נמאס לו לקנות מסטיקים ולי נמאס מהריח פה שלו

טוב, אז ככה.. יש לי חבר, נחמד לי , חביב לי.. אני לא 'מאוהבת' בו עדיין - אבל כיף לי איתו בשלב הראשוני. אני מצטערת שאני אשמע ממומרמרת - אבל אני כבר רק רוצה לתת לו סטירת התעוררת P: הוא יודע שיש לו בעיות ריח פה, הוא מצחצח שיניים המון, הוא מנקה, מטפל וכ'ו וכ'ו.. וידעתי את זה עוד בתחילת הקשר שלנו בהתחלה הוא מאוד היה מקפיד ותמיד לועס מסטיקים ולא הרגשתי את הבעיה לאחרונה הוא החליט שנמאס לו לקנות מסטיקים שנגמרים לו תוך כמה דקות... מה אני אמורה לעשות?! לסבול?! עזרה בבקשה :(

אם לי זה היה קורה

עוד בדייט הראשון הייתי חותך,, זה דוחה.. ואם זה כפי שאת מספרת הוא הצליח להסוות במסטיקים כנראה שיש לא בעיה גסטרולוגית . מאחר ואתם ביחד..ואולי הוא פוטנציאל טוב לזוגיות אולי דברי איתו בעדינות שיילך לבדיקות..

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

לא צריך להיות דרמטיים מותק

כמובן שילך לרופא, אבל אם הסיבה שלו זה שהמסטיקים נגמרים לו מהר, או אלוהים יודע מה תקני לו דברים מתאימים, יש מסטיקים עם טעם שלא נגמר, של מנטה.. משהו חדש - ראיתי בשלטים .. מאסט לונג לאסט או משהו כזה... את יכולה להביא לו סוכיות מנטה כל דבר עד שהבעיה תפתר בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה ורומנטיקה
בחר
בחר