התחלות או לא להיות:)

היי, אני מבולבלת, חשבתי שלומדים איך ךהתחיל התחלות עם הזמן ועם ניסיון במערכות יחסים, אך בכל פעם מחדש שלב ההתחלה במערכת יחסים מבלבל אותי מחדש.... ארחיב: אני בת 25, הייתי במערכות יחסים ארוכות מאז ומתמיד, ומזה כשנתיים אני לבד,אמנם היו לי המון התחלות אך אני לא מצליחה להביא את זה לשלב מתקדם יותר של מערכות יחסים, בכל פעם מסיבה אחרת. לאחרונה(ממש לאחרונה)התחלתי משהו חדש שמסתמן להיות משהו ממש טוב, וכמו בכל התחלה גם כאן אני קצת מאבדת את עצמי ולא ממש יודעת איך להתנהג, מצד אחד אני מנסה להיגמל ממשחקים מיותרים ומצד שני אני מרגישה שזה תכף מתפספס לי... איך מתנהגים בהתחלות??משחקים משחקים?נותנים מהלב? עזרה!!!!!!!!!!!!!!!

אל תשחקי משחקים

ואל תתני שישחקו בך תהיי פשוט את.זה שכל הקשרים האחרונים לא צלחו זה מעיד שתחושות הבטן שלך נכונות והם לא היו מתאימים לך.לכשימצא האחד אני בטוח שתזרמי איתו והכל יסתדר.

שלום FAN

מהמעט שכתבת נראה כי הבעיה היא אצלך בכך שאת לא יודעת או בטוחה מספיק בזוגיות הנרקמת ואת ממהרת להפסיקה בטרם עת. עצתי אלייך לפנות לאנשי מקצוע בתחום הזוגיות לקבלת "טיפים" בונים. אשמח גם אני להיות לעזר ככל שאוכל. בברכה רמי

אל תשחקי משחקים

ואל תתני שישחקו בך תהיי פשוט את.זה שכל הקשרים האחרונים לא צלחו זה מעיד שתחושות הבטן שלך נכונות והם לא היו מתאימים לך.לכשימצא האחד אני בטוח שתזרמי איתו והכל יסתדר.

באמת חשוב שתהיי

את,‏ זירמי בטבעיות במערכת יחד עם בן זוגך...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר