חייבת עצה בדחיפות..

הכרתי בחור מזה חודשיים, מתחילת הקשר הוא הבהיר לי שהוא לא בנוי לקשר רציני לפחות לא במהלך הזה של חייו עוד משיחות הטלפון הראשונות בנינו לפני שנפגשנו הסכמתי כי האמנתי כשיכיר אותי לא יוכל לסרב לי ...נפגשנו לאחר כמה ימים הוא הגיע אליי הביתה בשעה לילה מאוחרת ראינו סרט צחקנו כול הלילה ולא שכבנו מרצוני...הוא "נרדם" אצלי ומשם התחיל יום לצור איתי קשר יום להעלם אני אף פעם לא יצרתי איתו קשר כול כמה ימים היינו נפגשים או שהוא היה בא אליי או אני איליו פעם אחת יצאנו וזה היה גם אחרי שאני הצעתי ובאמת יצאנו היה ממש נחמד אנחנו נפגשים אחרי שעות העבודה של שנינו ואנחנו נורא עייפים ככה שהרבה לא יוצא לנו להיפגש מהפגישה השניה כבר שכבנו והסקס בנינו טוב לאחרונה הוא בא אליי לפני שבוע כי הוא נוסע מטעם העבודה לשבועיים פעם אחת כבר העלתי את הרעיון של לקחת צעד קדימה במערכת היחסים בנינו אך הוא שתק ואמר דיברנו על זה כבר ומאז לא הזכרתי את הנושא מוצאי שבת שעברה הוא בא אליי לאחר שהוא שכנע אותי כי סיננתי אותו מספר פעמיים שאל למה אני קרה אליו ומה קרה לי ..?!והסיבה האמיתית כי הוא לא לוקח צעד קדימה ואין פה טעם אין לי אומץ לעלות את הנושא שנית הוא הגיע אליי ראינו סרט צחקנו שכבנו והלכנו לישון כי שנינו קמים מאוד מוקדם הוא נסע וגם אני כול השבוע לא יצר איתי קשר למעט יום חמישי סיננתי אותו ויום שישי שוב ניסה וסיננתי אותו מוצאי שבת כבר שלח לי הודעה מה יהיה עם הסינונים האלה בראשון בבוקר התקשרתי איליו ואמרתי שלא סיננתי פשוט הייתי נורא עסוקה ש-ק-ר ...איחלנו אחד לשני יום טוב ובזה השיחה נגמרה ...בערב הוא שלח לי הודעה כרגיל סיננתי אחרי זה התקשר פעמיים ואז שלח לי שוב הודעה רק רציתי שתדעי אני בבית מתגעגע ורוצה לראות אותך אבל את מסננת יפה ואחרי זה התקשר שוב ואז שלח הודעה אני מחכה לצלצול אחרי זה שוב התקשר כבר היה 1 בלילה ושלחתי לו שאני בהופעה ונדבר כבר מאמי מיום ראשון בלילה לא יצר איתי קשר למרות שהוא מחובר בפייסבוק מה אני עושה??!! הרי על מי אני עוהדת אני מעונינת בו אבל יש פה תחושה של חוסר הדדיות מי אתה שתתקשר אליי מתי שבא לך .?ואני לא יעלה שיחה עם זה לא בא מימנו כי כבר העלתי את זה בעבר...לא רוצה לצאת מושפלת אני רוצה קשר רציני לא מחפשת רק סקס אני רוצה שיראה בי מעבר ...למרות שאני יודעת שהוא חושב עליי רק דברים טובים והוא אוהב להיות בחברתי השאלה אם יש או יהיה פה רגשות מצידו מה אני עושהההה????דחוףף לי

מנסה....

לפי מה שכתבת נראה לי שאת יודעת בדיוק מה את עושה. ובמילים פשוטות : את רוצה קשר רציני? תעברי הלאה ממנו לא ייצא כלום. הוא מחפש מישהי להעביר איתה את הזמן וזהו. מצטערת.

כשבחור אומר לך בתחילת הקשר

שהוא לא בנוי לקשר רציני קודם כל כל הכבוד לו על הכנות,דבר שני אם בכל זאת נפגשת אז הוא אומר לעצמו אם היא בקטע של סקס אז סבבה זה מה שגם אני מחפש.עכשיו אין לך מה להתלונן הבחור אמר את שלו ואם את רצינית תעברי הלאה חבל על הזמן.

מנסה....

לפי מה שכתבת נראה לי שאת יודעת בדיוק מה את עושה. ובמילים פשוטות : את רוצה קשר רציני? תעברי הלאה ממנו לא ייצא כלום. הוא מחפש מישהי להעביר איתה את הזמן וזהו. מצטערת.

האמת...

האמת שהייתה לי עוד תקווה שאולי הצלחתי לנגוע לו בלב ..אבל טעיתי כי עובדה שהוא לא שם עליי הוא לא התקשר אליי מיום ראשון..זה כואב לי מחניק לי בגרון הלוואי ויכולתי להחזיר את הגלגל אחורנית ככה גם לא הייתי מתחילה את זה חשבתי שאני חזקה טעיתי מחר יש לו יום הולדת מה אני אמורה לעשות לשלוח לו הודעה?

האמת....

את חזקה, עובדה. את יודעת בדיוק מה את רוצה. אהבה, אם היא לא הדדית, אין בה טעם. אי אפשר לחזור אחורנית, ואולי טוב שכך, כי... סביר להניח שהיינו חוזרים על אותם הטעויות. תשמרי לך בלב, את הטוב שהיה ואת כל השאר תשליכי. מכירה את זה שאי אפשר לנשום..... לגביי היום הולדת, רק את יכולה להחליט. לדעתי, אם החלטת לנתק אז תנתקי. אל תחפשי תירוצים כדי ליצור קשר, זה רק יכאב יותר. תנשמי.... לאט....בסוף זה מצליח.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר