נמאס לי כבר

נמאס לי מהמשחקים שלו מהמילים שלו מהמעשים שלו מהכל. כמה אפשר כמה? כמה הוא ימשיך להגיד לי יום אחד כן ויום אחרי זה לא...הוא ואמר שהוא מפחד לאבד אותי, אבל לא עושה שום דבר בשביל לשמור אותי. כמה שזה מעצבן לשלם על טעויות שאחרות עושות כמה. בגללה הוא מפחד להגדיר ואתנו כבר חצי שנה, וכל פעם שהוא זורק איזה משהו בכיוון הוא מיד חוזר בחזרה למקום שממנו בא. אז יום אחד הוא מגדיר יום אחרי זה הוא נלחץ ומפחד, יום אחד הוא מחפש תאריך,ביום השני שאני שואלת אותו מה עם זה הוא אמר לי שהוא לא אוהב שנופלים עליו ככה. דיייייייייייייייייייייייי אני כבר לא מסוגלת יותר. אתמול היה הוויכוח הראשון שלנו וממש אפשר להחשיב את זה כריב ועכשיו אני יושבת כמו מפגרת ומפחדת שהוא ילך. הוא אומר שהוא מפחד להגדיר כדי לא להפגע אחרי זה אם נפרד, למה הוא חושב שניפרד? למה הוא חושבת על זה ישר? ומה הוא חושב שאם ניפרד במצב העכשיוי זה לא יכאב? למה הוא אומר לי בכלל שהוא אוהב אותי אם אני מרגישה כמו "פרסומת" בין שתי תוכניות מעניינות? כמו קטע מעבר בחיים שלו. נמאס לי כבר. אני לא יודעת מה לעשות..

רגע.. לא

הבנתי.. הבחור נמצא במערכת יחסים נוספת? יש לו עוד מישהי בנוסף לך??

לא..

הוא רק איתי, אבל האקסית שלו רודפת אותו.

אם כך

עלייך לשוחח איתו באופן רציני, (לא בטון תקיף), להסביר לו מה רמת הציפיות שלך מהקשר. בידקי אם מוכן הוא לשתף פעולה איתך. הוא חייב להתעלם מהאקסית, כך יוכל לפתח איתך את המערכת. ע"י שיחה איתו, את תדעי במה דברים אמורים ואם יש סיכוי לקשר שלכם. בהצלחה..

עשיתי את זה

כבר מספר פעמים דיברתי איתו, השיחות שלנו הן תמיד בטון רגוע ובנימה שקטה. אמרתי לו גם שנמאס לי לשלם על הטעויות שלה. הנה היום בבוקר שוב הוא התקשר ואמר שאין לו בעיה להגדיר את זה ולקבוע תאריך...אמרתי לו שרק אם זה מתאים לו כי אין לי כוח שוב שישנה את דעתו והוא אמר שכן זה מתאים לו. נמאס לי מכל המשחקים האלו...אני כבר לא מתייחסת

את ההבטחה

שלו מהבוקר קבלי כהזדמנות אחרונה. באם יחזור לסורו, לדעתי עלייך להיפרד ממנו. אף אחת לא תשמח שישחקו ברגשות שלה.. תמיד תוכלי להכיר בחור נחמד, כזה שיהיה שלם עם עצמו ועם הקשר איתך..

נמאס לי כבר

נמאס לי מהמשחקים שלו מהמילים שלו מהמעשים שלו מהכל. כמה אפשר כמה? כמה הוא ימשיך להגיד לי יום אחד כן ויום אחרי זה לא...הוא ואמר שהוא מפחד לאבד אותי, אבל לא עושה שום דבר בשביל לשמור אותי. כמה שזה מעצבן לשלם על טעויות שאחרות עושות כמה. בגללה הוא מפחד להגדיר ואתנו כבר חצי שנה, וכל פעם שהוא זורק איזה משהו בכיוון הוא מיד חוזר בחזרה למקום שממנו בא. אז יום אחד הוא מגדיר יום אחרי זה הוא נלחץ ומפחד, יום אחד הוא מחפש תאריך,ביום השני שאני שואלת אותו מה עם זה הוא אמר לי שהוא לא אוהב שנופלים עליו ככה. דיייייייייייייייייייייייי אני כבר לא מסוגלת יותר. אתמול היה הוויכוח הראשון שלנו וממש אפשר להחשיב את זה כריב ועכשיו אני יושבת כמו מפגרת ומפחדת שהוא ילך. הוא אומר שהוא מפחד להגדיר כדי לא להפגע אחרי זה אם נפרד, למה הוא חושב שניפרד? למה הוא חושבת על זה ישר? ומה הוא חושב שאם ניפרד במצב העכשיוי זה לא יכאב? למה הוא אומר לי בכלל שהוא אוהב אותי אם אני מרגישה כמו "פרסומת" בין שתי תוכניות מעניינות? כמו קטע מעבר בחיים שלו. נמאס לי כבר. אני לא יודעת מה לעשות..

את יודעת בדיוק מה לעשות את רק מפחדת לעשות את הצעד.

הוא לא החלטי ואם הוא חושב על פרידה סימן שהוא רוצה כבר להיפרד רק לא יודע איך לעשות את זה. נשמע לי לא טוב בכלל ואם את מרגישה כמו פרסומת בין תוכניות זה רע מאוד,תני לעצמך הזדמנות ואל תתקעי בקשר שעושה לך רע. חג שמח לך.

הוא כל כך צודק..

תשמעי,אני מבינה את הבן זוג שלך,הוא כל כך מפחד לאבד אותך ...גם אם זה לא נראה כך...הוא מפחד להגדיר אותכם שמא תיפרדו ואז הוא ייפגע עוד יותר....אין ספק שהוא נפגע בעבר קשות....ולכן הוא מתנהג ככה...גם אני כזאת....מה שאני מציעה זה שתתני לו זמן לחשוב על הכל...תשדרי לו שאת אוהבת אותו ושאת לא תוותרי עליו... תכניסי בו ביטחון עצמי בכך שתבהירי לו שאת לא תיפרדי ממנו ושאת אוהבת אותו... בסך הכל הבחור שלך מפחד להיפגע...ולכן תבואי לקראתו...שיהיה בהצלחה מותק..ו..אל תתיאשי..."אין יאוש בעולם כלל"!!?..

עשיתי את זה

כבר מספר פעמים דיברתי איתו, השיחות שלנו הן תמיד בטון רגוע ובנימה שקטה. אמרתי לו גם שנמאס לי לשלם על הטעויות שלה. הנה היום בבוקר שוב הוא התקשר ואמר שאין לו בעיה להגדיר את זה ולקבוע תאריך...אמרתי לו שרק אם זה מתאים לו כי אין לי כוח שוב שישנה את דעתו והוא אמר שכן זה מתאים לו. נמאס לי מכל המשחקים האלו...אני כבר לא מתייחסת

מה שלומך ערב טוב

מה את עושה הערב

נמאס לי כבר

hanatulshayacot

משתמע שהוא בחור לא יציב ואת סובלת מאי יציבות בעקבותיו ולכן למה את משתרכת אחריו ?ברמה אחרת לגמרי האישה אמורה לשמר את הגבר שלה כדי להישמר מאיבודו בלי צורך כזה ואיתו אם הוא הצורך של האישה.החזקה מבחינתו מקיפה הכל מלכתחילה אבל אם תשמרי אותו נשמרת לו ולעצמך מעצמכם והלאה בתפיסתו ואם לא בפנימיות החזקה המקיפה הכל לא תרגישי בהבדל כחלק ממנו לפי תפיסתך לבד וזה ההבדל הגדול שבו כל המין הנשי בהכללה נכשל בהבנת הזוגיות האמיתית הלא קיימת כמעט כלל

ילדונת

את באמת ילדונת את צריכה רק לדעת להחליט מה את רוצה, האם בכלל טוב לך בקשר הזה המסובך. תעשי הפסקה של שבועיים בקשר שלך איתו ותאמיני לי שתהיה לך תשובה מאוד ברורה ותדעי בדיוק לאן נושבת הרוח, זה רק ענין של החלטה מאחלת לך שתמצאי את בחיר ליבך באמת ב ה צ ל ח נה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר