למנהלי הפורום "יחסים" איפה השיוויון??!!

אם מצאתם לנכון להקצות פורום מיוחד ללסביות, עם כל האפשרויות לפרסם הודעות כולל הכרויות, ותבורכו על כך, מדוע לא מצאתם לנכון להקצות פורום דומה להומוסקסואלים??? או אולי פורום משותף לסביות/הומו (גאים) ?? ושלא תבינו לא נכון, אני לא הומו אבל אני דוגל בחופש ובבחירתו המינית של כל אדם, וכך מקבל אותו, כולל לסביות והומוסקסואלים. מוגש לכם באהבה, כחומר חשוב למחשבה, מהאחד שתמיד רק אופטימי, ראובן אליהו הירושלמי.

מסכימה עם כל מילה

פתיחת פורום חדש

קודם כל - אין דבר כזה "פורום יחסים". "יחסים" היא בסך הכל קטגוריה שתחתיה מקובצים כמה פורומים. כשנפתח פורום חדש הוא מוקצה לכמה קטגוריות, כדי שיהיה נוח יותר למצוא אותו. שנית, וחשוב יותר - פורומים נפתחים לא בגלל שהנהלת הקהילות מחליטה לפתוח אותם אלא כשיש יוזמה של גולשים לפתיחת פורום מסוים ובעיקר - כשיש אדם המוכן לנהל את הפורום. אני לא פותחת פורום בלי שיהיה לו מנהל, ויהיה הנושא חשוב, מעניין או רלוונטי ככל שיהיה. אם יהיה מי שיהיה מעוניין לנהל פורום הומוסקסואלים - אפתח פורום כזה בשמחה. לגבי פורום מעורב - אם אתה מעוניין להיות שותף בניהול, אני מציעה לפנות למנהלת פורום לסביות.

ואולי תחזירו

את פורום סודות ווידויים?

גם אני בעד

ועם ניהול נכון...

מתוך סקרנות

מה זה משנה לך ? באיזה פורום אתה כותב ? למה זה חשוב שמתי לב שזה מאוד מפריע לך

הופ, אני כותב

בעיקר בפורומים של זוגיות ובפורומים בנושאי כלכלה ואקטואליה ולא רק בוואלה. אגב, כולי תמיהה הופ, למעשה לך זה אמור להפריע במיוחד, זה מכיוון שסודות ווידויים היה הממלכה שלך בעיקר. את זו שנתת שם במה לוידויים שלך, וגם כאלה אינטימיים מידי............. יום טוב.

חה חה חה

אז לוידויים שלי אתה מתגעגע !!!! לי זה לא מפריע !!! אם הייתי רוצה הייתי יכולה להמשיך לכתוב וידויים אינטימים גם בפורום הזה או בזוגיות ונישואין רק שלאחרונה גיליתי שיש כל מיני טיפוסים בוואלה שלא בא לי להעמיד להם את ה ...

אני באמת

מתגעגע. וכל המתחזים השונים ממש דוחים.

מישהו מעניין(0)אני(0)מישהו מזועזע(0)קשקשני(0)

ואתה מה?מתחזה עם מיליון שמות כמו כל שאר המתחזים שאתה כ"כ מתעב. ללא זהות,ובלי משהו מעניין להגיד.בקיצור עוד משועמם.

ואתה עדיין לא ענית לי על השאלה

ששאלתי אותך באותו לילה אחרי שקראת לי תקווה בזלזול ואחרי שענית לך תשובה מוחצת אחרי כל זה שאלתי אותך את השאלה הבאה ועדיין לא קיבלתי תשובה אני מניחה שהשתיקה מלמדת שהתשובה לשאלה היא חיובית והנה שוב השאלה

האם מישהו (0) = טומי (0) ?

מה שבטוח 0 = 0

אני באמת

מתגעגע. וכל המתחזים השונים ממש דוחים.

אתה מתגעגע אלי אבל אני לא אליך כי

אני חושבת שאתה גם טומי (0) ואני זוכרת בדיוק את כל מה שהוא עשה שזה היה הכי גרוע בעיני מכל מה שקרה וגם אתה בדיוק כמוהו קראת לי תקווה בנימת זלזול אתה והוא אותו אחד וגם אם לא שניכם לא משהו ובדיוק בגלל טיפוסים כמוך לא בא לי לכתוב יותר וידויים סקסיים לפחות לא בוואלה לך תמצא משיהי וירטואלית אחרת שתעשה לך את זה

ומה מעניין בך מה

פתיחת פורום חדש

קודם כל - אין דבר כזה "פורום יחסים". "יחסים" היא בסך הכל קטגוריה שתחתיה מקובצים כמה פורומים. כשנפתח פורום חדש הוא מוקצה לכמה קטגוריות, כדי שיהיה נוח יותר למצוא אותו. שנית, וחשוב יותר - פורומים נפתחים לא בגלל שהנהלת הקהילות מחליטה לפתוח אותם אלא כשיש יוזמה של גולשים לפתיחת פורום מסוים ובעיקר - כשיש אדם המוכן לנהל את הפורום. אני לא פותחת פורום בלי שיהיה לו מנהל, ויהיה הנושא חשוב, מעניין או רלוונטי ככל שיהיה. אם יהיה מי שיהיה מעוניין לנהל פורום הומוסקסואלים - אפתח פורום כזה בשמחה. לגבי פורום מעורב - אם אתה מעוניין להיות שותף בניהול, אני מציעה לפנות למנהלת פורום לסביות.

להנהלת הקהילות, תודה לך, ומעניין מאוד שאת מנהלת בלי שם ובלי שום זיהוי.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר