אני כותבת את זה ....לצורך ענין כלשהוא....כתבתי אתמול ונימחקה ההודעה

אביטל אוהבת את כולם אותו דבר....כוונתי היתה למיגזרים . חוגים.דתות .עדות .לאומים.בלבדדדדדדדדדדדדדדדדדד.מקוה שמי שיש לו שכל בקודקוד הבין לבד את הענין....שאני בטח לא מאוהבת לי בכולם...ובטח לא באנשים נשואים שלא נדע ...חה חה לפי ההקשר של אתמול בהודעה....... אני מכבדת את כולם.....מעריכה חלק.... בנוסף כתבתי את זה כי ניתקלתי במלאי של דפקטים בחיי....

אביטל מאוהבת רק בעודד קובו....

לא יכולה לשכוח.....עודד תסבול עד שאני ארגע.........לא חשוב הכסף אצלך ....לא ביקרתי במפתיע....רגע אולי אני אטוס כמו אור גרוסמן ישר אליך... אני עדיין לא יודעת מי זה תומר....?...בשבועה. בנוסף תקנאו לכם.......אני הולכת לאכול היום אוכל טעים בלב האצולה גני האצולה.. אמי...שכחתי לא חשוב...יש טרמפ.......והבנות שלי עם אימי בצפון בצימרים בצפון עם בריכות .... אצל דוד שלי ....איזה סתלבט ....אני בחופש הגדול....עודד לא שוכחת אותך ......גם בחופש הגדול....

עודד אביטל רוצה להינשא לך מאד מאד.....אפשר שתיתפשר מעט?

אני כותבת את זה ....לצורך ענין כלשהוא....כתבתי אתמול ונימחקה ההודעה

אביטל אוהבת את כולם אותו דבר....כוונתי היתה למיגזרים . חוגים.דתות .עדות .לאומים.בלבדדדדדדדדדדדדדדדדדד.מקוה שמי שיש לו שכל בקודקוד הבין לבד את הענין....שאני בטח לא מאוהבת לי בכולם...ובטח לא באנשים נשואים שלא נדע ...חה חה לפי ההקשר של אתמול בהודעה....... אני מכבדת את כולם.....מעריכה חלק.... בנוסף כתבתי את זה כי ניתקלתי במלאי של דפקטים בחיי....

מה הקישקוש הזה אביטל

שלום לאביטל מה זה הקישקוש הזה לא מובן את גם מגמגמת דברי דברים ברורים שנבין מה את מביעה ןאולי נוכל להגיב בצורה נורמלית

אמיר, לטיפולך המסור

אם ההודעה נמחקה - היתה לכך סיבה טובה

אני לא מוחק הודעות בשביל הכיף, אלא רק כאלו שעוברות את גבול הטעם הטוב (מבחינת קללות, נאצות וכו') וכאלו שמכילות פרסומות

עודד אביטל רוצה להינשא לך מאד מאד.....אפשר שתיתפשר מעט?

יש סיבה מסוימת ש...

את כותבת על עצמך בגוף שלישי? בכל מקרה, זאת כבר הפעם החמישית השבוע שאת כותבת על עודד בדיוק את אותם הדברים - אין שום טעם לפתוח הודעות חדשות על אותו הדבר בדיוק

אמיר, לטיפולך המסור

איזה טיפול? מה טיפול?

הודעה שדורשת טיפול מסור

הבנתי שכבר מחקת אותה בעבר...לזה התכוונתי

אם ההודעה נמחקה - היתה לכך סיבה טובה

אני לא מוחק הודעות בשביל הכיף, אלא רק כאלו שעוברות את גבול הטעם הטוב (מבחינת קללות, נאצות וכו') וכאלו שמכילות פרסומות

סוף כל סוף,ברוך שהחיינו

טוב שמישהו היתעוררכל הקשקושים של אביטל[ועוד בגוף שלישי] יצאו כבר מכל הכיוונים אי אפשר להבין מה היא רוצה,בקיצוררררר משעמם!!!!!!!!!!!!!!

יש סיבה מסוימת ש...

את כותבת על עצמך בגוף שלישי? בכל מקרה, זאת כבר הפעם החמישית השבוע שאת כותבת על עודד בדיוק את אותם הדברים - אין שום טעם לפתוח הודעות חדשות על אותו הדבר בדיוק

אולי הוא יתיאש בסוף ויקרא כבר את ההודעות................

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר