לאחר שנתיים מדהימות יפות אוהבות כמעט מושלמות , החבר שלי פשוט לא הביא לי מתנה ליום הולדת שלי..............

אנו שני גרושים עם ילדים, שבוע שעבר חגגנו שנתיים ואחכ היום הולדת שלי הגיע בדיוק בשבוע הזה החבר שלי החליט לשפץ דירה שהוא עובר אליה עם ילדתו, לקח ימי חופש לשם כך,כל היום הטריד את עצמו עם שיפוצים וחומרי בניה ובסוף בערב בא אליי .............בלי שום מתנה!!!!!!!!!1 בלי פרחים, כלום וכשאני עוד הבאתי לו מתנה לשנתיים אמר פישלתי בגדול חשבתי שאני מתה-העלבון צורב וקשה לי לסלוח כל חוסר תשומת הלב, שאני במקום אחרון!! מדובר על גבר מקסים אוהב מאוהב שתמיד חיזר בחום אני לא מסוגלת לדבר איתו נעלבתי קשות....חברות שלי בהלם- איך לא קיבלת ממנו כלוםםםםםםםםםםם??? חודשיים אחרונים הראיתי לו אהבה יתרה אולי רבה מדיי?האם צריך לזלזל בי??? יש לכם דעה או עצה???

באמת נשמע עצוב ופוגע מאוד.

וזה בא ממישהוא שמצפים ממנו.זה שהוא משפץ לא שייך בכלל הוא היה צריך לבוא בערב עם פרחים ומתנה ללא ספק.את חייבת לדבר איתו ולומר לו שהוא פגע בך קשות ואת רוצה כמה ימים הפסקה לחשוב,לא פגישות לא הודעות ולא טלפונים.תני לו לזחול אלייך ואם הוא לא עושה זאת שילך לדרכו. אם הוא יחזור הוא שלך ואם לא, הוא אף פעם לא היה שלך.אל תתני לו להשפיל אותך. מאחל לך רק טוב.

שימי זה אתה? אם כן אז התגעגעתי

שימי תודה, סיננתי אותו במשך יום ולילה ואחרכך סימסתי לו שמאוד נפגעתי

הוא סימס חזרה כמה אוהב כמה מצטער כמה יפצה אותי ועוד ועוד שלא רוצה לאבד אותי או לוותר עליי ובואי נקנה יחד מתנה לא ידעתי מה לבחור אתמול בערב התעקש לבוא למרות שרציתי זמן לבד בא עם משהו מתוק וניסה לפייס האמת? צלקת קטנה תמיד תישאר....

לאחר שנתיים מדהימות יפות אוהבות כמעט מושלמות , החבר שלי פשוט לא הביא לי מתנה ליום הולדת שלי..............

אנו שני גרושים עם ילדים, שבוע שעבר חגגנו שנתיים ואחכ היום הולדת שלי הגיע בדיוק בשבוע הזה החבר שלי החליט לשפץ דירה שהוא עובר אליה עם ילדתו, לקח ימי חופש לשם כך,כל היום הטריד את עצמו עם שיפוצים וחומרי בניה ובסוף בערב בא אליי .............בלי שום מתנה!!!!!!!!!1 בלי פרחים, כלום וכשאני עוד הבאתי לו מתנה לשנתיים אמר פישלתי בגדול חשבתי שאני מתה-העלבון צורב וקשה לי לסלוח כל חוסר תשומת הלב, שאני במקום אחרון!! מדובר על גבר מקסים אוהב מאוהב שתמיד חיזר בחום אני לא מסוגלת לדבר איתו נעלבתי קשות....חברות שלי בהלם- איך לא קיבלת ממנו כלוםםםםםםםםםםם??? חודשיים אחרונים הראיתי לו אהבה יתרה אולי רבה מדיי?האם צריך לזלזל בי??? יש לכם דעה או עצה???

לבר

זה מה שקורה שאת הופכת את היומ-הולדת שלך לחשובה יותר ממה שאת הינך. וחבל שכך כי את הורסת לעצמך במו ידיך. חישבי על זה.... חיים

שימי תודה, סיננתי אותו במשך יום ולילה ואחרכך סימסתי לו שמאוד נפגעתי

הוא סימס חזרה כמה אוהב כמה מצטער כמה יפצה אותי ועוד ועוד שלא רוצה לאבד אותי או לוותר עליי ובואי נקנה יחד מתנה לא ידעתי מה לבחור אתמול בערב התעקש לבוא למרות שרציתי זמן לבד בא עם משהו מתוק וניסה לפייס האמת? צלקת קטנה תמיד תישאר....

אני שמח בשבילך ומקווה שהוא למד את הלקח,

לבר

זה מה שקורה שאת הופכת את היומ-הולדת שלך לחשובה יותר ממה שאת הינך. וחבל שכך כי את הורסת לעצמך במו ידיך. חישבי על זה.... חיים

לא מסכים איתך יש תאריכים שמאוד חשובים,אם יש לך ילד הדבר שתמיד תזכור

זה לחגוג לו יום הולדת.

שימי זה אתה? אם כן אז התגעגעתי

זו את שנעלמת ברוכה הבאה.

יקירתי אני חושב שאת מחליפה אותי

לא מסכים איתך יש תאריכים שמאוד חשובים,אם יש לך ילד הדבר שתמיד תזכור

זה לחגוג לו יום הולדת.

שימי

זה בסדר גם לא לחשוב כמוני..... ולא ציפיתי שמישהו יקבל את דעתי, אני רק הבאתי עוד נקודת מבט למה אנו הופכים את החיים שלנו כשאנו הופכים את הטפל לעיקר.... יום הולדת זה טפל....העיקר זה האהבה.

ואם בזה

מסתכם העניין, תני לו הזדמנות להוכיח עצמו. כתבת שהיו לכם שנתיים מדהימות נכון? אז לדעתי חבל לבטל אותן רק בגלל עניין זה!..

שימי

זה בסדר גם לא לחשוב כמוני..... ולא ציפיתי שמישהו יקבל את דעתי, אני רק הבאתי עוד נקודת מבט למה אנו הופכים את החיים שלנו כשאנו הופכים את הטפל לעיקר.... יום הולדת זה טפל....העיקר זה האהבה.

חיים את האהבה מטפחים ומשמרים ע"י הדברים התפלים האלו

כולה לא הביא לך מתנה..

מה את נעלבת?!....את נעלבת בגלל שהוא לא הביא לך מתנה?!....יואו איזה ריגשי..

למה לזלזל ברגשות ביחוד שהיה לך ציפיות גדולות. זה לא מחייב משהוא

גדול הוא אומנם היה עסוק בשיפוץ אבל יכול היה לשלוח פרחים בהרמת טלפון,וכשפגש אותה היה מתנצל והיה מבטיח לקנות מתנה כשיתפנה. אני בטוח שהיא לא זקוקה למתנה ,אבל חוסר ההתיחסות זה מה שמקומם. העיקר שעכשיו הם ישרו את ההדורים.

אני מסכים...

חבל להתעסק בשטויות ובדברים שהם לא מהותיים, זה בהחלט קורה ששוכחים תאריכים ולא צריך לעשות מזה סיפור גדול במיוחד כשהוא הבין את זה שהוא לא היה בסדר ושכח באותה מידה היה אפשר לקחת את זה הרבה יותר בקלות ולהגיד לו בצורה יותר מתונה ורגועה בלי כל מיני סצנות מיותרות
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר