לכל הבנות

יש חלק מהחברים שלי שמגלחים למטה ואני לא ! אני לפעמים מרגיש לא נוח מזה שאלתי את החברה שלי ולה זה לו משנה תעשה מה שנוח לך ! אני שואל מה אתן אומרות זה יפה ז מגולח ?

ברוררררררררררר

מי צריך את כל הבוש הזה?

לא הבנתי אותך

זה אומר שקרן קיימת צריכה

לעבור אצלך ולגזום את כל מה שמיותר

לא הבנתי אותך

קתרין התכוונה לקרן לייזר

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

זה אומר שקרן קיימת צריכה

לעבור אצלך ולגזום את כל מה שמיותר

קתי מה עם שפם שכי ורגליים

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

כמובן וויפר השובב

קרן קיימת מבקרת גם שם

לא תקנת אותי *שחי* איזו טעות איומה

למקלדת שלי יש וירוס שגורם לטעויות

לכל הבנות

יש חלק מהחברים שלי שמגלחים למטה ואני לא ! אני לפעמים מרגיש לא נוח מזה שאלתי את החברה שלי ולה זה לו משנה תעשה מה שנוח לך ! אני שואל מה אתן אומרות זה יפה ז מגולח ?

מומלץ אחי

וגם אם לא נעים לה להגיד לך.. תאמין לי שזה משנה להן. ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לא לצרף פרסומות ללא אישור **

זה לא כזה חשוב...

אחד שהתנדב לניסוי

שלום שמי בינג וגם אני הורדתי שערות שם למטה 0.0 בעצת ידידה . בהתחלה שתוריד את זה תרגיש מוזר זה כמו לעשות קרחת בראש . אבל אז לאט לאט תואהב את הלוק החדש כי זה גם נותן מראה של יותר גדול. עד שתתחיל להתרגל להוריד שם כל כמה זמן. דברים שצריך לדעת: בהתחלה אחרי הגילוח כשמתחיל לגדול קצת זה מרגיש עוקץ מאוד. כל צעד שתעשה ירגיש כמו אלף מחטים קטנים נתקעים לך בחבילה. ולמרות הכל מתרגלים לזה ואחרי זמן מה לא מרגישים כלום... בכל מקרה שווה לנסות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר