תיסבוך המאה

יש לי בעיה קטנה, ואני מקווה שתוכלו להביע חוות דעה ואף עצות. לי יש בן זוג כבר כמעט חצי שנה. שלושת החודשים הראשונים היו מדהימים, פשוט מעל ומעבר... הוא היה מקסים ואוהב ואני אהבתי אותו. הרגשתי כאילו אני מוכנה לתת לו את כל העולם. עכשיו זה כבר שונה, והקשר שלנו מבוסס בעיקר על "הזדמנויות" ו,נסיונות". בעיות מפה ועד הודעה חדשה... מרוב הזמן שביליתי איתו הזנחתי את החברות שלי, הידידים שלי וכמעט כל תחומי העניין שלי. הפכתי לאדם שונה לגמרי, הייתי פשוט אומללה מבלי לדעת למה... עכשיו מכשהבנתי, חזרתי קצת לשגרת החיים שלי, ומפחידה אותי בעיקר העובדה שאני אוהבת אותה יותר משאני אוהבת להיות איתו. בנוסף לכך הוא נורא קנאי, ולא מזמן חזרתי לקשר עם ידיד נורא טוב שלי, שהוא בעצמו נשוי. אנחנו מבלים יחסית הרבה זמן יחד, צוחקים נהנים, ואני פשוט מאושרת! החלק הבעייתי פה הוא שאשתו התחילה קצת לקנא, ואם הייתי במקומה הייתי נאלצת להסכים איתה. למרות שאף פעם לא היה ביני ובינו שום מגע מיני, כמעט ולא היה מגע בכלל חוץ מחיבוק ידידותי פה ושם, זה עדיין לא מרגיש לי לגמרי בסדר. אני יודעת שאנחנו לא עושים שום טעות ושזה לגמרי בסדר מצידנו להפגש, אך עדיין יש למצב הזה את ההשלכות שלו. אין לי שמץ של מושג מה אני עושה עם החבר ואיך אני מתקנת את המצב בנינו, ואין לי מושג איך אני יכולה להמשיך לשמור על קשר טוב עם הידיד שאני כל כך מעריכה מבלי שזה יהרוס שום דבר מסביב. למישהו יש עצה?

יהרוס למי?

לך או לאשתו? תתבגרי!

יודעת מה

התסבוכת העיקרית כאן? עצם היותך ידידה טובה מאוד של בחור נשוי!. עשי טובה לעצמך ולו וצאי מזה!...

דעתי

"מרוב הזמן שביליתי איתו הזנחתי את החברות שלי, הידידים שלי וכמעט כל תחומי העניין שלי. הפכתי לאדם שונה לגמרי, הייתי פשוט אומללה מבלי לדעת למה..." ממה שכבת פה עולה שהחבר שלך ממש לא טוב בשבילך, תצטרכי לאסוף כח ולעזוב אותו גם אם לא בא לך להשאר לבד, כי איתו זו תהיה רק אומללות. לגבי הידיד הנשוי ... נראה שאת מאוהבת בו והוא נשוי, אז ... בעיה !!! אני בטוחה שיש עוד מספר גברים חביבים ופנויים בעולם הזה, קצת סבלנות הכל הסתדר, אבל קודם כל תעזבי את החבר הזה שגורם לך להרגיש לא טוב. בהצלחה

תגובה

יש לי תחושה שאת תמיד הולכת על הקצה בין הזוגיות לאי זוגיות. שבבחירות שלך, את עושה את הבחירות לא לגמרי בשביל עצמך. את עושה את הבחירות הלא נכונות, אולי באופן בלתי מודע כדי להוכיח לעצמך משהו. תחשבי על זה

יודעת מה

התסבוכת העיקרית כאן? עצם היותך ידידה טובה מאוד של בחור נשוי!. עשי טובה לעצמך ולו וצאי מזה!...

קודם כל אבישג צודקת ובנוסף

קחי בחשבון שהידידות שלך איתו יכולה לסבך את הנישואין שלו וחבל.וזה שאין ביניכם מגע מיני זה רק ענין של זמן והתסבוכת תהא גדולה יותר גדולה פני את רגשותיך לקשר בריא יותר. לגבי החבר לדעתי זה נגמר וחבל למשוך זוגיות זה דבר נפלא אבל לא ללכת לאיבוד ולא לשכוח את סביבתך מפני שאם תיפרדי תישארי לבד.

תודה שימי. ואתה

נתת כאן את הנימוק הנכון לנושא...

דעתי

"מרוב הזמן שביליתי איתו הזנחתי את החברות שלי, הידידים שלי וכמעט כל תחומי העניין שלי. הפכתי לאדם שונה לגמרי, הייתי פשוט אומללה מבלי לדעת למה..." ממה שכבת פה עולה שהחבר שלך ממש לא טוב בשבילך, תצטרכי לאסוף כח ולעזוב אותו גם אם לא בא לך להשאר לבד, כי איתו זו תהיה רק אומללות. לגבי הידיד הנשוי ... נראה שאת מאוהבת בו והוא נשוי, אז ... בעיה !!! אני בטוחה שיש עוד מספר גברים חביבים ופנויים בעולם הזה, קצת סבלנות הכל הסתדר, אבל קודם כל תעזבי את החבר הזה שגורם לך להרגיש לא טוב. בהצלחה

אולי כדאי לסדר לה את שימי? אבל במחשבה שניה הוא כבר נזרק פעם אז לא יפה להכשילה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר