבת שלום וברוכה גשם גשם הינה בא! לכולכם שנה טובה וברוכה בריאות,אושר ועושר ואין סוף אהבה JHHUL

וגם לך

חייוך ולכל הכותבים/ות,‏ הקוראים/ות ולכולם..‏ שנה טובה,‏ שנת בטחון ושלום,‏ אהבה,‏ בריאות,‏ שמחות ובשורות טובות...

גם לך ולכולם חג שמח

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

הגשם הראשון

הגשם הראשון ריח נעים של גשם ראשון באויר הכל נקי, מבריק ובהיר יש מה שמשמח יש מה שמעציב עונות השנה מתחלפות בקצב מהיר וכמעט אין זמן לנשום, להקשיב

אכן, ניחוח הגשם

הוא, ניקיון, אוויר צלול ריח משכר...

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

וויפר זה

יפה.‏ כמו שכתבת,‏ כך הרגשנו לפני כמה ימים בחיפה כשביקר היורה...

וגם לך

חייוך ולכל הכותבים/ות,‏ הקוראים/ות ולכולם..‏ שנה טובה,‏ שנת בטחון ושלום,‏ אהבה,‏ בריאות,‏ שמחות ובשורות טובות...

תודה.‏ חג

שמח ושנת דבש גם לך...

וויפר זה

מה שלומך אבישג

אצל מי אתם עושים את החג? הייתי מזמין אותך אצלי אבל לצערי את נשואה

אכן, ניחוח הגשם

הוא, ניקיון, אוויר צלול ריח משכר...

היי אורח

מה שלומך אבישג

אצל מי אתם עושים את החג? הייתי מזמין אותך אצלי אבל לצערי את נשואה

וויפר החמוד

החביב,‏ שלומי סביר,‏ תודה.‏ מקווה שגם אצלך..‏ אנחנו בערב החג עם ההורים.‏ בחג עצמו אני מניחה שנטייל עם חברים.גם אתה מוזמן...‏ אמיתי.‏ אז נשואה..‏ ביג-דיל חג הכי שמח לך...

היי אורח

חג שמח סימה

וויפר זה

תבדקי רשום

הגשם הראשון

בהחלט

אבל כמה טוב שיש יותר מעונה אחת, והכל מחושב כל כך נכון. אחרי הקיץ הזה חובה שיהיה חורף טוב, מלא בגשמי ברכה, גם בשביל החקלאות וגם בשביל הנשמה.

צודק...‏ חג שמח

ושנה טובה..

וויפר זה

התכוונת אליי?‏

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר