אשה אשה

אשה אשה

היי כולם..אני נשוי כמה שנים פלוס.וכמעט שנתיים שאני ואשתי כל הזמן במריבות הכי הרבה חזיקים שבוע בלי ריב.הבעיה שאני לא נמשך אליה כ"כ כבר תקופה ואוטמטי גם הפכתי ליותר בקורתי...ואני רב גם על דברים קטנים..מה עושים?

השאלה היא

מה הסיבות שגורמות לך לא להימשך אליה? אם תוכל להשיב ואז נמשיך...

תודה..

זה דיי מסובך לצערי...אבל לדוגמא אומר קצת החיצוניות..

חיצוניות זה

דבר שניתן לשינוי ולשיפור.‏ כמובן שהרצון לשנות ולשפר צריך להגיע ממנה עצמה.‏ אתה יכול להציע לה,‏ או לדרבן אותה לזה..‏ כמובן שבאופן החיובי ובלי לפגוע...

דבר נוסף:‏ גם

גבר וגם אשה..‏ לא חייבים להיות מהממים ביופיים,‏ אבל צריכים להקפיד על טיפוח ואסתטיקה..

אשה אשה

היי כולם..אני נשוי כמה שנים פלוס.וכמעט שנתיים שאני ואשתי כל הזמן במריבות הכי הרבה חזיקים שבוע בלי ריב.הבעיה שאני לא נמשך אליה כ"כ כבר תקופה ואוטמטי גם הפכתי ליותר בקורתי...ואני רב גם על דברים קטנים..מה עושים?

לדעתי..

פשוט תתאפס על עצמך. זה שאתה לא נמשך אליה יותר לא אומר שהיא צריכה להיות שק איגרוף שלך. תעשה החלטה בין אם אתה מעוניין בה או לא. או שתחליט שאתה נשאר איתה ומתנהג אליה יפה, או שפשוט תעצור את זה. ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לא להעלות פרסומות **

תודה..

זה דיי מסובך לצערי...אבל לדוגמא אומר קצת החיצוניות..

התחתן איתה וידע שאינה מלכת יופי כעת מתבכיין? קנה לה בגדים קמצן

שלח אותה לטיפולים ותראה חצי מלכת יופי אם זה עושה לך את זה... כשאישה עובדת מטפלת בבית פילגש לבעל שלא אוהב מה מצפים ממנה? קח אותה הפוך אותה למלכה ותראה שתאוהב כמו פעם! ספר לנו..

זה לא הבעיה

אשתי מאוד יפה..הבעיה זה המריבות שגורמות לדברים להראות אחרת..מבין!

דבר נוסף:‏ גם

גבר וגם אשה..‏ לא חייבים להיות מהממים ביופיים,‏ אבל צריכים להקפיד על טיפוח ואסתטיקה..

צודקת

הבעיה זה לא במראה של אשתי..הבעיה שהויכוחים גורמים לכל דבר להראות רע

זה לא הבעיה

אשתי מאוד יפה..הבעיה זה המריבות שגורמות לדברים להראות אחרת..מבין!

אם אתה יודע המריבות גורמות פרוד תסתום פשוט אל תענה-סליחה

שים משקפיים ורודות ותתחיל להיסתכל אחרת על העולם תרשום לעצמך מה מרגיז אותך אצל אישתך ובקש ממנה שבו דברו שהיא תירשום מה מעצבן אותה ואז תחילו לדון בכל נקודה ותירו שאתם מבזבזים אהבה יקרה וזמן יקר על שטויות שהורסות לכם את האהבה הבריאות הכסף החיים ובחוץ ביכלל לא נחמד וגירושים זה עסק יקר ולא כידאי אם יש אהבה ויש פשרה ויש הבנה מישהוא צריך להיות החכם מאחר ואתה הוכחתה שאתה מודע למצב יש בידך להפסיקו לאלתר תפסיק לריב פפשוט בעברית צחה סתום גם אם זה מרגיז תן לה כמה ימים שתדבר מה רוצה גם אם מעצבן תענה במינימום ורק מה שלא יגרום ויכוח תסכים איתה תראה איך זה ואם תסכים על מה היא תריב?? אתה מכיר את הילדים בבית ספר שמקללים זה את זה את ההורים ואת האמא שלו ושלך כמו בכדורגל אז ביתי כשהייתה קטנה מישהוא קיל אותה כמו שבישראל מקללים באה בוכה הביתה וסיפרה מה אמרתי לה עוד פעם הוא או מישהו מקללים אותיאל תנסי להגן עלי זה לא עוזר כשמישהוא רוצה לפגוע אלא מה תגידי לו כן אתה צודק היא ככה וככה אבל היא פגשה את האמא שלך שם בכביש והן חברות אתה לא יודע הן יחד כל לילה ואבא שלך מביא לאמא שלי מהכסף שאמא שלך מרויחה שם כי הוא אוהב את האמא שלי אתה צודק ושוב אתה צודק מה קרה הילדים הפסיקו ראשית לקלל כי אם צודקים מה יש לקלל ודבר שני כשענתה כמו שהדרכתי הייתה זעקת שבר האמר שלי לא האבא שלי לא לא יכול להיותאז ענתה אם אמא שלי כזו כמו שאתה אומר שאל את אמא שלך אם מי היא מבלה בלילות וכו' אל תשאל השיטה גמרה את הקללות ונהיו חברים הילדים הבינו שכמו שהם פוגעים אפשר להחזיר להם וזה כואב אז אתה תצדיק אותה גם אם היא נניח תקלל את האמא שלך אל תגן תצדיק וכשהיא תחטוף שוק על התגובה תוכל להשחיל שגם האמא שלה מבלה אם האמא שלך סתם דוגמא והיא תהיה עסוקה בלברר ולשבור ת הראש בשטויות ותיגמר המריבה כשתבין שאין בעצם סיבה לריב. אם יש בעיה כלכלית גשו אולי ליועץ בבנק בקשו עזרה עשו רשימותמה ניתן לצמצם קניות במקומות מוזלים בגדים יפים בגרוש צאו למסעדה קנה לה פרחים בימי שישי או פרח פנק אותה ועוד דבר יתכן ואתה לא מספק אותה כמו שצריך לא מתחשב לא שואל איך היא רוצה מה טוב לה שתדריך אותך אם תענג אותה והיא תשתחרר לאט בעדינות תיראה שהיא תירגע יתכן והיא במתח מיני קשה ואם תגיד לך תעלב מה אני לא מספק כמו כל גבר מצוי אז יש אלף סיבות ותתחיל כגבר לעבוד עליהן תפסיק אתה לריב וזה יפסק פתאום תגלו שוב אחד את השני והאהבה תיפרח ואני לדעת וכולם נישמח! בוקר טוב ישראל והמון אהבה JHHUL

צודקת

הבעיה זה לא במראה של אשתי..הבעיה שהויכוחים גורמים לכל דבר להראות רע

ברור שהמחלוקות

ביניכם מובילים גם ל"מאבקי כח"‏,‏ אלה יוצרים משקעים,‏ מרחק..‏ וכמובן משליכים לחוסר משיכה עקב המצב הזה.‏ לדעתי אתם חייבים לנסות ולגשר על המחלוקות,‏ אפילו בעזרת יועץ זוגיות ויפה שעה אחת קודם,‏ לפני שהכל ייצא לחלוטין משליטה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר