עזרה בחיי האהבה (או שאין)

שלום אני חייל לוחם בן 21 אני לא מצליח למצוא אהבה בחיים לא יצאתי עם בחורה בחיים לא שכבתי או נישקתי אף בחורה וזה לא נורמאלי בגיל שלי!!!! שלא תבינו לא נכון אני לא נראה רע בכלל ויש לי מלאא מלא חברים שבקביעות אנחנו יוצאים ומבלים הבעיה שאני בישן עם בחורות זה משגע אותי מה לא בסדרררר איתייי מה אני צריך לעשות זה משגע אותי עד שאני פעם בשבועיים בבית אני מעביר את הסופש רק עם חברים בלי אהבה !!!

ומה כן נורמלי ?

עזוב אותך משטויות אז אתה בישן אז מה יש הרבה בנות שאוהבות בנים בישנים סבלנות ... עוד יהיו לך חיים מעניינים ויפים אני בטוחה אם באמת יש לך חברים ואתה מסתדר עם אנשים ורק קצת ביישן הכל יסתדר. ותאמין לי הכל יסתדר גם אם לא היית נראה טוב כמו שאתה כותב. רק סבלנות ובינתיים יש את יד ימין מכל מה שכתבו בפורומים הגברים לא מפסיקים להשתמש בה גם אחרי החתונה... אז סבלנות והתחום של מה נורמלי הוא מאוד מאוד רחב אז תפםיק לסבול ותהנה מהחיים וממה שכן יש לך.

מאפה את מבינה

למה בת כמה את בכלל

לא משנה הגיל

משנה התרגיל ולמה התוקפנות לאיזו תגובה כן ציפית

אם אתה מעוניין בתגובות של צעירים וצעירות בלבד

יש פורום 20 + 30 + 40 + לך תכתוב שם אולי גם ישחק לך המזל אבל בחייאת שלק אותה פחות תוקפני זה לא מושך בישנות כן תוקפנות לא שלך סבתוש הדסוס

שלום אני חייל לוחם בן 21 אני לא מצליח למצוא אהבה בחיים לא יצאתי עם בחורה בחיים לא שכבתי או נישקתי אף בחורה וזה לא נורמאלי בגיל שלי!!!! שלא תבינו לא נכון אני לא נראה רע בכלל ויש לי מלאא מלא חברים שבקביעות אנחנו יוצאים ומבלים הבעיה שאני בישן עם בחורות זה משגע אותי מה לא בסדרררר איתייי מה אני צריך לעשות זה משגע אותי עד שאני פעם בשבועיים בבית אני מעביר את הסופש רק עם חברים בלי אהבה !!!

חייל 21..

היי, מאד התרשמתי ממה שכתבת. אני חושבת שהביישנות שלך עושה אותך כל כך מיוחד!.. אם תהייה מעוניין להכיר אני אשמח. המייל שלי: mamosh1000@walla.co.il

אם היית יותר נחמד לסבתוש הדסוס

אולי סבתוש הדסוס היתה מסדרת לך מישהי ... סבתוש הדסוס מכירה הרבה כוסיות חמודות אבל פיספסת את ההזדמנות שלך פעם הבאה תזכור את הפתגם והדרת פני זקן

אחלה תרגיל לתפוס זיונים... ויש אחד יותר טוב

תגיד שאתה הומו, ואז בכלל תראה איך שכולן מתנפלות עליך כדי להחזיר אותך בתשובה..

אם היית יותר נחמד לסבתוש הדסוס

אולי סבתוש הדסוס היתה מסדרת לך מישהי ... סבתוש הדסוס מכירה הרבה כוסיות חמודות אבל פיספסת את ההזדמנות שלך פעם הבאה תזכור את הפתגם והדרת פני זקן

סבתא

סבתא הדסה תסדרי לי ברצינות

חייל 21..

היי, מאד התרשמתי ממה שכתבת. אני חושבת שהביישנות שלך עושה אותך כל כך מיוחד!.. אם תהייה מעוניין להכיר אני אשמח. המייל שלי: mamosh1000@walla.co.il

בת כמה את

סתם שאלה ומאיפה את

חייל...

היא השאירה לך מייל. תפעיל את הראש ותשאל אותה את כל זה שם....

סבתא

סבתא הדסה תסדרי לי ברצינות

בכיףףף

יש לי הרבה חברות אנחנו נפגשות כל יום ראשון במועדון השכונתי סורגות, תופרות, מרכלות ומעלות זכרונות והזכרונות מאוד מאוד מחרמנים ... לא לזלזל טווח הגילאים 73 עד 86 יש לי ארבע חברות מכיוון שפעם הייתי מאוד שובבה אז גם החברות שלי כאלו והן יודעות את כל התרגילים ... אז רק תגיד את מי אתה רוצה ? את זאת שצובעת את השיער לבלונד את זאת שצובעת את השיער לשחור את זאת שצובעת את השיער לחום את זאת שהשאירה את השיער טבעי או את כולן יחד

אתה חייל שלא הייתי רוצה לפגוש

ניסיתי לעזור לך בהתחלה מכל הלב ולעודד אותך והגבת בתוקפנות סתם !!! משמע אתה רק מחפש זיונים !!! ואתה נשמע גם מאוד לחוץ, לא חכם ואולי גם אגרסיבי ואולי לא תכבד את הרצונות של הבחורה שתבוא לפגוש אותך. לא הייתי מתקרבת אליך!!!

מה?

על מה את מדברת? לא הגבתי פה עוד.. לא יודע למה את חושבת את כל זה אבל את לא בכיוון...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר