פרידה שלא מרגישה כמו סוף- נלחץ מחתונה

אני רואה את האקס שלי אחת ל 3 שבועות חודש בכל מני מקומות בילוי, ים , ברים, וכל פעם מחדש הוא ניגש אליי ואני ממש רואה ממנו רגש.אני כבר לא נופלת כמו פעם ומפגינה רגש תלותי ורצון לחזור אבל נעימה וכן מראה את הרגש. כשנפרדנו ביקש שקט ואמר שכשיהיה מוכן הוא יבוא אליי. היה לנו קשר רציני מאוד התאהבות "פתאומית" וחזקה שזרמה מאוד מהר ובאמת הרגשתי היותר בשלה בקשר הזה. היו בינוגם מפגשים מתוכננים ואינטימיים רק אני והוא אבל ביזמה שלי וכמובן ברצון שלו בהם תמיד יצא כל הגעגוע. התרפק על החום ביננו (אין בכלל קשר מיני במשך הפרידה- המון כבוד וקוים ברורים) ואז שוב איש לדרכו אל השקט. היום אני כבר לא יוזמת את זה. ראיתי אותו לפני כמעט 3 שבועות והרגשתי שהלב שלו ממש יוצא אליי. פיזית שמר מרחק אבל במילים ובנשיקותבאויר:) אפשר היה לראות כימסתכלעל אהובתו ונרגש ואני נותנת לו לחזר. ו... שמעתי אותו מסנןלעצמו כשהלך 'עד הפעם הבאה'... מה קורה כאן? האם עליי להמנע מהמפגשים הללו? מה יהיה איתנו והאם אני נוהגת נכון?

תמשיכי הלאה..

ומה שיקרה יקרה. זה נשמע כאילו הוא מנסה להחזיק אותך על אש קטנה. הרי אם הוא היה רוצה להיות איתך, אז הדברים היו נראים אחרת. פשוט תמשיכי בחייך ואם את יכולה להמנע ממפגשים איתו, אז תמנעי. לא מגיע לו לראות אותך, גם לא במקרה. ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לא להוסיף פרסומות **
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר