מה זה אומר...???

הכרתי איזה בחור שהמון זמן שמתי עליו עין ...לבסוף הוספתי אותו בפייסבוק הוא אישר אותי... דיברנו 2 שיחות קצרות ואחרי זה כמה ימים לא דיברנו בכלל הייתה לו נסיעה מהעבודה ואני נסעתי לחברות לאותו מקום קבענו להפגש שם ובאמת ככה היה נפגשנו בלילה היה הכי נחמד בעולם... יום למחרת התקשרתי איליו היה ממתינה והוא חזר איליי אחרי חצי שעה ...דיברנו מס דקות ספרות והוא אמר שהוא ידבר איתי ... עברו יומיים וזה לא קרה לא שמעתי מימנו כלום לא טלפון לא הודעה שום סימן חיים והייתה בינינו דווקא כימיה טובה אני לא מבינה !!! זה מציק לי כי אני כן נדלקתי עליו יכלתי בקלות להתאהב בו מה אני עושה?

שוכחת אותו וממשיכה הלאה.

הוא יודע איך להשיג אותך. אם הוא לא עושה זאת כנראה שהוא חווה חוויה שונה ממך.

קיבלתי מימנו הודעה

הוא כתב לי בפייסבוק ... איך הייתה הנסיעה? מה אני עושה עונה מתעלמת מההה? תעזרו לי אני רוצה אותו ולא טובה בזה!

מה זה אומר...???

הכרתי איזה בחור שהמון זמן שמתי עליו עין ...לבסוף הוספתי אותו בפייסבוק הוא אישר אותי... דיברנו 2 שיחות קצרות ואחרי זה כמה ימים לא דיברנו בכלל הייתה לו נסיעה מהעבודה ואני נסעתי לחברות לאותו מקום קבענו להפגש שם ובאמת ככה היה נפגשנו בלילה היה הכי נחמד בעולם... יום למחרת התקשרתי איליו היה ממתינה והוא חזר איליי אחרי חצי שעה ...דיברנו מס דקות ספרות והוא אמר שהוא ידבר איתי ... עברו יומיים וזה לא קרה לא שמעתי מימנו כלום לא טלפון לא הודעה שום סימן חיים והייתה בינינו דווקא כימיה טובה אני לא מבינה !!! זה מציק לי כי אני כן נדלקתי עליו יכלתי בקלות להתאהב בו מה אני עושה?

נסי לתת לו

עוד צ'אנס אחד.‏ תתקשרי אליו ושאלי לשלומו.‏ מה שיהיה..‏ יהיה,‏ לפחות תדעי שאת ניסית.‏ בהצלחה...

קיבלתי מימנו הודעה

הוא כתב לי בפייסבוק ... איך הייתה הנסיעה? מה אני עושה עונה מתעלמת מההה? תעזרו לי אני רוצה אותו ולא טובה בזה!

זה מאוד פשוט...

הוא שלח לך הודעה - אז תחזירי לו עצם זה שהוא שלח הודעה - מראה שאכפת לו ממך ושהוא מתעניין, אז פשוט תעני לו

מתי קיבלת?אחרי ההתעלמות?או לפניה?

מה זה אומר...???

הוא לא נדלק עליך

את כרגע ברזרבה אצלו אחרת הוא היה מתקשר מיד. למה הוא צריך לשלוח הודעה בפייס אם הוא יכול פשוט להתקשר אליך אפילו אם הוא עסוק מעל הראש.

זה מאוד פשוט...

הוא שלח לך הודעה - אז תחזירי לו עצם זה שהוא שלח הודעה - מראה שאכפת לו ממך ושהוא מתעניין, אז פשוט תעני לו

מייסלף אם היית מעונין במישהיא

היית שולח הודעה רק אחרי יומיים? אז זה ממש לא פשוט להבין.

זה מאוד תלוי

לך תדע מה היה לו, יכול להיות שהוא היה עסוק או משהו בסגנון ובגלל זה לא מצא זמן להתקשר או לשלוח הודעה ומבחינתי התשובה לשאלתך היא כן, יומיים זה בהחלט זמן סביר להתקשר או לשלוח הודעה

שוכחת אותו וממשיכה הלאה.

הוא יודע איך להשיג אותך. אם הוא לא עושה זאת כנראה שהוא חווה חוויה שונה ממך.

אז מה אני עושה?

הוא שאל איך עברה הנסיעה אני אמורה לענות לו?להתעלם? אני ממש מעונינת בו....

מה זה אומר...???

"נפגשנו בלילה היה הכי נחמד בעולם" = שכבתם ???

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חייוך חייוך
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר