כמה מפגר אפשר להיות

היי, טוב זה לא חדש שאני מתוסבכת עם עצמי ואני חושבת כל הזמן מה אני עושה עם בעיית המשמנים שלי .אבל בכל זאת, סוף סוף הכרתי בחור חמוד ויצאנו פעם אחת שהיה לדעתי ממש כיף עד שהלכתי לשירותים וכשחזרתי (הם היו מאחוריו) ושמעתי אותו מדבר עם חבר שלו ואומר:"וואלה אחי, הייתי עושה אותה אבל אני מפחד שהיא תמחץ אותי". באותו רגע רציתי להתאדות ולמות. פשוט ברחתי משם. זה נשמע כמו משהו שקורה בסרטים אבל לא, לי זה באמת קרה. אם עד עכשיו התלבטתי על ניתוח שאיבת השומן- עכשיו ללא ספק אני אלך לפגישת ייעוץ שרציתי *********. רק מה אני עושה עם האידיוט הזה?הוא עדיין מתקשר ו"לא מבין מה קרה" (שלח לי SMS). האידיוטטטטטטטטטט כואב לי שיש אנשים מפגרים בעולם. ועוד יותר כואב לי שכואב לי, כאילו מה איכפת לי? אין לי מה לדבר איתו נכון?בא לי אחרי הניתוח שאני אהיה כוסית על שיראה אותי ויפול על 4 שאני אחזור אליו! אוף ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לא לפרסם כאן מקומות **

כמה מפגרת אפשר להיות...

נו,וחשבת שכולם מפגרים כמוך,עם הפרסומת לאותה קופ"ח ?

בהצלחה בכל אשר תחפצי.

או שאת שמנה או שאת שטוחה או שאת מנתחת פלסטית

לא חשוב רק תחליטי מה את רוצה לעשות שאיבת שומן או הגדלת חזה את יודעת פירסום בעיתון לא כ"כ יקר

ממש לא

התכוונתי לפרסם שום דבר, אני בתקופה ממש מבולבלת ולא מרגישה שאנשים מסביבי מבינים אותי בכלל. אני כל כך שמחה על פורומים וקהילות וירטואליות, כי למרות שאנחנו לא מכירים, אני מרגישה שלאנשים זרים איכפת ממני והם ישמחו לתת לי עצה וטיפה לראות את הדרך הנכונה או האופטימיות שבדברים. אינספור פעמים גם אני תמכתי ועזרתי כשיכולתי וההתקפה הזו קצת מעציבה אותי.הרגישות לספאמים או טרולים או מה שלא יהיה כנראה הטריפה אנשים על דעתם. אני מקווה שאני אוכל למצוא תמיכה, אולי במקום אחר, מקום קהילתי יותר ותומך.

נו טוב ayunit אאאה סתיו אווו סליחה

או שאת שמנה או שאת שטוחה או שאת מנתחת פלסטית

לא חשוב רק תחליטי מה את רוצה לעשות שאיבת שומן או הגדלת חזה את יודעת פירסום בעיתון לא כ"כ יקר

חחח עובדים עלינו

ממש לא

התכוונתי לפרסם שום דבר, אני בתקופה ממש מבולבלת ולא מרגישה שאנשים מסביבי מבינים אותי בכלל. אני כל כך שמחה על פורומים וקהילות וירטואליות, כי למרות שאנחנו לא מכירים, אני מרגישה שלאנשים זרים איכפת ממני והם ישמחו לתת לי עצה וטיפה לראות את הדרך הנכונה או האופטימיות שבדברים. אינספור פעמים גם אני תמכתי ועזרתי כשיכולתי וההתקפה הזו קצת מעציבה אותי.הרגישות לספאמים או טרולים או מה שלא יהיה כנראה הטריפה אנשים על דעתם. אני מקווה שאני אוכל למצוא תמיכה, אולי במקום אחר, מקום קהילתי יותר ותומך.

שקוף ועלוב...חפשי טקטיקת שווק אחרת

בהצלחה בכל אשר תחפצי.

מה קורה אחי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר