לא מבינה את עצמי..

שלום לכם..אשמח לקבל עצות שיעזרו לי.. הכרתי מישהו חמוד שמאד מצא חן בעיני בפעם הראשונה באיזה ארוע שחגגתי...בסוף הארוע הוא ביקש את הטלפון,נתתי לו את המספר שלי אחרי התלבטויות רבות. במהלך הזמן התחלנו לצאת והפגישה הראשונה הייתה מדהימה,הייה כימייה מעולה,נהנתי כמו שבחיים לא ניהניתי בפגישה,בקיצור הייה אוירה טובה. במהלך הזמן התחלנו לצאת והכל הייה בסדר גמור. אחרי זמן מה הרגשתי שאני מתאהבת בבן אדם אבל חששתי מאד מהלא נודע. הגבר שיצאתי איתו מדהים,מאד לטעמי,מוצא חן בעיני מאד,אך הוא מאד ילדותי..הוא גבר שמכיר המון בחורות, גבר שיוצא למסיבות עם בחורות כל שני וחמישי ואני לא חושבת שאני באמת רוצה שגבר שלי יהיה כך..כמוהו... אני כל כך מבולבלת,אני נמצאת במאבק עם עצמי עליו...מצד ראשון הוא מוצא חן בעיניי,כייף לי איתו הוא מדהים ביותר...מצד אחר השכל שלי אומר לי שזה לא הבחור שמיועד לי...מצפה ומייחלת לעצותכם הכנות....ו..תודה רבה ...!!!

ברור שהבחור

לא רציני בכוונותיו. לדעתי עלייך למצוא מישהו אחר, בחור שיאהב אותך ללא רצון מצידו להיות עם בחורות נוספות.

אבישג אמרה את המילים הנכונות וגם את בתוכך יודעת

אם תיסחפי קחי בחשבון הרבה מאוד כאב לב. אני בטוח שאת יודעת ורק רוצה חיזוק מהפורום אז קיבלת.חזקי ואימצי.

......

תודה רבה רבה שימי ואבישג...חיזקתם אותי...שיהיה שבת שלום!:)

מיטל, בהצלחה ושבת שלום.

אבישג אמרה את המילים הנכונות וגם את בתוכך יודעת

אם תיסחפי קחי בחשבון הרבה מאוד כאב לב. אני בטוח שאת יודעת ורק רוצה חיזוק מהפורום אז קיבלת.חזקי ואימצי.

שימי, תודה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר