אני בדיכאון

אני חושבת שמישהו שאני אוהבת ניצל אותי מינית חשבתי שיש לו סימפטיה אליי אני אוהבת אותו כ"כ אבל הוא לא שם עלי אני לבד ואין לי אף אחד, אני לא נמשכת לאף אחד אחר מלבדו וכל הזמן שעובר לא עוזר לי לשכוח אותו מה אני אעשההההההההההה. הייתי עיוורת, נפלתי לקסמיו ולא הבנתי שהוא בא אלי רק כי הוא רוצה סקס ולא כי אני מענינת אותו, תמיד הוא היה גומר והולך.

מה היה טיב היחסים בינכם?

מה זאת אומרת ניצל אותך מינית?הייתם זוג?את לא היית מעוניינת לקיים יחסי מין איתו?תפרטי.

הדיכאון יחלוף

את תלקקי את הפצעים ובפעם הבאה את כבר תהיי חכמה יותר. ככה לומדים, אל תאשימי את עצמך יותר מדי. לא יכולת לגרום לו לאהוב אותך. לפחות נהנית קצת מקרבתו. גם זה סוג של נחמה.

מה היה טיב היחסים בינכם?

מה זאת אומרת ניצל אותך מינית?הייתם זוג?את לא היית מעוניינת לקיים יחסי מין איתו?תפרטי.

סימה?מה?כרגיל. הוא למעלה...

אני בדיכאון

אני חושבת שמישהו שאני אוהבת ניצל אותי מינית חשבתי שיש לו סימפטיה אליי אני אוהבת אותו כ"כ אבל הוא לא שם עלי אני לבד ואין לי אף אחד, אני לא נמשכת לאף אחד אחר מלבדו וכל הזמן שעובר לא עוזר לי לשכוח אותו מה אני אעשההההההההההה. הייתי עיוורת, נפלתי לקסמיו ולא הבנתי שהוא בא אלי רק כי הוא רוצה סקס ולא כי אני מענינת אותו, תמיד הוא היה גומר והולך.

ני אומר שתמשיך להיות ידיתו אבל ללא מגע

מיני אל תתני לך וכך הוא יעריך אותך הערך העצמי שלך יגדל ותביני אז מה את שווה בהצלחה נשמה

סימה?מה?כרגיל. הוא למעלה...

מה?איך?רענן???????

אני בדיכאון

כואב אם הטיפשות היתה מחלה כואבת לא היית מגיעה לזה....איזה משפיל.

חבל שהיתיעצת רק כעת אחרי שהוא הלך.איך להתמודד וכזה..לא ראית או הבנת כלום לפני...

טוב עכשיו את כבר מבינה שהוא רק ניצל אותך מינית ....אז כלס"...

מה את רוצה עוד פעם ניצול מיני?...לא מבינה...תמיד יש לך זכות לאהוב אותו אם את ממש נימשכת לאופיו.. כל עוד את לא מחויבת הוא לא מחויב לך וכו".את לא מטרידה אותו תכלס" במעשים הוא לא מטריד אותך... אל תשמשי עבורו שוב משהו כמו שרותים זה הכל....יעלה המורל שלך בחזרה בהצלחה עם בחור אחר....לשם שינוי עצתי תיתיעצי עם מישהו על הקשרים שלך עם גברים....

אני בדיכאון

אולי את ניצלת אותו רגשית?

מה?איך?רענן???????

טוב עכשיו את כבר מבינה שהוא רק ניצל אותך מינית ....אז כלס"...

מה את רוצה עוד פעם ניצול מיני?...לא מבינה...תמיד יש לך זכות לאהוב אותו אם את ממש נימשכת לאופיו.. כל עוד את לא מחויבת הוא לא מחויב לך וכו".את לא מטרידה אותו תכלס" במעשים הוא לא מטריד אותך... אל תשמשי עבורו שוב משהו כמו שרותים זה הכל....יעלה המורל שלך בחזרה בהצלחה עם בחור אחר....לשם שינוי עצתי תיתיעצי עם מישהו על הקשרים שלך עם גברים....

יש לחלק-בזמן שהיא האמינה הוא "עשה לה טוב",הלא כן?

איזה עשה לה טוב.........היא אומרת קבוע שופך והולך...

היא סתם היתלבשה עליו....סליחה זה אונס........זה לא בדיבורים....אחי זה במעשים.....הבחורה היתה מנוצלת על ידו....טיפשה...

אל תהי ילדה."טוב" זה טוב!ולא על זה היא התלוננה.רק היום(!) היא רואה שהערך המוסף לא הגיע.

ניקטע לך ההודעה ....אתה לא מובן...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר