עוצו לי עיצה

היי הדס..היי לכולם..כפי שאת זוכרת אותי.הבחורה הגרושה שניפרדה מהצעיר והכירה מישהו מאוד נחמד וטוב..הבעייה של הריח לא ניפתרה..ויש עוד בעייה שסיפרתי לך שאני חושדת בבחור שהוא הומו..לפי הדיבור שלו..ולפי ההתנהגות..איך אפשר לזהות הומו?התנהגות מאוד מוזרה שלא ניתקלים בה הרבה..למשל בנשיקות הוא מהיר מאוד..כאילו שהוא בא לטרוף איזה טרף,ולא מנשק בפה רק בצוואר..ושני פגישות מודיע לי שאוהב אותי..כל הודעה כותב.אני רוצה שתהיי לצידי.אהובתי..קשה לי להאמין..נורא דחה אותי הדבר הזה..שלחתי לו הודעה שאני לא מוכנה להמשיך..האם עשיתי נכון?

פששששש ... איזה כבוד את נותנת לי, חבל שבפורום פוליטיקה אני לא זוכה לכזה כבוד

תשמעי לא נחנתי בחושים לזהות הומואים ו/או לסביות זה גם נוגד משהו מאוד חזק אצלי שאין לעשות הכללות בין בני אדם ואף אחד לא דומה למשנהו גם לא הומואים ו/או לסביות כל אחד הוא אדם מיוחד, עולם ומלואו בפני עצמו. בקשר אליך ... תגידי מה את עוד "תקועה" שם לא החלטת כבר לעזוב אותו מזמן? הוא לא מרגיש לך מתאים מה זה משנה למה תסמכי על האינטואיציות שלך ותעברי הלאה אל תתפשרי זה יכול לעלות לך ביוקר אחר כך אולי הוא לא הומו ויש סיבה אחרת למוזרות שלו, לכי תדעי ... מה זה משנה ... למה להכניס ראש בריא למיטה חולה, במיוחד שאת לא דלוקה עליו, אז מה את עוד חושבת עליו? רק בגלל שאת לבד עכשיו? זה יעבור ... אל תתפשרי ... לפי כל מה שאת מתארת גם אני הייתי מתרחקת ממנו בבהלה, אין לי מושג למה אבל גם לי זה לא מריח טוב. אני חושבת שבזבזנו יותר מדי מילים על הפצייאנט תעבירי הלאה...

יפה שסגרת את העניין איתו

עצם הסיבה שהוא דוחה אותך מספיקה אותך לדחות אותו בעניין ההומו יש כאן משהו מוזר, כי הומואים מאוד מקפידים על ניקיון ולבוש [ככה אומרים].צורת הדיבור שלהם נשית .

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

פעלת נכון.‏ חשוב

מאוד שתהיי שלמה עם בחירתך.

היי יסמין

פעלת נכון, לא היית בטוחה מלכתחילה במערכת הקשר ועלו לך גם שאלות ותלונות לגביו, שוב פעלת נכון וכמו האמרה האומרת "טוב שעה אחת קודם" בהצלחה

פששששש ... איזה כבוד את נותנת לי, חבל שבפורום פוליטיקה אני לא זוכה לכזה כבוד

תשמעי לא נחנתי בחושים לזהות הומואים ו/או לסביות זה גם נוגד משהו מאוד חזק אצלי שאין לעשות הכללות בין בני אדם ואף אחד לא דומה למשנהו גם לא הומואים ו/או לסביות כל אחד הוא אדם מיוחד, עולם ומלואו בפני עצמו. בקשר אליך ... תגידי מה את עוד "תקועה" שם לא החלטת כבר לעזוב אותו מזמן? הוא לא מרגיש לך מתאים מה זה משנה למה תסמכי על האינטואיציות שלך ותעברי הלאה אל תתפשרי זה יכול לעלות לך ביוקר אחר כך אולי הוא לא הומו ויש סיבה אחרת למוזרות שלו, לכי תדעי ... מה זה משנה ... למה להכניס ראש בריא למיטה חולה, במיוחד שאת לא דלוקה עליו, אז מה את עוד חושבת עליו? רק בגלל שאת לבד עכשיו? זה יעבור ... אל תתפשרי ... לפי כל מה שאת מתארת גם אני הייתי מתרחקת ממנו בבהלה, אין לי מושג למה אבל גם לי זה לא מריח טוב. אני חושבת שבזבזנו יותר מדי מילים על הפצייאנט תעבירי הלאה...

עוצו עיצה

הדס..חלילה אני לא עושה הכללות..אבל כשזה מדובר בזוגיות של גבר ואישה.חשוב מאוד לעשות הכללות..יום טוב..

יום מעולה מותק

כשאת באה לבחור בן זוג את אכן רשאית לעשות את כל ההכללות העולות על דעתך בהתאם לאינטואיציות שלך, לניסיון החיים שלך ולכל מה שעולה על דעתך. תמיד תסמכי על עצמך

עוצו לי עיצה

היי הדס..היי לכולם..כפי שאת זוכרת אותי.הבחורה הגרושה שניפרדה מהצעיר והכירה מישהו מאוד נחמד וטוב..הבעייה של הריח לא ניפתרה..ויש עוד בעייה שסיפרתי לך שאני חושדת בבחור שהוא הומו..לפי הדיבור שלו..ולפי ההתנהגות..איך אפשר לזהות הומו?התנהגות מאוד מוזרה שלא ניתקלים בה הרבה..למשל בנשיקות הוא מהיר מאוד..כאילו שהוא בא לטרוף איזה טרף,ולא מנשק בפה רק בצוואר..ושני פגישות מודיע לי שאוהב אותי..כל הודעה כותב.אני רוצה שתהיי לצידי.אהובתי..קשה לי להאמין..נורא דחה אותי הדבר הזה..שלחתי לו הודעה שאני לא מוכנה להמשיך..האם עשיתי נכון?

ב"ה

הכל משמים- אם את לא רוצה משהו ונפרדת ממנו- לבריאות- אבל להבא אני מציע לך לחפש משהו עם שידוך- תאמיני לי הברכות לכל הדברים ובמיוחד לחבר שני אנשים שהם בכלל לא מכירים אחד את השני- אולי כמה חודשים מקסימום כמה שנים- אבל באמת להכיר מי השני- הרי את עצמי אני בקושי מכיר אז איך משהו אחר יכיר אותי- זה רק אלוקים מחבר זוגות - וכמובן שכששומעים בקולו ועושים מצוות אז הוא עוזר יותר- בהצלחה. את לא חייבת להיות דתיה- רק לדוגמא לשמור שבת - אני לדוגמא לא דתי אבל שומר שבת פחות או יותר- משתדל לאכול כשר אבל לא אגיד לך שאני דתי- התחתנתי עם שדוך ולמדו אותי הלכות אנחנו שומרים טהרה- אבל ממש לא הרבה מעבר לזה- אני לא אגיד לך שכל הדתיים הם 100 אחוז אבל יש מה ללמוד מהם בקטע הזה של הברכה מאלוקים- תאמיני לי יש בורא לעולם - ואם שומעים לו הוא עוזר לנו- בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר