להיות יהודי

שלום , חייבת יעוץ קטן.. התחלתי קשר די טרי (חודש וחצי ) עם בחור וכבר מתחילת הקשר הרגשתי שמשהו מסתורי נורא אצלו,לא ברור,בשמחה רצה להכנס לחיי , להכיר את אימי אבל בכל הקשור להכניס אותי לביתו , למשפחתו הרגשתי הסתייגות קלה, (אנו עובדים יחד איך שהוא ) העלתי את הנושא בפניו שאין בי רצון לשחק במשחק כלשהוא ושהדברים צריכים להיות מאוד ברורים מבחינתי.. ולאט לאט נפתח בפניי על זה שמשפחתו , כנראה, מאוד דתיים, אם לא להגיד חרידים.. ושגם הוא בשלבי התחזקות .. (אחרי שכבר היתה בנינו קירבה פיזית) אין לי בעיה עם התחזקות אני מאוד בעד גם בקשר אליי.. אבל הרגשתי איפה שהוא מרומת , הבנתי שכמה מבחורות שיצא איתם כן שמר על נגיעה , אז למה זה הופף אותי? האם ניראה שממצב כזה לקשר בנינו יכול להיות עתיד ? הבחור מאוד כאן , בחיי , נמצא, אבל לא ממש יודעת מה מסתתר במחשבותיו , גם לא יודעת בידיוק מה לשאול אותו בקשר אלינו ? אני די מבולבלת , לא רוצה להיפגע בסופו של דבר , כן רוצה להתחזק אבל בקצב שלי .. מה ניראה לכם?

אישיות

לדעתי משפחתו של הבן זוג לא צריך להוות בזוגיות בינכם אך את צריכה להעביר לו מה את מחפשת מהבן זוג שלך שלא שתהיה אי הבנה בהמשך ושידע איפה הוא עומד וכמובן שההפך שהוא יגיד לך מה הוא מחפש בבת זוג כמו כן את צריכה להבין שעם יצר קשר מיני איתך ועם אחרות לא זה אומר שאיתך הוא מרגיש יותר בנוח ופתוח שזה כמובן לדעתי סימן טוב אך שימי לב לא להישאב לזוגיות שאינה ברורה לשינכם

את צריכה להיות זהירה בקשר

יש דברים לא ברורים,מה זה בדיוק שלבי התחזקות עד לאן הוא רוצה להגיע האם להיות ממש חרדי או דתי לאומי,ולאן את חותרת בהתחזקות.את צריכה לשאול את עצמך שאלות אלו ולשאול אותו את אותם השאלות.לגבי משפחתו אולי הם לא מעונינים באישה מתחזקת אלא בדתיה ממש כמותם. לא הבנתי בדיוק למה התכוונת שהיתה בינכם קירבה פיזית. האם זה סקס או סתם גיפופים ואם כן איך זה מסתדר עם חוזר בתשובה,שלא תגיעי איתו ליחסים מלאים ואולי אחר כך תיפרדנה דרככם. סוף מעשה במחשבה תחילה. נסי להיות ברורה יותר בתגובה.

תני לזמן להיות אינדיקטור...בכל השאר את מספיק נבונה[בהצלחה]

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר