פסק זמן

פסק זמן

אני בחורה גרושה..הייתי בקשר עם בחור רווק שקטן ממני ב12 שנים..קשר מדהים של 7 חודשים..לאחרונה הבחור התחיל להיות קר אליי..הרגשתי שעובר עליו משהו..כששאלתי מה קורה..הוא אמר לי שהוא רוצה פסק זמן..אמרתי לו שאין לי בעייה.השאלה שלי היא למה הפסק זמן הזה טוב? נורא ניקשרנו האחד לשני..ואני מאמינה שגם הוא ניקשר..אין לי מושג לכמה זמן הוא רוצה לעשות את הפסק זמן..כי לא שאלתי..לא יודעת אם להתקשר ולשאול..או פשוט לתת לו את הזמן..מה עושים? אני נורא מתגעגעת אליו..

ראי זאת כפרידה ותתמודדי

זה לא פייר מה שהוא עושה לך לא טוב לו בקשר מהסיבות שלו אבל הוא לא בטוח שתהיה לו אופציה יותר טובה בהמשך אז הוא אומר לך פסק זמן. פסק זמן אומר מי שחושש להשאר לבד. מגיע לך יותר טוב מבחור שאת פשרה עבורו. סליחה אם הייתי בוטה מדי אבל זה פשוט לא פייר מה שהוא עושה לך.

פסק זמן.

תודה לך הדס שענית לי..הבחור שלח לי הודעה שהוא לא שכח אותי..האם הוא מתכוון באמת?

ליסמין

הדגשת את עניין פער הגילים ביניכם ואיך אני יכולה לדעת אם זה מה שמפריע לו או שיש לו עכשיו אופציה לקשר עם מישהי אחרת או שהוא כבר בקשר עם מישהי אחרת מה שבטוח זה שהוא לא בטוח בקשר אליך ומנסה לשמור אותך מחכה לו למקרה שיתחרט. אני חושבת שזה מאוד לא פייר. גם ככה פרידה זה תהליך קשה לצד שלא יוזם אז מה הוא עושה ? הוא מנסה להחזיק את המקל משני הקצוות שלו גם בודק אופציות אחרות וגם מנסה לשמור אותך מחכה לו. זה פשוט לא פייר. כל אחד עושה מה שטוב לו והשאלה הנשאלת היא מה טוב ליסמין האם יסמין מוכנה להתפשר על גבר שלא בטוח לגביה, שהיא פשרה עבורו. רק את יודעת את התשובות.

פסק זמן

היי הדס..יש לציין שבפסק הזמן הזה הכרתי מישהו מדהים..שמבוגר ממני ב3 שנים..רציני מאוד..מכובד ..אבל קשה לי עדיין עם זה...הבחור הצעיר אמר לי שהוא לא יודע איך להסביר לי את זה..כניראה שפיתח אליי רגשות והוא לא בטוח..לפי מה שהבנתי ממנו..אבל מנסה כמה שיותר לשכוח..

פסק זמן.

בנושא פער הגילאים ה ממש לא מפריע לו .כי גם ככה אני ניראת צעירה לגילי.

פסק זמן

היי הדס..יש לציין שבפסק הזמן הזה הכרתי מישהו מדהים..שמבוגר ממני ב3 שנים..רציני מאוד..מכובד ..אבל קשה לי עדיין עם זה...הבחור הצעיר אמר לי שהוא לא יודע איך להסביר לי את זה..כניראה שפיתח אליי רגשות והוא לא בטוח..לפי מה שהבנתי ממנו..אבל מנסה כמה שיותר לשכוח..

את רואה הכל לטובה !!!!!!!!!!!!!!!!!

עזבי את פער הגילאים זה שזה לא מפריע לו זה רק יותר מראה שהוא לא בטוח לגביך אל תתפשרי עם מי שמתפשר עליך קשר צריך להיות הדדי ככה אני חושבת הכרת מישהו חדש נפלא לכי על זה לאט לאט ואם לא ילך איתו כי זה מוקדם מדי והלב שלך עוד מתגעגע ילך עם מישהו אחר תתנתקי לגמרי מהקשר הקודם ואל תסתכלי אחורה אל תתני לו להחזיק אותך תלויה באויר תתקדמי ...

לשכוח לוקח זמן

וזה לא יקרה כל עוד אתם בקשר הייתי מתנתקת לחלוטין.

את רואה הכל לטובה !!!!!!!!!!!!!!!!!

עזבי את פער הגילאים זה שזה לא מפריע לו זה רק יותר מראה שהוא לא בטוח לגביך אל תתפשרי עם מי שמתפשר עליך קשר צריך להיות הדדי ככה אני חושבת הכרת מישהו חדש נפלא לכי על זה לאט לאט ואם לא ילך איתו כי זה מוקדם מדי והלב שלך עוד מתגעגע ילך עם מישהו אחר תתנתקי לגמרי מהקשר הקודם ואל תסתכלי אחורה אל תתני לו להחזיק אותך תלויה באויר תתקדמי ...

פסק זמן

יש לציין שזה קרה לו אחרי שהיינו סוף שבוע בצימר..תודה רבל לך הדס מאוד עזרת לי ועודדת אותי..

ובכל זאת אחדד - פסק זמן הדבר הכי אגואיסטי שיש

היה לי חברה שהיה לה חבר מההתחלה היו לה ספיקות לגביו מכל מיני סיבות אבל מכיוון שהוא היה בחור טוב והכל היא משכה שנתיים, הוא אהב אותה והיא אמללה אותו ואת עצמה בלי סוף, כי היא לא ממש היתה סגורה עליו. רק החוסר בטחון שלה שלא רצתה להיות לבד גרם לה להשאר איתו, אחר כך היא בקשה פסק זמן והוא חיכה לה, מסכן והוא כל הזמן חשב שהיא אוהבת אותו, ככה זה שאתה אוהב אתה בטוח שהשני גם אוהב אותך ומוצא אלף סיבות למה זה לא הולך חוץ מהסיבה הפשוטה. אני ידעתי את האמת ולא יכולתי להגיד לו כלום והוא חיכה לה והם חזרו ואז שוב נפרדו ושוב חזרו עד שזה נגמר כבר לא זוכרת איך. שהוא ישאר עם הפסק זמן שלו לבד הוא שלא יודע להחליט ואת תתקדמי הלאה בהצלחה.

פסק זמן

את צודקת בהחלט..בדרך כלל קשה לי לחזור למישהו שרוצה פסק זמן או שרוצה להיפרד..קרה לי בעבר עם מישהו גם צעיר שהייתי איתו בקשר והוא לא היה סגור על עצמו..ניפרדנו.וכשרצה לחזור אליי סירבתי..אפילו אחרי שנה לא שכח אותי וניסה לחדש את הקשר אבל לי היה לא טוב עם זה לחזור..אני מאמינה שגם במקרה הזה אם הבחור ירצה קשר שוב..לא יהיה לי את האומץ לחזור אליו..מתוך ניסיון אני אומרת..כי החשק אליו גם יורד..ואני מתחילה לפתח רגשות למישהו אחר..

מי שלא רוצה אותך לא שווה אותך

FUCK HIM גם אני לא מאמינה בלחזור אחורה.

ראי זאת כפרידה ותתמודדי

זה לא פייר מה שהוא עושה לך לא טוב לו בקשר מהסיבות שלו אבל הוא לא בטוח שתהיה לו אופציה יותר טובה בהמשך אז הוא אומר לך פסק זמן. פסק זמן אומר מי שחושש להשאר לבד. מגיע לך יותר טוב מבחור שאת פשרה עבורו. סליחה אם הייתי בוטה מדי אבל זה פשוט לא פייר מה שהוא עושה לך.

גם ‏ אני עברתי את זה..

שבעה חודשים זה המון זמן,‏ אבל כשהבחור ניהיה קר אלייך ועוד מבקש פסק זמן אז בכלל זה מראה שהוא רוצה בפרידה.‏ אני עברתי את זה,‏ זה לא נעים אבל ככה זה,‏ כשמישהו אומר פסק זמן אז הכוונה לפרידה.‏ באמת מגיע לך מישהו שראוי לך יותר..בהצלחה..

פסק זמן

אני בחורה גרושה..הייתי בקשר עם בחור רווק שקטן ממני ב12 שנים..קשר מדהים של 7 חודשים..לאחרונה הבחור התחיל להיות קר אליי..הרגשתי שעובר עליו משהו..כששאלתי מה קורה..הוא אמר לי שהוא רוצה פסק זמן..אמרתי לו שאין לי בעייה.השאלה שלי היא למה הפסק זמן הזה טוב? נורא ניקשרנו האחד לשני..ואני מאמינה שגם הוא ניקשר..אין לי מושג לכמה זמן הוא רוצה לעשות את הפסק זמן..כי לא שאלתי..לא יודעת אם להתקשר ולשאול..או פשוט לתת לו את הזמן..מה עושים? אני נורא מתגעגעת אליו..

יסמין

מה שלומך? פסק זמן זה בערך : סיום הזמן. הבחור צעיר ממך ,,האם היו לו כוונות רציניות איתך ? אני מציע לך להיות בקשר עם אדם מבוגר ממך ב-12 שנים ותראי מה יקרה לבחור הצעיר ממך ב12 שנים. את יכולה להחזיר אותו במהלך קטן אחד. אבל בתכלס : את צריכה את הקטע הזה ? אם זה להעביר את הזמן אז סבבה. אם זה לקטע רציני אז זה לא זה ולא בגלל פער הגילאים בכלל לא. פשוט לא הבחנת עד כה בין אהבה לתאווה במקרה שלו. תבדקי...

פסק זמן

מה בדיוק יכול לקרות?את יכולה לפרט?ואיך בדיוק הוא אמור לדעת שיהיה לי מישהו שגדול ממני ב12 שנים?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר