איבדתי אמון באהבה...

אני בחור בן 25 יוצא יחידה קרבית לא משנה איזו נראה די טוב בעל ג'וב רציני הבעייה שהיו לי כבר כמה חברות בחיים שהתלהבו לא ממה שאני אלא בגלל איך שאני נראה או בגלל הכסף, פשוט מתישהו תמיד הרגשתי שזה לא אמיתי, בכלל אני סובל שבכל מקום שאני מגיע בחורות מנסות להתחיל איתי כך שאני הולך לבלות במקומות שאין אנשים, פשוט כל הנושא הזה של זוגיות נראה לי כמו מסע ציד מתמשך של השתמש וזרוק, פשוטו כמשמעו. לי בכל אופן נמאס מהמושג אהבה שבכל פעם שמזכירים אותו מייד מקשרים אותו למין או סקס איך שתקראו לזה, כך שמישהי מציע לי קשר אני נגעל מהעניין. יש לי חלום לבנות זוגיות מנותקת מהסביבה, מהטלביזיה ומהאינטרנט פשוט לשמור על התום שלי ושל המשפחה שאני אבנה. אם משהו מכיר פורום קהילה או חברה כזו אשמח להיות שותף אליה.

כואב לשמוע..

אהבה-מטורפת רגש שסוחף ומגלה את אני האמיתי שחבוי בך צר לי לראות שבגילך איבדת תאופטימיות למציאת אהבה אחרי הכל אהבה גורמת לנו להמשיך לחיות לטעם את טעם החיים כזוג אוהבים כאדם אחד מושלם אהבה זה לא רק מין או סקס נכון כשיש אהבה גופך ליבך ראשך חפצים גם בזה אך זה לא העיקר אגב גילי לא רחוק מגילך ומניסיוני אף שכרגע אין בחיי אהבה ואף כמס חודשים איבדתי את אהבתי חפצה יותר מכל באהבה אמיתית ובנימה זאת אחל לך שעוד השנה תמצא את אותה אהבה שתגרום לחייך השקפה שונה ובעיקר קסם בחייך

אני מאוד מבין אותך

לימצוא זוגיות טובה במדינת ישראל זה לא קל, הבעייה האמתית ובלי ליפגוע חלילה היא שבחורות ישראליות הן קצת יותר מידיי אם האף גבוה וחושבות שהן ''מלכות''. דבר שני יש גם כאלה בחורות שאוהבות לנצל את מצב הכספי שלך או רואות בך רק סקס.

אההה

אני כזאת, בת 23 קוראים לי אלינה, צרפתייה, שונאת מחשבים טלוויזיות ודברים שמנתקים אותך מהעולם... אני מאילת.. ( מייל:"kiperman4@walla.com") יש לך אייסיקיו? חיחי

..

כואב לשמוע..

אהבה-מטורפת רגש שסוחף ומגלה את אני האמיתי שחבוי בך צר לי לראות שבגילך איבדת תאופטימיות למציאת אהבה אחרי הכל אהבה גורמת לנו להמשיך לחיות לטעם את טעם החיים כזוג אוהבים כאדם אחד מושלם אהבה זה לא רק מין או סקס נכון כשיש אהבה גופך ליבך ראשך חפצים גם בזה אך זה לא העיקר אגב גילי לא רחוק מגילך ומניסיוני אף שכרגע אין בחיי אהבה ואף כמס חודשים איבדתי את אהבתי חפצה יותר מכל באהבה אמיתית ובנימה זאת אחל לך שעוד השנה תמצא את אותה אהבה שתגרום לחייך השקפה שונה ובעיקר קסם בחייך

הייתי חייבת להגיב להודעה שלך

הייתי חייבת להגיב להודעה שלך כי נראה כאילו אני כתבתי אותה... הגדרת את המושג אהבה בדיוק כמו שאני חושבת. הטעם לחיים, להפוך לאחד מושלם להיות אחד עם השני ואחד למען השני תמיד! אהבה אמיתית כזו בלי חוקים ומשחקים בלי אגו ומסכות פשוט אהבה. מאחלת לך ולכולם רק אהבה אורלי

תודה..

שמחה לראות שלא רק אני כך..ומאחלת לך אהבה אמיתית בדיוק כפי ששנינו הגדרנו זאת! שנה טובה ובעיקר מתוקה כדבש(-;

אני מאוד מבין אותך

לימצוא זוגיות טובה במדינת ישראל זה לא קל, הבעייה האמתית ובלי ליפגוע חלילה היא שבחורות ישראליות הן קצת יותר מידיי אם האף גבוה וחושבות שהן ''מלכות''. דבר שני יש גם כאלה בחורות שאוהבות לנצל את מצב הכספי שלך או רואות בך רק סקס.

מחפשת חבר

היי! אני גילי אני בת 10 ומחפשת חבר שיכול להתחבר לצאט הרבה ולדבר איתי קצת! חבר מתוק ולא רע שעבר את הגנון

איבדתי אמון באהבה...

אני בחור בן 25 יוצא יחידה קרבית לא משנה איזו נראה די טוב בעל ג'וב רציני הבעייה שהיו לי כבר כמה חברות בחיים שהתלהבו לא ממה שאני אלא בגלל איך שאני נראה או בגלל הכסף, פשוט מתישהו תמיד הרגשתי שזה לא אמיתי, בכלל אני סובל שבכל מקום שאני מגיע בחורות מנסות להתחיל איתי כך שאני הולך לבלות במקומות שאין אנשים, פשוט כל הנושא הזה של זוגיות נראה לי כמו מסע ציד מתמשך של השתמש וזרוק, פשוטו כמשמעו. לי בכל אופן נמאס מהמושג אהבה שבכל פעם שמזכירים אותו מייד מקשרים אותו למין או סקס איך שתקראו לזה, כך שמישהי מציע לי קשר אני נגעל מהעניין. יש לי חלום לבנות זוגיות מנותקת מהסביבה, מהטלביזיה ומהאינטרנט פשוט לשמור על התום שלי ושל המשפחה שאני אבנה. אם משהו מכיר פורום קהילה או חברה כזו אשמח להיות שותף אליה.

היי...

היי, אני מבינה לליבך.. קודם-כל, אני לא חושבת שאלמוני צודק כשהוא אומר שבחורות הן עם "אף גבוה" כי קיימים גם לא מעט גברים שמחפשים את הבחורה עם הגוף המושלם והפנים המדהימות.. אני ממש לא חושבת שאתה צריך להפסיק לצאת לבלות בגלל שבנות מתחילות איתך.. זה צריך להחמיא לך, הרי בחורה שרואה אותך במועדון או איפה שזה לא יהיה לא יודעת שאתה יושב טוב וכ'ו... לגביי העובדה שמקשרים אהבה לסקס.. לצערי זה נכון, גם אני נתקלתי בלא מעט מצבים שבהם זה היה ככה.. אני באמת מקווה שאנשים יתחילו לעשות הבחנה בין אהבה לסקס למרות שיש ביניהם קשר בלתי נמנע.. אני בת 26, ללא חבר כרגע ועדיין לא איבדתי את האמון באהבה! כמו כולם פה, אני מאחלת לך ומקווה שתמצא את הבחורה שתעשה אותך מאושר ותיתן לך את כל האהבה שבעולם שמגיעה לך!! שתהיה שנה טובה ומוצלחת!!

למרות ששחכתי לציין

שגם לי קורה שבחורות נמרחות עליי, מבלי שאני עושה דבר ! לא יאמן איך שזה קורה !

הלו, אתה צעיר מידי לחשוב כך מצד אחד, ומצד שני אתה זן נדיר

אני גם מרגישה כך חבל שאתה צעיר מידי

אני בטוחה שיש משהו כזה שנקרא אהבה

תאמין או לא יש אנשים שיודעים מהי אהבה ..אני לדוגמא יצאתי משר של 4 וחצי שנים כי הקשר היה יותר מידי "מח" ולא הייתה שם אהבה היה לו כסף בית רכב יפה..סקס נהדר.הוא הה הראשון שלי התחלתי איתו קשר בגיל 21 מה ידעתי על החיים..ובגלל זה זה נמשך כ"כ הרבה זמן כי נסיתי לשכנע את עצמי שזה זוגיות שהכל חיצונית מושלם..אבל זוגיות/אהבה גדולה זה לרצות לרצות אותו כאילו הוא חלק ממך..לדאוג שהוא יהיה שמח תמיד שלא טוב לו להפוך את העולם שהוא יחייך..לחשוב עליו כאילו הוא חלק ממך לא לבטל את עצמך אתה זה הוא והוא זה אתה..להרגיש שאתה רוצה לכבוש את העולם בשביל להעניק לו את הכל לתת לו בלי לצפות לתמורה ..לשבת ולחכותלראות את הפרצוף שלו געגועים..לא ערגה..אלה שבאמת הוא החצי השני שלך להרגיש שלם שקט בקשר שלך לדעת שאתה שלו במקום בו אתה נמצא כי מצאת את היעוד שלה או את מי שאיתו תעשה את המסע הזה לא לדאוג למה יקרה כי כל עוד אתם ביחד הכל הסתדר..לא משנה כמה יהי רע אתה איתו זה מקור לנחמה עצומה מבחינתך ..לשאוב ממנו את הכוחות להתחיל את היום ולתת לו הרגשה של איזה מזל שיש לחי אותך ואין לך תחליף מקווה שזה נתן לך צוהר למה שזה צריך להרגיש ..לפי דעתי אתה סתם שולל אנשים כי אתה מכוסה במסכות..לידיעתך מסכות בסופו של דבר מתפוגגות עם זה כסף או סקס ..הם לא יכולות להחזיק..כי כמות האנרגיה שאתה משקיעה במערכת זוגית אמיתית בלי אהבה היא מתישה אותך..תחשוב עלזה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר