קנאה. מוסיפה?גורעת

ברור כשמש...‏ במיוחד

בין בני זוג...
13:04 26-03-2011|%%posterlink.23648053%%

קנאה. מוסיפה?גורעת

שלום לכולם, רבות נכתב ונאמר בנושא הקנאה. סוגיה עתירת-שנים שלא נס ליחה. השאלה שאני מעלה היא מהן גבולותיה? מתי היא בריאה ומפרגנת? מתי היא גורעת? מתי היא לא מוסיפה ולא גורעת? אשמח לשמוע דעות, מקרים או דוגמאות. כל דיעה תתקבל בברכה תודה! אביב

קנאה זו מחלה

שהורסת כל זוגיות כעסים מריבות הצרת צעדים חוסר נוחות וכל הצרות שבעולם.אנשים מגיעים לגירושין גם בגלל בעיות קנאה. מכיר את התופעה מקרוב ממש דבר חולני.

זה נכון,‏ אבל קנאה היא

תכונה שבדרך כלל קשה לרסן אותה...‏ גם אם מנסים...

אבישג צודקת!לדעתי היחידי שיכול לרסן אותה זה בן/בת הזוג של המקנאים.בהתנהגות חכמה ונבונה פרגון ואהבה בן הזוג יתן מבטחו והקנאה תעלם.שלדעתי היא נוצרת מחוסר בטחון בבן הזוג

13:04 26-03-2011|%%posterlink.23648053%%

קנאה. מוסיפה?גורעת

שלום לכולם, רבות נכתב ונאמר בנושא הקנאה. סוגיה עתירת-שנים שלא נס ליחה. השאלה שאני מעלה היא מהן גבולותיה? מתי היא בריאה ומפרגנת? מתי היא גורעת? מתי היא לא מוסיפה ולא גורעת? אשמח לשמוע דעות, מקרים או דוגמאות. כל דיעה תתקבל בברכה תודה! אביב

קנאה באשר היא זה לא דבר בריא

מה גם שאנשים לא אוהבים שמראים להם את זה. גם אם זה קיים בך, תנסה להעלים את זה. ככל שתראה אדישות הצד השני ירצה אותך יותר. בדרך כלל הצד שמקנא הוא זה שאוהב יותר, אבל ברגע שהוא משנה את דפוס ההתנהגות, הוא משנה גם את דפוס ההתנהגות של הצד השני.

קנא הורסת אהבה ומרחיקה איתנו מאהבתו

אני סובלת מקנא חזקה והורגת אותי מפניים ותמיד זה עושה לי בעיות עמ בעלי ואני לא יוכלה לשלוט באש הקנא זה הורסת אהבה

קנאה באשר היא זה לא דבר בריא

מה גם שאנשים לא אוהבים שמראים להם את זה. גם אם זה קיים בך, תנסה להעלים את זה. ככל שתראה אדישות הצד השני ירצה אותך יותר. בדרך כלל הצד שמקנא הוא זה שאוהב יותר, אבל ברגע שהוא משנה את דפוס ההתנהגות, הוא משנה גם את דפוס ההתנהגות של הצד השני.

תיאוריה מעניינת,‏ אבל

בדרך כלל קשה להעלים קנאה.‏ אם היא קיימת היא תמיד תתפרץ איכשהו...

אבישג מאוד צודקת

ובנוסף לא נכון שמי שמקנא תמיד אוהב יותר. הקנאה היא באופי האדם ויתכן שהוא אוהב פחות. גרושתי לדוגמא עד היום מקנאה לי אף על פי שאין לי כלום איתה ושיש לה בן זוג הרבה זמן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר