שלום שאלה

מה דעתכם על בחור בגובה 190‏ סנטימטר לא גבוה מידי לבחורה?‏

מה הגובה שלך

גובה הוא עניין יחסי ...

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

לדעתי לגבר

זה גובה מרשים מאוד.‏..‏ יותר ממישהו דרדסון,‏ הכוונה לנמוך,‏ כמובן שמעבר לגובה יש דברים אחרים שחשובים...

כן אבל

אני ‏164‏ סניטמטר ולידו אני מרגישה גמדה

שרונה אם הרגשתך לידו גמדות עיברי לנמוך יותר-הגובה באהבה לא משנה כלל

באהבה דבר לא משנה רק ההתפשרות בכל הנתינה זה לזה. בחברתנו לאחת הבנות היו הורים שהאב היה בגובה שציינת והאם בגובה של 149ס"מ לערך והם חיו חיים ארוכים ומאושריםדוגמא לרבים, כפי שזוגות באותו גובה בערך לא חיים! הכול עיניין של טופוגרפיה ולא גיאוגרפיה ובתורה נאמר ה"ילכו שניים בילתי אם נועדו!" בהצלחה JHHUL

אז מה?‏

תנעלי עקבים...‏ ואגב גם אני עם כל ה174-‏ ס"מ שלי,‏ אם אעמוד ליד ‏190‏ ס"מ גם אני ארגיש גמדה.‏ ועוד משהו,‏ אני שמעתי שהרבה בחורים גבוהים דווקא שמחים למיניאטוריות...

אבישג גם

החבר שלך ‏190‏?‏

שלום שאלה

הרגשה כיפית

אני גם בחורה לא נמוכה - 1.73 אבל הכי עושה לי את זה שיש לידי מישהו גבוה. בכל מערכות היחסים הרציניות שלי הבחורים היו גבוהים ממני באיזה 10 סנטימר. אני הייתי מרגישה הכי כיף ליד מישהו 1.90, זה נותן הרגשה של ביטחון =)

ואני חשבתי..

שכמה שיותר גבוה יותר טוב. אני בחור גבוה ולשמחתי זה משרת אותי מעולה. היום כשבחורה מחפשת מישהו אחד הקריטריונים שלה זה הגובה. בחורים גבוהים מרשימים יותר ונחשבים לגברים. מטר תשעים זה אחלה גובה לדעתי. ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לא לפרסם **

הרגשה כיפית

אני גם בחורה לא נמוכה - 1.73 אבל הכי עושה לי את זה שיש לידי מישהו גבוה. בכל מערכות היחסים הרציניות שלי הבחורים היו גבוהים ממני באיזה 10 סנטימר. אני הייתי מרגישה הכי כיף ליד מישהו 1.90, זה נותן הרגשה של ביטחון =)

מסכימה איתך לגמרי...

ואני חשבתי..

שכמה שיותר גבוה יותר טוב. אני בחור גבוה ולשמחתי זה משרת אותי מעולה. היום כשבחורה מחפשת מישהו אחד הקריטריונים שלה זה הגובה. בחורים גבוהים מרשימים יותר ונחשבים לגברים. מטר תשעים זה אחלה גובה לדעתי. ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לא לפרסם **

צודק לחלוטין...

אבישג גם

החבר שלך ‏190‏?‏

שרונה...

בעלי והגובה שלו 185‏ ס"מ...‏ ‏

שלום שאלה

אני לא חושב שאת צריכה עיצה

פשוט תעשי מה שאת מרגישה,אחת תרגיש עם זה נוח ואחת לא זה ענין אינדבידואלי.

צודק לחלוטין...

אבישג חמודה אין ענין פה

של מי צודק ומי לא צודק,גובהי 1.80 לא הייתי יוצא עם מישהיא עם גובה 1.50 מישהוא אחר אולי כן.

אז מה?‏

תנעלי עקבים...‏ ואגב גם אני עם כל ה174-‏ ס"מ שלי,‏ אם אעמוד ליד ‏190‏ ס"מ גם אני ארגיש גמדה.‏ ועוד משהו,‏ אני שמעתי שהרבה בחורים גבוהים דווקא שמחים למיניאטוריות...

אבישג בזמן

הסקס איתה במצב של חדירה הוא ינשק את ראש המיטה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר