ללכת בדייט להצגה בתיאטרון

איך זה נשמע לכם? אני אוהבת אבל חוששת שאולי הבחור לא יאהב או ישתעמם מה אתם אומרים לנסות בכל זאת?

זה תלוי בבחור

התכוונתי באופי שלו

זה נשמע לי פתאום כאילו כתבתי מקודם שזה תלוי בו כי הוא מחליט.. לא זאת הייתה כוונת המשורר :)

איך זה נשמע לכם? אני אוהבת אבל חוששת שאולי הבחור לא יאהב או ישתעמם מה אתם אומרים לנסות בכל זאת?

"אין חכם כבעל ניסיון"‏,

נסי ותדעי.‏ אגב,‏ הצגות התיאטרון ברובן מעניינות ואיכותיות.

לא ממולץ בדייט ראשון

מפני שצריכים להכיר אחד את השניה ובתיאטרון אין אפשרות לשוחח.

אז אולי זה

לטובה? כי כך הם יפגשו שוב.....‏ בדייט השני וכן הלאה...

רעיון לא רע לדעתי..

ושובר קצת שגרה של דייטים בברים ובתי קפה, אתם יכולים גם ללכת לאיזה מופע סטנד אפ שבכלל יהיה מגניב, אם יש לך כרטיס אשראי של מזרחי אז יש מלא הנחות בכל מינה תיאטרונים שהוא נותן , שווה לבדוק את זה לפני שאת מזמינה ותהנו בדייט הכי חשוב:)

אז אולי זה

לטובה? כי כך הם יפגשו שוב.....‏ בדייט השני וכן הלאה...

זו גם אפשרות

שלא חשבתי עליה,הדייטים שלי תמיד היו בבית קפה.

לדעתי ספא

פעם קיבלתי מהעבודה שובר לספא ברחובות. ובדיוק הכרתי מישהי, אז סיפרתי לה והיא ממש התלהבה וזרמה עם זה. שמעתי על מישהי שלקחו אותה לטיפוס על קירות בספורטק. חשוב לעשות משהו יצירתי שלא יהיה כמו כולם. אחרי הכול נשים מחפשות את המרגש והשונה. ** ההודעה נערכה ע"יי המנהל, נא לא להוסיף קישורים ללא אישור **

איזה דייט זה?

אם זה דייט ראשון הייתי ממליץ לך להסתכל על הטיפים שמצאתי על מה עושים ומה לא בדייט ראשון.. לי זה עזר- אני מתכונן כבר לשני :) לדעתי זה לא מאוד כדאי, שווה לעשות משהו מיוחד שתוכלו גם לדבר במהלך הדייט ולא לשבת סתם בחושך.. זה יכול להתאים לדייטים הבאים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר