לא יודע מה לעשות כבר

אוקיי אני בן 19 גר בניו יורק , ואני עדיין בתול בקשר למראה החיצוני אני חושב שאני נירא בסדר אולי לא בקשר לאופי - אני בחור דיי משעמם , אין לי הרבה על מה לדבר ובנות לא שמות אלי , יש לי הרגשה שאני יהיה לנצח לבד ובתול אני מדבר אם בנות בעבודה אבל זה סתם לא משהו דיבורים רגילים לא משהו מיוחד ואני גם יודע שגם הם לא שמות אלי , אף אחת גם אף פעם לא אהבה אותי , ואני יודע שאני לא מוצא חן בעייני אף אחת ואני בן אדם דיי קר יחסית והמחשבות האלה מפריעות לי כל יום !!! למה אני נמצא בעיר שיש בה 8 מיליון אנשים ואני אפילו לא יכול למצוא לעצמי בחורה אחת שתרצה אותי שתבינו באיזה מצב אני !!! וזה הורג אותי כל יום

אני רוצה שזה יקרה בעצמו ולא ביגלל ששלמתי למשהיא כסף

אני רוצה שזה יקרה בעצמו , שאני יהיה אם משהיא במערכת יחסים וגם ישכב איתה

לא יודע מה לעשות כבר

אוקיי אני בן 19 גר בניו יורק , ואני עדיין בתול בקשר למראה החיצוני אני חושב שאני נירא בסדר אולי לא בקשר לאופי - אני בחור דיי משעמם , אין לי הרבה על מה לדבר ובנות לא שמות אלי , יש לי הרגשה שאני יהיה לנצח לבד ובתול אני מדבר אם בנות בעבודה אבל זה סתם לא משהו דיבורים רגילים לא משהו מיוחד ואני גם יודע שגם הם לא שמות אלי , אף אחת גם אף פעם לא אהבה אותי , ואני יודע שאני לא מוצא חן בעייני אף אחת ואני בן אדם דיי קר יחסית והמחשבות האלה מפריעות לי כל יום !!! למה אני נמצא בעיר שיש בה 8 מיליון אנשים ואני אפילו לא יכול למצוא לעצמי בחורה אחת שתרצה אותי שתבינו באיזה מצב אני !!! וזה הורג אותי כל יום

אולי

השתתפות בסדנה לשיפור הבטחון העצמי שלך?

אתה לא צריך שמונה מיליון אתה צריך להצטרף לחוגים בכל תחום שאתה אוהב

ודרך זה להכיר בחורות,ואל תחשוב על הסקס הראשון פשוט תזרום.יש לך איזשהוא חוסר ביטחון קח קורס בענין.יש לך בעיה בראש שאתה חושב שבחורות לא שמות עליך אני בטוח שזה לא נכון,זה לא הגיוני אני לא מדבר על בחורה הכי יפה באזור זה אולי יכול לקרות להרבה מאיתנו ,אבל בחורה ממוצעת זה לא יתכן שלא תשים עליך.אלא אם כן היכן שאתה גר יש שמונה מיליון חתיכים ברמה. ולהיות בתול בגיל 19 זה לא סוף העולם,

רחמים

מה זה אמור להיות, אתה גבר או סמרטוט בטח שבנות לא ישימו עליך. תתגבר כבר. בטוח שיש לך תחומי עניין שאפשר לדבר עליהם. והקרירות שלך זה סתם תירוץ בשביל אפילו לא לנסות לפתח קשר עם בחורה. צא מזה!

אחי

תוותר כפרה בוא לקהילה שלנו אחינו ... כמו שאומרים תבוא תקלף אבוקדו בחושך ... העולם שלנו וורוד

אל תרדי עליו גם ככה הוא בבעיה

אני רוצה שזה יקרה בעצמו ולא ביגלל ששלמתי למשהיא כסף

אני רוצה שזה יקרה בעצמו , שאני יהיה אם משהיא במערכת יחסים וגם ישכב איתה

NO NAME

קראתי את בעייתך,ולפי דעתי אתה צריך יותר לצאת,לבלות,להנות...עם חברים...במיוחד בניו יורק שיש שם הרבה מועדונים ואטרקציות להיכרויות... קח את עצמך בידיים,תצא עם חברים,תתחיל עם בנות,תתנהג כמו גבר... אם תתנהג בצורה גברית,בנות יתחילו להסתכל עלייך...תשקיע במראה החיצוני שלך...תתלבש טוב,תריח טוב,תדבר בצורה בוגרת...זה מה שאנחנו הבנות אוהבות. מחכה לך הרבה עבודה.אתה צריך לעשות שינויי גדול ומשמעותי מאד בחייך...ואז אתה תראה איך אתה מוקף בחברה.אז...שיהיה לך בהצלחה מותק..ותמיד תזכור: הרצון בונה את היכולת...מאמינה בך תמיד...מיטל:):):)

רחמים

מה זה אמור להיות, אתה גבר או סמרטוט בטח שבנות לא ישימו עליך. תתגבר כבר. בטוח שיש לך תחומי עניין שאפשר לדבר עליהם. והקרירות שלך זה סתם תירוץ בשביל אפילו לא לנסות לפתח קשר עם בחורה. צא מזה!

אני לא זוכר את השם המשתמש אז יש לי גם את זה - תגובה

אני מדבר אם בנות , זה לא שאין לי ידידות או אני לא מדבר עם אף בחורה למרות שלרוב אין לי על מה לדבר איתם בכלל ואני דיי קר וגם לא יודע למה גם אין לי אומץ להציע למשהיא לצאת איתי אפילו לבחורה שאני רואה אותה כל יום ומדבר איתה כל יום ויכול להיות שאני מוצא חן בענייה אבל אני פוחד לא יודע ממה להציע לה לצאת איתי

NO NAME

קראתי את בעייתך,ולפי דעתי אתה צריך יותר לצאת,לבלות,להנות...עם חברים...במיוחד בניו יורק שיש שם הרבה מועדונים ואטרקציות להיכרויות... קח את עצמך בידיים,תצא עם חברים,תתחיל עם בנות,תתנהג כמו גבר... אם תתנהג בצורה גברית,בנות יתחילו להסתכל עלייך...תשקיע במראה החיצוני שלך...תתלבש טוב,תריח טוב,תדבר בצורה בוגרת...זה מה שאנחנו הבנות אוהבות. מחכה לך הרבה עבודה.אתה צריך לעשות שינויי גדול ומשמעותי מאד בחייך...ואז אתה תראה איך אתה מוקף בחברה.אז...שיהיה לך בהצלחה מותק..ותמיד תזכור: הרצון בונה את היכולת...מאמינה בך תמיד...מיטל:):):)

אישית אני חושב שאני חתיך אני לא חושב אני יודע

אז היופי שלי היא לא הבעיה ! מתלבש טוב ומריח טוב ועדיין אין לי אף אחת ולא יוצא עם אף אחת ולא שוכב אם אף אחת ולא שכבתי

מה עם שידוך מתאים לך ? חשבת על כך

אני באותה דעה של ליאת

בקשר התחלתי אני לא חושבת שכדאי להשקיע על הבן זוג כזה סכום, כי את עדיין לא ממש מכירה אותו וצריך לתת לזמן לעשות את שלו ואם לא נעים לך לקנות לעצמך בגלל שזה מצא חן בעיניו אז את יכולה לוותר כי תמיד תוכלי לקנות נעליים גם בזמן אחר.

אישית אני חושב שאני חתיך אני לא חושב אני יודע

אז היופי שלי היא לא הבעיה ! מתלבש טוב ומריח טוב ועדיין אין לי אף אחת ולא יוצא עם אף אחת ולא שוכב אם אף אחת ולא שכבתי

NO NAME

אני לא מבינה...ממה נובע הדבר הזה?!...למה אתה לא מסוגל לבא לבחורה ולהציע לה לצאת?!....אתה אמרת שאתה נראה טוב...אז מה הבעיה?!...מה..זה סוג של ביטחון עצמי ירוד???....האם נפגעת בעבר בצורה כואבת שעד כדי כך זה "שיתק" אותך עם בחורות?!?!....חייב להיות פה משהו...בכל אופן אשמח לעזור לך בכל מצב...כמובן אם תרצה....מיטל..!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר