מתנות

מתנות

היי, יש לי חבר מקסים מקסים מקסים, מתחשב, מקשיב מפרגן והכל מעולה מלבד דבר שמאוד מציק לי הוא אף פעם לא קנה לי מתנה. מהבחינה הזו הוא חייב להשתפר כי המחוות הקטנות של המתנות מאוד משמעותיות. מבחינתי לקבל אפילו מתנה מאד קטנה העיקר זו הכוונה. מה עליי לעשות בכדי שיחול שיפור בנושא? תודה רבה על תגובתכם.

ולזה קוראים

מקסים וחסכן. עצתי לך: קחי את יוזמה, קני לו משהו נחמד ליום האהבה למשל, אימרי לו שזה משהו קטן ממך כדי להביע את אהבתך אליו. בהצלחה!

תגובה לאבישג

האמת הוא דווקא לא חסכן...אנחנו יוצאים המון והוא תמיד מפנק פשוט בקטעים האלה הוא לא טוב. ייתכן שזה יעזור? יש דרך אחרת?

זו עצתי, כי לדעתי הוא

יקבל את הרמז באופן שלא יפגע בו. אולי זה יעזור, אם לא, ננסה לחשוב על פתרון אחר. בכל מקרה, יש לך חבר מקסים ומפרגן. זה יפה ומאוד חשוב. בהצלחה!

מסכים עם מה שנאמר

"אם מוחמד לא בא אל ההר, ההר יבוא אל מוחמד" קחי יוזמה וקני לו משהו קטן ליום האהבה עם הקדשה

תודה מייסלף.

זו עצתי, כי לדעתי הוא

יקבל את הרמז באופן שלא יפגע בו. אולי זה יעזור, אם לא, ננסה לחשוב על פתרון אחר. בכל מקרה, יש לך חבר מקסים ומפרגן. זה יפה ומאוד חשוב. בהצלחה!

:(

הבעיה היא שניסיתי את זה כבר ולא עבד...

אז אולי תספרי

לו כביכול שחברה כלשהי שלך, קיבלה מהחבר מתנה שמאוד ריגשה ושימחה אותה.

מתנות

היי, יש לי חבר מקסים מקסים מקסים, מתחשב, מקשיב מפרגן והכל מעולה מלבד דבר שמאוד מציק לי הוא אף פעם לא קנה לי מתנה. מהבחינה הזו הוא חייב להשתפר כי המחוות הקטנות של המתנות מאוד משמעותיות. מבחינתי לקבל אפילו מתנה מאד קטנה העיקר זו הכוונה. מה עליי לעשות בכדי שיחול שיפור בנושא? תודה רבה על תגובתכם.

את פשוט משועממת, מה?

את כותבת שיש לך חבר אחלה בכל מובן אבל את מתייחסת אליו כאל מישהו שאמור לספק לך שירותים. את כותבת שהוא "צריך להשתפר"... תסלחי לי, כן, אבל את נשמעת יותר כאילו את כותבת כאן סקירה על איזה שהוא מוצר ולא על זה שאת לכאורה אוהבת. אגיד לך את זה מצורה הכי בוטה: מי שכך מתייחסת לבן זוגה באותה נשימה עם הביטוי "אהבה".... נשמע לי די צבוע. אילו באמת היית אוהבת אותו היית מאושרת מעצם העובדה שאתם ביחד וטוב לכם. אבל מאחר וזה לא המצב.... את לא אוהבת.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

אז אולי תספרי

לו כביכול שחברה כלשהי שלך, קיבלה מהחבר מתנה שמאוד ריגשה ושימחה אותה.

אוקי

אני אנסה את זה.. למרות שזה יראה שאני רומזת... תודה.

את פשוט משועממת, מה?

את כותבת שיש לך חבר אחלה בכל מובן אבל את מתייחסת אליו כאל מישהו שאמור לספק לך שירותים. את כותבת שהוא "צריך להשתפר"... תסלחי לי, כן, אבל את נשמעת יותר כאילו את כותבת כאן סקירה על איזה שהוא מוצר ולא על זה שאת לכאורה אוהבת. אגיד לך את זה מצורה הכי בוטה: מי שכך מתייחסת לבן זוגה באותה נשימה עם הביטוי "אהבה".... נשמע לי די צבוע. אילו באמת היית אוהבת אותו היית מאושרת מעצם העובדה שאתם ביחד וטוב לכם. אבל מאחר וזה לא המצב.... את לא אוהבת.

לבני

ממש לא מדובר כאן בסקירה של מוצר. מדובר בבן זוג שאותו אני מאד אוהבת וגם הוא אותי ועל כן דווקא בגלל שהוא חשוב לי אני רוצה לראות את הבעת אהבתו דרך המחוות הקטנות וההפתעות הקטנות שיכול להעניק מעת לעת. זה יוכל לשמח אותי מאד ולו רק הכוונה שהוא חשב עליי ויזם מיוזמתו רעיון מגניב. אני ממש לא מחפשת מתנות יוקרתיות אפילו פתק או מכתב שמביע את אהבתו..

לאנונימית

כשאוהבים מישהו, מקבלים אותו כמו שהוא, על מעלותיו ועל חסרונותיו. לא מנסים לשנות אדם בכלל ובמיוחד לא אדם אהוב. אז הוא לא מביע את אהבתו בצורה שאת היית רוצה לראות. אז מה? זה כל כך חשוב? מה חשוב לך, הכסות או התוכן? את את רואה את עתידך איתו והוא חשוב לך הייתי ממליץ לך לשבת עם עצמך ולעשות חשבון נפש לגבי התייחסותך לעניין בכלל ואליו בפרט. יכול להיות תשגיעי לתובנות לא צפויות.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

מתנות

תגובה למתנות

תרמזי לו רמז ברור מבלי להתבייש תאמרי לו איזה חמוד...חבר של חברה שלי... הוא כל הזמן מפנק אותה וקונה לה מתנות. או שתהיי חד משמעית ותגידי לו שמתנות עושות לך את זה ושמידי פעם זר פרחים או משהו אחר יתקבל בברכה. אם הוא לא יקנה לך כעת שאתם חברים אז מה יהיה שתהיו נשואים ?? אז בכלל לא תקבלי אולי הוא בכלל קמצן ?? ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לא לצרף קישורים ללא אישור **

:) את מאמינה למה שאת כותבת?

מתנה קטנה תעשה לך טוב ??
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר