אל תקחי ברצינות מה שהיא כותבת

פעם כתבה שהיא סבתא וכל מיני דברים הזויים :)

בדיוק, לא לקחת אותי ברצינות !!!

רק את ויפר, להבדיל ממני הוא עקבי, כבר 100 שנה הוא מציג עצמו רווק מבוקש ... חה חה חה

כפרה עליך

תמיד לשרות האנושיות!לכל אדם זכות לבחירתו ואין לפגוע בו עקב דרכו!

בדיוק, לא לקחת אותי ברצינות !!!

רק את ויפר, להבדיל ממני הוא עקבי, כבר 100 שנה הוא מציג עצמו רווק מבוקש ... חה חה חה

מבוקש לא אמרתי

נו בגילי זה לא ביג דיל להיות רווק.

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

לא קונה

אולי תקני אותי?

זה מה שמגיע ואדם מרושע-למה כזה רוע

ואפילו ללא סתם שם כל שהוא אז היא הוא עובר טיפולים כך הבינותי אז למה לא לעודד למה עוד לפגוע? יש מי שנולד מאושר איך שהוא ויש מי שהיצירה כניראה אצלו לא תמה אז במקום לעודד בהצלחה וכוחות נפש פוגעים למה מה יוצא לך מזה?? ולמה אדם העובר טיפולים אינו יכול לייעץ?? דווקא הוא מנסיון עצותיו לא אחת טובות מאלו שאין להם כל ניסיון וחושבים שהם האלוהים בער.. אז תחשב/' על זה ופעם הבאה לפני שפוגעים באנשיםסתם כך כי בא רצוי לחשוב לפעמים במילה טובה ואהבה משיגים יותר.. רוע מביא רוע טוב לב מביא טוב.. אז שבת שלום ותחשוב/י על זה! אולי תיתנצל/'???? JHHUL

אני מבינה שאת מרגישה מאוד בודדה

ואין לך מספיק מעגלי תמיכה ובכל זאת את לא מוכנה לסבול את היחס הפוגע המשפיל אליך ובצדק. מקווה שיהיה לך את האומץ לצאת מהמצב הזה ולא להירתע מהבדידות בדידות זה דבר קשה אבל מערכת היחסים הזו תביא אותך לבדידות גדולה יותר בעתיד כי גם המשפחה שתקימי איתו תהיה משפחה לא בריאה והקשר שלך עם הילדים ייפגע והם יחוו טראומות כתוצאה מזה שהם גודלים בבית אלים. צאי ממעגל ההקסמים הזה עכשיו עדיף להיות בודדה לבד מאשר עם גבר אלים כשתכירי את עצמך יותר לעומק במסגרת טיפול ותרגישי יותר טוב מבפנים תמצאי גם זוגיות טובה וחברות אני בטוחה. את לא לבד מחלקת הרווחה עוד לא לקחו לך את הילדים

תמיד לשרות האנושיות!לכל אדם זכות לבחירתו ואין לפגוע בו עקב דרכו!

בסוף זה יעבור

ואם זה יקח יותר מדי זמן או יפריע לך יותר מדי בחיים שלך אל תהססי ללכת לטיפול לבקש עזרה חבל לבזבז את החיים תסכימי איתי ששבע שנים כמו במקרה שלי זה קצת מוגזם

תהיה ישיר תציין את המקומות שראית אותה

היא גם וודאי ראתה אותך ונראה מה יקרה.

הלו הלו אתה שוב מתחיל? אל תיקח כל שניכתב כללי וגם בתשובה לך

נידמה לי כתבת שלא אקח ברצינות את זה אישי.. זה כללי גם אליך דרך אגב כי מתכתבים אז בבקשה לא להיפגע כי זו רק הייתה הבהברה לזה בלי שם ולך על כי הבהרת לא להתיחס.. אז שבת שלם וייפר

נשמה

ואין לך מספיק מעגלי תמיכה ובכל זאת את לא מוכנה לסבול את היחס הפוגע המשפיל אליך ובצדק. מקווה שיהיה לך את האומץ לצאת מהמצב הזה ולא להירתע מהבדידות בדידות זה דבר קשה אבל מערכת היחסים הזו תביא אותך לבדידות גדולה יותר בעתיד כי גם המשפחה שתקימי איתו תהיה משפחה לא בריאה והקשר שלך עם הילדים ייפגע והם יחוו טראומות כתוצאה מזה שהם גודלים בבית אלים. צאי ממעגל ההקסמים הזה עכשיו עדיף להיות בודדה לבד מאשר עם גבר אלים כשתכירי את עצמך יותר לעומק במסגרת טיפול ותרגישי יותר טוב מבפנים תמצאי גם זוגיות טובה וחברות אני בטוחה. את לא לבד מחלקת הרווחה עוד לא לקחו לך את הילדים

לא אני כתבתי את ההודעה למעלה אלא זבלון מפורום פוליטיקה שיודע רק

להשמיץ אבל לא יודע לספוג בחזרה בכבוד.

אולי תקני אותי?

אני קונה אותך

או שעברת צד

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

איזה צד?מה יש לכם כולכם?התחרפנתם

פעם הרצתם דחקות את והופ

הדס למי התגובה? ולמה יקחו למישהוא גם אם הוא בודד את הילדים???

זאת לא הדס.

מישהו מעתיק תגובות שלה מפורומים אחרים ומפרסם אותם כאן בשמה. כלומר מתחזה.שימי לב להיסטורית ההודעות ותראי שזה ניק חדש בשמה של הדס.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר