פסק זמן

פסק זמן

מה בדיוק יכול לקרות?את יכולה לפרט?ואיך בדיוק הוא אמור לדעת שיהיה לי מישהו שגדול ממני ב12 שנים?

יסמין

יסמין..מה שלומך ? ראשית : זה לא את זה אתה.. אם יהיה לך גבר מבוגר ממך ב-12 שנים הוא יעלב וירגיש קטנצ'יק. יש לו הרגשה שהוא יכול לעשות מה שבא לו איתך. מתי שבא לו הוא יהיה איתך מתי שלא הוא יבקש פסק זמו. פסק זמן זה סתם תרוץ עלוב לקטע שמסתיים. הוא מרגיש שאת מונחת בכיסו. וברגע בו יהיה לך גבר מבוגר הוא יבין שאת לא איזה ילדונת איתה הוא יכול לשחק משחקים מתי שבא לו. אז לא יהיה מבוגר ב-12 שנים,שיהיה אחד נחמד גבר-גבר איתו תפתחי קשר רציני וטברגע בו הילד ישמע על זה הוא ירוץ אליך על 8 . ככה זה. הוא מרגיש שהוא עושה לך טובה. את רוצה שכך יחשבו עליך ??? ובנוסף : את מציינת ש-גבר צעיר ממך בכך וכך שנים או גבר מבוגר ממך בכך וכך נים למה ???

פסק זמן

אני בחורה גרושה..הייתי בקשר עם בחור רווק שקטן ממני ב12 שנים..קשר מדהים של 7 חודשים..לאחרונה הבחור התחיל להיות קר אליי..הרגשתי שעובר עליו משהו..כששאלתי מה קורה..הוא אמר לי שהוא רוצה פסק זמן..אמרתי לו שאין לי בעייה.השאלה שלי היא למה הפסק זמן הזה טוב? נורא ניקשרנו האחד לשני..ואני מאמינה שגם הוא ניקשר..אין לי מושג לכמה זמן הוא רוצה לעשות את הפסק זמן..כי לא שאלתי..לא יודעת אם להתקשר ולשאול..או פשוט לתת לו את הזמן..מה עושים? אני נורא מתגעגעת אליו..

יסמין שלום

יפה ונחמד שיש לך בן זוג כל כך צעיר, אבל, האם את חושבת שבאמת יש לזה עתיד כשהפרש הגילאים גדול והבחור רווק?. על פי הבקשה שלו ל "פסק זמן" לא נראה לי שזה הולך להצליח. אני משוכנע שלא יחסרו גברים טובים ויציבים בעמדתם איתם תוכלי לרקום קשר שיוביל אותך לזוגיות אמיתית וטובה.(את לא צריכה להתפשר בעיניין). מאחל לך את כל הטוב שבעולם. רמי

ראי זאת כפרידה ותתמודדי

זה לא פייר מה שהוא עושה לך לא טוב לו בקשר מהסיבות שלו אבל הוא לא בטוח שתהיה לו אופציה יותר טובה בהמשך אז הוא אומר לך פסק זמן. פסק זמן אומר מי שחושש להשאר לבד. מגיע לך יותר טוב מבחור שאת פשרה עבורו. סליחה אם הייתי בוטה מדי אבל זה פשוט לא פייר מה שהוא עושה לך.

http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker

http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker http://www.onlinebeatmakingsoftware.com beat maker
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר