אני מתחיל להתאהב בידידה טובה מאוד שלי

אני מתחיל להתאהב בידידה טובה מאוד שלי.. ואני לא יודע מה לעשות, היא כל הזמן מקללת מי שהיא דלוקה עליו והוא התעלם ממנה ולפעמים יש רגעים שאני בטוח שיש בינינו משהו אבל אני מפחד לעשות צעד ושבסוף יתברר שטעיתי ושהיא לא מרגישה כלום ושאני ידפוק את החברות שלנו.. מה לעשות?!

דבר איתה גלויות

תביע את רגשותייך אליה אם היא בחורה עם ראש וגם אם היא תסרב לך זה לא אמור לפגוע בידידות שלך איתה,ואם זה יפגע בידידות שלכם משמע שהיא לא ממש ידידה טובה מאוד כדבריך. אם לא תנסה לא תדע. בהצלחה.

שימי, אתה

צודק. ע"י שיחה שלו איתה הוא יוכל לדעת במה דברים אמורים.

הקשב ולמד משימי. מאז גורש (אישתו העיפה אותו) הוא מסתובב בפורומים בתקווה למצוא ישבן .הקשב ולמד

שימי, אתה

אבישג מדוע בעלך מלקט בשדות זרים?

אני מתחיל להתאהב בידידה טובה מאוד שלי.. ואני לא יודע מה לעשות, היא כל הזמן מקללת מי שהיא דלוקה עליו והוא התעלם ממנה ולפעמים יש רגעים שאני בטוח שיש בינינו משהו אבל אני מפחד לעשות צעד ושבסוף יתברר שטעיתי ושהיא לא מרגישה כלום ושאני ידפוק את החברות שלנו.. מה לעשות?!

תמיד טענתי

שידידות בין המינים לרוב נדיר שתישאר אפלטונית. איכשהו, מתישהו, צד אחד תמיד רוצה יותר. דבר איתה גלויות אין ברירה, אם אתה מתאהב בה ברור שמה שהיה עד כה בינכם כבר לא יחזור. אל תחשוש, תחשוב מה האלטרנטיבות שעומדות בפניך, בכל מקרה כשמתפתחים רגשות רומנטים אי אפשר להמשיך קשר כמעט באופן חד סיטרי, זה לא עובד.

דבר איתה גלויות

תביע את רגשותייך אליה אם היא בחורה עם ראש וגם אם היא תסרב לך זה לא אמור לפגוע בידידות שלך איתה,ואם זה יפגע בידידות שלכם משמע שהיא לא ממש ידידה טובה מאוד כדבריך. אם לא תנסה לא תדע. בהצלחה.

אתה טועה לגמרי

מה קשור אליה? להפך אם היא הוגנת אולי תנסה למזער את היחסים האלה כדי לא לפגוע בו, אלא אם כן גם לה יש רגשות רומנטים לא ברורים כלפיו. תחשוב עליו איך הוא יוכל להמשיך להתנהל איתה על תקן 'ידיד'? הוא עלה שלב.

תמיד טענתי

שידידות בין המינים לרוב נדיר שתישאר אפלטונית. איכשהו, מתישהו, צד אחד תמיד רוצה יותר. דבר איתה גלויות אין ברירה, אם אתה מתאהב בה ברור שמה שהיה עד כה בינכם כבר לא יחזור. אל תחשוש, תחשוב מה האלטרנטיבות שעומדות בפניך, בכל מקרה כשמתפתחים רגשות רומנטים אי אפשר להמשיך קשר כמעט באופן חד סיטרי, זה לא עובד.

יודע מה?

ידידות בין גבר לאשה אין חיה כזאת. זה סתם מושג פלצני, קוראים לזה: זיון לא ממומש

אתה טועה לגמרי

מה קשור אליה? להפך אם היא הוגנת אולי תנסה למזער את היחסים האלה כדי לא לפגוע בו, אלא אם כן גם לה יש רגשות רומנטים לא ברורים כלפיו. תחשוב עליו איך הוא יוכל להמשיך להתנהל איתה על תקן 'ידיד'? הוא עלה שלב.

אז מה את מציעה בדיוק?

דווקא אולי זה יתרום לקשר הדוק.

שימי, אתה

תודה אבישג חמודה לא שמעתי ממך זמן רב.

אז מה את מציעה בדיוק?

דווקא אולי זה יתרום לקשר הדוק.

תקרא את מה שהצעתי

בדיוק כמוך לשים את זה על השולחן - אם היא בעניין נהדר ומה טוב. ומה אם היא לא, איך בדיוק לדעתך האידיליה תמשיך לשרור שם? המציאות מוכיחה אחרת, השכל הישר גם. הידידות תיפגע בכל מקרה, אין קשר עד כמה היא ידידה טובה או לא, תבין בנקודה הזו היא לא בעסק

אל אבל אל תתאהב בה זה יזיק לך.. נעם..

א. זה כואב זה כזה כואב שאתה לא מבין.. בסוף אתה מגלה שאתה כלום מבחינתה ואז הרגש שלך נבנה ונבנה ואז מה... קורה דבר שלא ציפית.. היא לא אוהבת אותך. ב. כן.. היא תנסה להיות איתך אם כן.. בסוף היא תאמר לך שאין לה רגשות כלפיך וזה הכי יפגע בך.. מהררר אבל מהרר תרד מזה כדי שלא תפגע שלא תיפול כמו שאני נפלתי לא מומלץ

שימי, אתה

היי שימי.

מה שלומך? סומכת עליך שאתה מבין את אי נוכחותי הרבה כאן בפורומים בימים האחרונים... (חבל שבוואלה לא מטפלים בדברים שמהווים מטרד לגולשים).. מבין למה התכוונתי? שיהיה לך המשך שבוע נעים..

יודע מה?

ידידות בין גבר לאשה אין חיה כזאת. זה סתם מושג פלצני, קוראים לזה: זיון לא ממומש

לא מסכים איתך

יש לי שתי ידידות ואין לי ולהן שום מטרה אחרת מלבד היותנו ידידים,אני תמיד מוכן לעזור להן אם צריך וכן להפך.

היי שימי.

מה שלומך? סומכת עליך שאתה מבין את אי נוכחותי הרבה כאן בפורומים בימים האחרונים... (חבל שבוואלה לא מטפלים בדברים שמהווים מטרד לגולשים).. מבין למה התכוונתי? שיהיה לך המשך שבוע נעים..

אבישג לא צריך

לתת לנשמה תועה להפריע לנו בחיים פשוט להתעלם
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר